Categories: وبلاگ

بهترین شهرهای هلند برای گردشگری

هلند کشور زیبایی های طبیعت است بهترین شهرهای هلند برخوردار از زیبایی هایی است که اگر بارها به دیدن آن برویم و از آن بگوییم باز هم حق مطلب ادا نشده است. هر کدام از شهرهای هلند زیبایی های مخصوص به خود را دارد. کشور گل ها و دریاچه ها یکی دیگر از کشورهایی است که در منطقه شینگن واقع شده است و برای ورود به آن باید هلند را دریافت کنید.

اغلب مردم، را با شهر آمستردام می شناسند، اما باید بگوییم علاوه بر این شهر سایر مناطق هلند نیز سرشار از شگفتی های طبیعی و منحصر به فرد است. اگر قصد دریافت تورهای نوروزی را دارید و هلند مقصدی است که برای سفر انتخاب کرده اید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و با سایر شهرهای هلند آشنا شوید.

بهترین شهرهای هلند برای گردشگری

هلند با پیشینه ی تاریخی غنی و پرباری که دارد سرشار از جاذبه های گردشگری و باستانی است. در هر کدام از شهرهای این کشور که قدم بزنید بناهای زیادی را خواهید دید که مربوط به سال های پیش است.

همین برای ثبت خاطراتی بی نظیر از سفر به هلند کافی است. تمام شهرهای هلند دیدنی و جذاب است، خوب است پیش از سفر با تعدادی از انها آشنا شوید:

آمستردام Amsterdam

نمی شود که به هلند سفر کرد و به پایتخت سر نزد! بدون شک آمستردام یکی از بهترین شهرهای هلند و یکی از معروفترین و شناخته شده ترین شهرهای جهان است. قدم زدن در خیابان های سنگ فرش شده و لذت صرف غذا در یکی از رستوران های محلی قطعا یکی از خاطراتی است که تا پایان عمر فراموش نخواهید کرد.

اگر تعداد پل ها و کانال های آبی در هلند بیشتر از ونیز نباشد از آن کمتر هم نیست. موزه های آمستردادم هم بسیار معروف و شناخته شده هستند. بازدید از موزه ملی، موزه ونگوک و موزه مادام توسو را در سفر به هلند از دست ندهید. دیدن دوچرخه های رنگارنگ در سرتاسر شهر، باغچه های گلکاری شده، میدان های سنگفرش شده، آب و هوای بی نظیر، کانال ها و آب راه های زیبا، همگی آمستردام را در لیست بهترین شهرهای هلند برای گردشگری قرار داده است.

دلفت Delft

شهری کوچک در 8 کیلومتری لاهه که یکی دیگر از شهرهای زیبای هلند است. وسعت این شهر زیاد نیست و با یک سفر یک روزه میتونید از کل شهر دیدن کنید.

اغلب بناهای شهر باقی مانده از قرون وسطی است و نمایی آجری دارد و یکی از بهترین شهرهای هلند. کانال هایی نیز از سطح شهر عبور می کنند به نظر می رسد وجود آبراه از میان شهر از ویژگی شهرهای هلند است. شهر دلفت به دلیل صنعت کاشی و سرامیک سازی شناخته می شود. می توانید در سفر به این شهر از این ظروف به عنوان سوغات استفاده کنید.

روتردام Rotterdam

شهر روتردام واقع در قسمت جنوبی هلند گردشگرانی بسیاری را به خود جذب می کند. روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و بزرگترین بندر تجاری این کشور را در خود جای داده است.  نسبت به سایر شهرهای هلند، مدرنیته بیشتر در این شهر دیده می شود. آسمان خراش های بلند، ساختمان های مدرن، پل های زیبا و جدید همه گی از جذابیت های این شهر است.

روتردام از شهرهای گران هلند و بهترین شهرهای هلند است و ممکن است هزینه های تور هلند شما را افزایش دهد، اما در هر صورت در سفر به هلند بازدید از این شهر لطف دیگری دارد.

لاهه The Hague

با وجودی که پایتخت هلند شهر آمستردام است اما مهمترین سازمان ها و مراکز دولتی در شهر لاهه قرار دارد که شناخته شده ترین آن دیوان دادگستری بین المللی ( دادگاه لاهه) است. مانند سایر شهرهای هلند، لاهه هم از زیبایی های طبیعی بسیاری برخوردار است. کانال ها و رودهایی که از شهر عبور می کند، پل های منحصر به فرد، رستوران های محلی و خاص هلندی و بناهای قدیمی همه گی لاهه را در لیست بهترین شهرهای هلند برای گردشگری قرار داده است.

لیدن Leiden

در فاصله ی 30 دقیقه ای از آمستردام، شهر لیدن واقع شده است. بهترین دسترسی از آمستردام به لیدن قطار است. می توان گفت اکثر شهرهای هلند بافتی یک شکل و هماهنگ دارند. متاظر طبیعی و دیدنی در اغلب آنها یک شکل است. اما سفر به هر کدام از انها تجربه جذابیت بی تکرار است. در سفر به لیدن نیز آبراها و دریاچه های محلی بسیاری را مشاهده خواهید کرد.

هارلینگن Harlingen

شهر ماهی گیرها واقع در شمال هلند که درسال های اخیر گرشگران بسیاری را به خود کشانده است. هارلینگن یکی دیگر از شهرهای بندری هلند است و در سواحل آن قایق های زیادی مشاهده می شود. یک فانوس دریایی قدیمی مربوط به سال 1920 نیز در یکی از بنادر این شهر وجود دارد. اغلب مردم به شغل ماهیگیری مشغول هستند و انواع غذاهای دریایی را در رستوران های این شهر می توانید امتحان کنید.

دریافت تور هلند و ویزای هلند فرصتی بی نظیر برای سفر به این کشور زیبادر اروپا است، پیشنهاد می کنیم در فصل بهار و با دریافت تورهای نورزوی به این کشور زیبا سفر کنید.

This post was last modified on 2023/01/05 9:30 ق.ظ

vahid fatehi

Recent Posts

همه چیز درباره پیکاپ ویزا انگلیس

شاید شما یکی از متقاضیان ویزای انگلیس هستید که با هدف کسب و کار و…

3 هفته ago

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2025

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2025احتمالا در قرعه کشی بزرگ لاتاری…

2 ماه ago

قوانین طلاق در کانادا

آیا طلاق در کانادا مشکلی برای شهروندی فرد ایجاد می‌کند؟ کسانی که با مهاجرت کرده‌اند،…

2 ماه ago

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا 2025

راهنمای بررسی برندگان گرین کارت آمریکا 2025 مراحل بعد از برنده شدن لاتاری آمریکا 2025…

3 ماه ago

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن چیست؟ - اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که سفر به…

3 ماه ago

ویزا کارت

نحوه دریافت ویزا کارتویزا کارت یک شرکت چند ملیتی خدمات مالی است، که دفتر مرکزی…

3 ماه ago