پاییز در ژاپن

فصل پاییز در ژاپن از شهریور شروع شده و تا آبان ماه ادامه دارد . برگهای رنگارنگ که سرتاسر ژاپن را می پوشاند باعث جذب بسیاری از گردشگران به این کشور می‌شود . همچنین دراین زمان از سال ژاپن دارای فستیوال های متعددی مثل بزرگترین ایونت پخت غذا و هالووین می‌باشد .

در این مقاله شما را با بخش‌هایی از ژاپن و فعالیت هایی که می‌توانید در این فصل انجام دهید آشنا می‌کنیم .

جاذبه فستیوال (Meiji Jingu Gaien Ginkgo 神宮外苑いちょう祭り)

بزرگترین فستیوال پاییز در ژاپن ، جشن برگ هاست که هر ساله در مجی جینگو برگزار می‌شود . زیباترین ویژگی این فستیوال تماشای زیبای درختان گینکو است که در دو ردیف و روبروی هم در خیابان گینکو به طول 300 متر قرار گرفته اند . همچین در این جشن انواع مارکت هایی که غذاهای محلی توزیع می کنند وجود دارد . این فستیوال دوهفته برگزار می شود و حدود 1.8 میلیون توریست هر ساله از این رویداد دیدن می کنند.

پیاده‌روی در کوه‌ها

پاییز بهترین فصل برای فعالیت های خارج از منزل به خصوص در هوای مدیترانه ای و لذت بخش پاییزاست . هایکینگ ( پیاده روی) یکی از لذت بخش ترین فعالیت هایی است که در میان برگ های زیبای پاییزی می توان انجام داد . ژاپن دارای مناظر بسیار زیبایی برای هایکینگ در پاییز است مانند منطقه ی هوکایدو ، ناگانو .

توکیو رامن شو Tokyo Ramen Show

در فصل پاییز چندین فستیوال غذا برگزار می‌شود . یکی از مهمترین آنها ” فستیوال غذای هوکایدو” و بزرگترین آن “توکیو رامن شو ” است که شامل تعداد زیادی غرفه که غذای محلی سرو می کنند می باشد . اگر از دوستاداران رامن هستید این فستیوال را از دست ندهید . این رویداد هر ساله از ازآخر آبان تا اوایل آذر و برای 10 روز به طول می انجامد .

هالووین

جشن هالووین سال به سال باشکوهتر در ژاپن برگزار می شود. هالووین شیبویا شاهد جمعیت بسیار زیادی از علاقه مندان ژاپنی و از سراسر دنیاست . هزاران هزار از مردم در جشن هالووین در شیبویا دور هم جمع شده و تا صبح هالووین را جشن می گیرند .

جشن شروع زمستان

چراغانی برای شروع زمستان از آبان ماه در ژاپن شروع می شود . در آذر ماه سالانه تعداد زیادی گردشگر وارد ژاپن می شوند تا از این رویداد زیبا دیدن کنند . اگر قصد سفر به ژاپن را دارید آذر ماه را برای سفر انتخاب کنید وخیابان های زیبای چراغانی شده را از دست ندهید .

 

مطالب مرتبط:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *