کلسون-2

تور انگلیس:

۷ شب و ۸ روز

 

خدمات تور انگلیس:

بلیط و رفت و برگشت تور انگلیس با پرواز ایران ایر.

سه گشت با ناهار در لندن.

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی.

بیمه مسافرتی .

ویزا توریستی.

اقامت در هتل با صبحانه

خدمات CIP در فرودگاه امام خمینی.

 

گشت های انگلیس:

گشت کامل به همراه ورودیه : موزه – چشم لندن ( چرخ و فلک) – گشت بر روی رودخانه تایمز وباغ کیو (Kew).

خدمات سفارت: 

تکمیل فرم سفارت + وقت انگشت نگاری در تهران + واریز جهت سفارت.

 

انگلیس: 

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. ‏شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگستان، رود تیمز است که از میان ‏شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.‏‏‏ ‏ ‏‏

لندن کجاست؟

لندن پایتخت انگلستان و بریتانیا است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه ‏شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست.‏‏جاهای دیدنی لندن که تمامی هم ندارند، این شهر را به یکی از دیدنی‌ترین مقصدهای گردشگری اروپا تبدیل کرده است. حدود 14میلیون گردشگر هر سال از این شهر دیدن می‌کنند و برای دریافت ویزای انگلیس اقدام می‌کنند. از چشم لندن بگیرید تا کاخ باکینگهام و مراسم تعویض گارد مخصوصش، از موزه‌ها تا کلیساهای قدیمی‌اش، همگی در شهری قرار دارند که تاریخش به دوران روم باستان، یعنی دو هزار سال پیش برمی‌گردد.

آب و هوای لندن:

شهر لندن از آب و هوایی معتدل و مرطوب برخوردار است و عبور رودخانه ی تیمز از میانه ی آن باعث شده است، تا میزان شرجی و روطبت در آن، نسبت به دیگر شهرهای کشور انگلستان بیشتر گردد. باران های وقت و بی وقت موسمی از ویژگی های بارز شهر لندن به شمار می آید و ساکنان این شهر همواره، چترهای خود را در کیفشان حمل می کنند. به طور کل شهر لندن از زمستان های معتدل و نه چندان سرد و همچنین تابستان های ملایم بهره می برد و همین مساله باعث شده است تا در تمام فصول سال، میزبان گردشگرانی از سراسر دنیا باشد. البته شواهد نشان می دهد که بهترین زمان سفر به لندن تابستان ها است و زمستان ها، تعداد گردشگران به حداقل می رسد.

 

 

 

 

2 دیدگاه برای ”تور انگلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهقیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال)قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال)توضیحات
H10 Waterloo
BB 2500$ + نرخ پرواز 3450 $ + نرخ پرواز 1940$ +نرخ پرواز 850$ + نرخ پرواز ---