سفر با ویزای کانادا – همه شما می‌دانید یکی از قدرتمندترین ویزاهای دنیا، ویزای آمریکا است که دارای امتیازات بسیار زیادی است. یکی از مزایای آن این است که با داشتن ویزای امریکا شما می‌توانید به 45 کشور دیگر بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید، اما دریافت ویزای آمریکا و طی‌کردن پروسه دریافت ویزای آمریکا و حضور در مصاحبه و پاسخ به سؤالات پیش‌بینی‌نشده آن کار چندان ساده‌ای نیست. اما نگران نباشید، سفر با ویزای کانادا جایگزین خوبی برای ویزای آمریکا است.

ویزای کانادا دومین ویزای پرقدرت دنیا است! سفر با ویزای کانادا به 34 کشور بدون دریافت ویزا امکان پذیر است.نکته قابل‌توجه در اخذ ویزای کانادا و سفر با ویزای کانادا این است که دریافت ویزای این کشور نیاز به مصاحبه ندارد.

سفر با ویزای کانادا

چرا ویزای کانادا و سفر با ویزای کانادا ؟

دارابودن ویزای کانادا امتیازاتی دارد که هر فردی را ترغیب می‌کند برای دریافت ویزای توریستی کانادا و یا هر نوع ویزای دیگر کانادا اقدام کند. اما چرا ویزای کانادا؟

 • دریافت ویزای کانادا و سفر با ویزای کانادا نیاز به هیچ مصاحبه‌ای ندارد.
 • ویزای توریستی کانادا برای بلندمدت صادر می‌شود و معمولاً ۱۰ساله و یا اعتبار آن وابسته به اعتبار پاسپورت شماست (برای ایرانیان ۵ساله صادر می‌شود)
 • هزینه دریافت صدور ویزای توریستی کانادا کمتر از ویزای آمریکا است و این یعنی سفر با ویزای کانادا ارزان تر است.
 • کانادا کشوری وسیع با زیبایی‌ها و مناظر و شگفتی‌های وصف‌ناشدنی است، چرا شانس دریافت تور کانادا را از دست بدهید و از این کشور زیبا دیدن نکنید.
 • با اخذ ویزای کانادا، مهاجرت به کانادا و در نهایت دریافت پاسپورت کانادا از مزایای بی‌شمار شهروندی و پاسپورت کانادا بهره‌مند می‌شوید.

سفر با ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا به شرح زیر هستند که با دارابودن یکی از آنها می‌توانید به کشورهای بی‌شماری بدون نیاز به اخذ ویزای دیگری سفر کنید.

 • ویزای توریستی کانادا – ویزیتور ویزا
 • ویزای کاری کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا
 • ویزای ترانزیت کانادا
 • ویزای اقامت دائم کانادا – PR
 • اخذ ویزای کانادا

ویزای کانادا به دو صورت دائم و موقت صادر می‌شود. ویزای توریستی، تحصیلی، ویزای کاری و فرصت مطالعاتی همگی در دسته ویزای موقت کانادا قرار می‌گیرند.

برای دریافت ویزای کانادا و سفر با ویزای کانادا ،می‌توانید به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. اغلب متقاضیان برای اخذ ویزای کانادا و دریافت تور کانادا به‌صورت آنلاین اقدام می‌کنند که هزینه کمتری در بردارد. در این روش کافی است یک حساب کاربری در سایت سفارت کانادا بسازید و بعد از واریز هزینه و دریافت کد پیگیری مراحل بعد را طی کنید. ازآنجایی‌که کانادا در ایران دارای سفارت فعال نیست برای انجام انگشت‌نگاری باید به یکی از کشورهای همسایه مراجعه نمایید. برای اخذ ویزای توریستی کانادا به مدارکی مانند مدارک هویتی، ملکی، مالی و شغلی خود نیاز دارید.

زمانی که برای انگشت‌نگاری در یکی از روزهای تعیین شده به یکی از دفاتر وک مراجعه می‌کنید می‌توانید پس از آن به کشور بازگشته و انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا را به مجموعه قصران گشت بسپارید. اما با ویزای کانادا به کدام کشورها می‌توان سفر کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

سفر با ویزای کانادا

سفر با ویزای کانادا به کدام کشورها امکان پذیر است؟

ویزا و پاسپورت کانادا به‌قدری ارزشمند است که فرد دارنده آن می‌تواند بدون نیاز به اخذ ویزای دیگری به برخی کشورها سفر کند. در جدول زیر نام کشورهایی که با ویزای کانادا می‌توانید به آنها سفر کنید را ذکر کرده‌ایم:

 

نام کشور نام قاره

مکزیک( همه ملیت ها مجاز هستند) کانادا

آمریکای شمالی
کاستاریکا پاناما هندوراس(فقط دارندگان پاسپورت هند)-السالوادور-گواتمالا آمریکای مرکزی

کوبا – باماها-جمهوری دومینیکن-سینت مارتن -آروبا-کوراسائو-  آنتیگوا و باربودا

کارائیب
پرو (فقط دارندگان پاسپورت هند و چین)-شیلی (فقط دارندگان پاسپورت چین) آمریکای جنوبی
انگلستان( فقط به مدت 24 ساعت)  -مقدونیه -جورجیا اروپا
سنگاپور (فقط دارندگان پاسپورت هند)-کره جنوبی -تایوان-فیلیپین)فقط  دارندگان پاسپورت هند و چین)-عمان -قطر  (از طریقE visa) آسیا

 

حال که از مزایای دارا بودن ویزای کانتدا مطلع شده اید، درنگ نکنید و همین حالا برای اخذ ویزای کانادا اقدام نمایید و صفر تا صد مراحل دریافت ویزای این کشور و پیکاپ ویزای کانادا را به مجموعه قصران گشت بسپارید.

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *