لوگو آژانس توریستی قصران گشت

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری 2022 – در این روزهای داغ اخبار زمان اعلام نتایج لاتاری 2021 بسیاری از افرادی که در لاتاری آمریکا 2022 ثبت نام کرده اند با مشکل فراموشی کانفرمیشن نامبر مواجه شده اند و در نتیجه امکان مشاهده نتایج را ندارند. در واقع زمانی که فرد در لاتاری آمریکا ثبت نام میکند، پس از تکمیل مراحل ثبت نام لاتاری 2022، سایت به آن ها برگه ای را به عنوان سند که حاوی اطلاعات ثبت نامی فرد و کانفرمیشن نامبر است، ارائه می دهد.

این برگه سند را می توان پرینت گرفته ور درجای امنی قرار داد که بعد از گذشت چند ماه زمانی که نتایج اعلام می شود فرد مکان برگه پرینت را فراموش نکند و یا همچنین می توان فایل آن را در جایی مناسب (داخل کامپیوتر، داخل فلش و یا گوشی) ذخیره کند. حال برخی از افراد یا آن برگه پرینت گرفته شده را گم کرده اند و یا دقیقا یادشان نمی آید که فایل را کجا ذخیره کرده اند. در این مقاله سعی شده است تا به صورت کامل راهنمای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری 2022 ارائه شود.

کانفرمیشن نامبر

همانطور که بیان شد کانفرمیشن نامبر یا همان کد تاییدیه ثبت نام (Confirmation Number)، کدی است که پس از ثبت نام لاتاری، اداره مهاجرت آن را به عنوان یک رسید و به همراه اطلاعات شخصی چون نام و نام خانوادگی و سال تولد به متقاضی ارائه می دهد. جهت اطلاع از قبولی و یا عدم قبولی در این قرعه کشی جهانی نیاز به کانفرمیشن نامبر است. باید اشاره شود که در صورت گم شدن این کد جای نگرانی وجود ندارد و اداره مهاجرت آمریکا راه حلی جهت بازیابی این اطلاعات را در اختیار شرکت کنندگان قرار داده است.

نحوه بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری 2022

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری 2022 – در ابتدا باید وارد سایتdvprogram.state.gov شوید. پس از ورود به این سایت همانند شکل زیر دکمه آبی شکل با عنوان Check Sttus وجود دارد.

dv-lottery-site-check-status-steps


پش از  فشردن دکمه آبی Check Status وارد صفحه زیر می شوید که باید مجدد دکمه آبی رنگ Continue را فشار دهید.

dv-lottery-site-continue-steps


حال وارد صفحه لاگین همانند شکل زیر می شوید که باید در این قسمت کانفرمیشن نامبر را وارد کرده تا بتوان وارد شد و نتایج لاتاری را مشاهده کرد. همانطور که در شکل مشاهده می کنید، در باکس اول لینک آبی رنگ Forgot Confirmation Number (فراموشی کانفرمیشن نامبر) را مشاهده خواهید کرد.

forget-confermation-number


پس از ورود به لینک Forgot Confirmation Number وارد صفحه زیر خواهید شد. در این صفحه باید اطلاعات شخصی خود را که در زمان ثبت نام لاتاری 2022 نیز وارد شده بود را وارد کنید.

در باکس اول می بایست سال مد نظر را وارد کرد

در باکس دوم به ترتیب باید نام خانوادگی، نام، اصطلاحا نام میانی (ایرانی ها این قسمت را معمولا پر نمی کنند) وارد شود. اگر در زمان ثبت نام، نام و نام میانی را وارد نکرده اید، تیک باکس No First Name و No Middle Name را بزنید.

در باکس سوم باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.

lottery-number-confermation-recovery-guide

در باکس چهارم باید ایمیل خود را وارد کنید. دقت کنید که این ایمیل باید دقیقا همان ایمیلی باشد که در زمان ثبت نام وارد کرده اید.

در باکس پنجم کد امنیتی را که مشاهده می کنید را وارد کرده و نهایتا دکمه Submit را فشار دهید. پس از آن وارد صفحه ای می شوید که کانفرمیشن نامبر شما را نمایش می دهد.

در صورتی که اطلاعات را به درستی وارد سایت کنید اما کانفرمیشن نامبرتان ظاهر نشود، این بدین معناست که در زمان ثبت نام لاتاری یکی از موارد فوق را به اشتباه وارد کرده اید.

lottery-number-confermation-recovery-guide

3 دیدگاه برای ”راهنمای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری گرین کارت

 1. سلام، من بعد ثبت نام لاتاری از کانفیرمیشن نامبر و اون صفحه ای succes که میاد اسکرین شات گرفتم و الان دقیق اطلاعات رو از همون عکس وارد میکنم باز میگه اطلاعات نامعتبر , چرا ؟

  1. سلام. اطلاعاتتون را دقیقا وارد کنید و بررسی کنید. چون ممکنه بین کلمه O و عدد صفر احتمالا دارید اشتباه وارد میکنید

   1. سلام روزتون بخیر ‌
    متاسفانه من کد رهگیری لاتاری را گم کردم
    الان هم در بازیابی میگه که اطلاعات وارده ایراد داره
    آیا راه حلی وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *