تور سوئیس اتریش مجارستان

تور سوئیس اتریش مجارستان ویژه تعطیلات تابستان 99 

9 شب و 10 روز

3 شب زوریخ + 3 شب وین + 3 شب بوداپست 

تور سوئیس اتریش مجارستان تابستان 99 از 19 تیر برگزار می کند.

 

خدمات تور سوئیس اتریش مجارستان:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • پرداخت تمام هزینه‌های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس‌‌های توریستی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شینگن.
  • بیمه مسافرتی .
  • گشت وگذار در شهر با اتوبوس‌های توریستی.
  • و ده ها خدمات شگفت انگیز دیگر در طول مسیر برای تجربه سفری بی نظیر و به یاد ماندنی… .

برنامه سفر تور سوئیس اتریش مجارستان:

روز اول:

فرود در فرودگاه بین المللی زوریخ .در ادامه  کنترل پاسپورت ، ثبت مهر ورود ، تحویل بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل چهار ستاره  Swissôtel Zürich.ادامه روز آزاد.اقامت شب در زوریخ.

روز دوم:

پس از صرف صبحانه، حرکت از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا و شهرقرون وسطایی اشتاین آمراین لذت خواهید برد.انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت دو ساعت.بازگشت به هتل و ادامه روز به اختیار خودتان سپری خواهد شد.اقامت شب در زوریخ.

روز سوم:

زوریخ-روز آزاد.اقامت شب در زوریخ.

اتریش، لوسرن

روز چهارم:

وریخ –  وین ، حرکت به سمت فرودگاه زوریخ برای پرواز داخلی به سمت شهر تاریخی وین.ورود به فرودگاه وین. استقبال و انتقال به هتل 4 ستاره K+K HOTEL MARIA THERESIA 4*.اقامت شب در وین.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه، خود را برای یک گشت شهری از شهر وین حاضر کنید: در امتداد خیایان رینگ اشتراسه، بسیاری از بناهای زیبای وین را خواهید دید: مک ، استیت اپرا هوس، موزه هنرهای زیبا، موزه تاریخ طبیعی، منطقه فرهنگی موزه های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تیاتر. بازدید از اتاق های نمایش کاخ شون برون از جاذبه های دیگر گشت خواهد بود. در ساختمان هابزبورگ، افراد برجسته ای همچون ماریا ترزا سکونت داشته اند. در راه بازگشت از اپرا خواهید گذشت و کاخ بلودر را مشاهده می کنید، این ساختمان با معماری بی نظیرش مربوط به شاهزاده اوجن بوده است که بسیاری از آثار گران قیمت گوستاو کلیمت را در خود دارد

روز ششم:

روز آزاد در وین. اقامت شب در وین.

روز هفتم:

تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت بوداپست . توقفی در میان مسیر در شهر براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی و گشت کوتاه پیاده در این شهر که شما را با تاریخ و فرهنگ آن آشنا می کند.  شما از مکان های مهمی مانند قلعه که براتیسلاوا را احاطه کرده است. در گذشته این میدان به عنوان یک بازار و محل اجتماع برای مناسبت های عمومی مانند استقبال از پادشاه استفاده می شده است.
امروزه این نقطه از شهر یک مکان آرام با چشم اندازی دلنشین است که به یک چشمه به سبک رنسانس و تالار بافت قدیم احاطه دارد. این سرسرا متعلق به قرن 15 میلادی است. در ادامه از کلیسای قرن چهاردهمی سنت مارتین، بزرگترین کلیسای جامع براتیسلاوا بازدید خواهید کرد. بعداز ظهر، ادامه مسیر به سمت بوداپست و عصر، ترانسفر به هتل، تحویل گرفتن اتاق ها، ادامه روز آزاد، اقامت شب در هتل Museum Hotel Budapest4*  یا مشابه.

روز هشتم:

خود را برای یک گشت تمام روز دل انگیز آماده کنید. در این روز به زنجیره ای از شهرهای کوچک مجارستان خواهید رفت که زیباترین مناطق مجارستان را تشکیل می دهند و البته قلب تاریخ مجارستان است. استرگم محل تولد اولین پادشاه مجار است. همچنین در این شهر می توان به بازدید از موزه قرون وسطایی و چندین محل تاریخی دیگرپرداخت. پس از صرف ناهار (خارج از برنامه و به عهده ی مسافر) سپس به بازدید از ارگی در بالای تپه خواهید رفت. این بنا در قرن 15 میلادی توسط پادشاه ماتیاس به سبک رنسانس ساخته شده است. از اینجا چشم انداز بی نظیری به دانوب زیبا خواهید داشت. سنتندره شهر چشم نواز هنرمندان و موزه و کلیساهاست که به سبک باروک ساخته شده است. پس از بازدید از موزه بی نظیر سرامیک این شهر فرصتی خواهید داشت تا به خرید بپردازید.
پس از پایان گشت تمام روز، بازگشت به هتل.

روز نهم:

امروز گشتی نیم روزه خواهید داشت برای بازدید از نقاط دیدنی ومعروف شهر بوداپست. از جمله میدان قهرمانان، بلوار آندراسی، خانه اپرا، بازدید ازداخل کلیسای ماتیاس وسنت استفان، قلعه کوارتر، بازدید از بازار وامکان خرید.ادامه روز آزاد. اقامت شب در بوداپست.

کلیسای سن استفان ساختمان پارلمان، اتریش

روز دهم:

امروز روز بازگشت به ایران است ! انتقال به فرودگاه بوداپست برای پرواز بازگشت به ایران.

 

 

[mappress mapid=”134″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک 2 تا 4 سال کودک 4 تا 11 سال توضیحات
وین: hotel 4
شهر لوگانو: hotel 4
BB 1540یورو + نرخ پرواز 2290 یورو + نرخ پرواز 850 یورو + نرخ پرواز 13550 یورو+ نرخ پپرواز نرخ نوزاد : 280 یورو + نرخ پرواز