تور پاریس

۷شب و ۸ روز: 

 

خدمات تور پاریس:

بلیط رفت و برگشت هواپیما ، ترانسفرهای فرودگاهی،اقامت در هتل ۴ و ۵ ستاره با صبحانه ، ویزای شینگن ، بیمه مسافرتی ، گشت شهری به همراه تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور .

 

برنامه سفر:

روز اول:

پس از رسیدن به فرودگاه مقصد و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به پاریس را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با عروس شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

 

 

 

 

 

 

روز دوم:

یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به قصد دیدن اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می‌شویم؛ در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

 

 

 

 

 

روز سوم:

روز سوم با گشتی دیگر در پاریس آغاز می شود. در گشت امروز به بازدید از خیابان شانزه لیزه، ساختمان اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد خواهیم پرداخت. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید از ساختمان اپرا اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های شهر لذت ببریم.

 

 

 

 

 

 

روز چهارم:

 با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از مونا لیزا در موزه معروف لوور دیدن کنیم یا از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در قبرستان پرلاشز بازدید کنیم. می‌توانیم وقت خود را در اختیار راهنما قرار داده تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما نشان بدهد.

 

 

 

 

 

 

روزپنجم:

امروز نیز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم در صورت تمایل از موزه اورسی که گنجینه‌ای از جاودانه‌ترین شاهکارهای هنری و تاریخی جهان را در خود جای داده بازدید کنیم و در پایان روز به تماشای غروب آفتاب در کناره رود سن برویم.

 

 

 

 

 

 

روزششم:

 گشت امروز فرصتی است تا با آخرین اقامتگاه پادشاهان فرانسوی قبل از انقلاب کبیر فرانسه آشنا شویم .گشتی تمام روز برای بازدید از عمارت سلطنتی ورسای  که با دیدار از ساختمان کاخ ورسای و باغ زیبای آن با همراهی راهنمای محلی ادامه می‌یابد. ​

 

 

 

 

 

 

روز هفتم:

امروز نیز زمان آزاد داریم تا از آخرین روز اقامت خود در پاریس نهایت بهره را ببریم. می‌توانید برای کامل‌تر شدن تجربه اقامت یک هفته‌ای خود در شهر نور و هنر، امشب خود را به یک وعده غذای فرانسوی مهمان کنید و یا سری به مراکز خرید پاریس بزنید.

 

 

 

 

 

 

 

روز هشتم:

روز بازگشت به ایران .به امید دیدار شما در سفرهای بعدی قصران گشت.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴ تا ۱۱ سال با تخت کودک ۲ تا ۴ سال بدون تخت توضیحات
BB BB 3.990.000 تومان + 1.790 یورو 3.990.000 تومان + 2.190یورو 3.590.00 تومان + 1.090یورو 3.590.00 تومان + 690یورو ---
Novotel La Defense
3.990.000 تومان + 1.190 یورو 3.990.000 تومان + 1.790یورو 3.590.000 تومان + 990یورو 3.590.000 تومان + 690یورو ---