لوگو آژانس توریستی قصران گشت

وقت سفارت شینگن

قصران گشت ارائه دهنده انواع خدمات وقت سفارت  کشورهای  اروپایی  شامل : فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، سوئیس ، پرتغال ، بلژیک ،آلمان ، اتریش و… به صورت کاملا تخصصی و تضمینی توسط مشاوران مجرب صورت می گیرد.

بر اساس اعلام وب سایت رسمی شینگن هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان لازم برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن وجود ندارد.توجه داشته باشید که زمان بررسی درخواست تعیین وقت سفارت شینگن شما به صورت دقیق معلوم نیست و ممکن است حتی سریع تر از زمانی که شما انتظار دارید این درخواست مورد بررسی قرار گیرد. اما نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که مدت زمان بررسی درخواست شما بدون شک وابسته به سفارتی است که از طریق آن اقدام به دریافت ویزای شینگن کرده اید.توصیه آژانس قصران گشت به متقاضیان محترم تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن این است که دست کم ۴ تا ۶ هفته پیش از تاریخ سفر خود برای تعیین وقت سفارت مدنظر اقدام کنند.

بر اساس قوانین جامع اتحادیه اروپا متقاضیان ویزا شنگن می‌بایست از کشور مقصد خود برای دریافت وقت سفارت ویزای شینگن اقدام کنند و اگر در برنامه سفر خود به اروپا، قصد بازدید از چند کشور متفاوت را دارند، باید از کشوری که بیشترین زمان اقامت را در آن خواهند داشت برای وقت سفارت ویزای شینگن اقدام نمایند.

وقت سفارت شینگن

تعیین وقت سفارت ویزای شینگن


برای دریافت ویزای شنگن شما نیاز دارید که ابتدا اقدام به دریافت وقت سفارت کنید تا بعد از آن بتوانید با مراجعه به سفارت مربوطه ویزای خود را دریافت کنید. و یا از طریق آژانس هایی که رجیستر سفارت هستند اقدام به خرید تورهای انفرادی و یا گروهی اروپا نمایید.در حال حاضر سریعترین راه اخذ ویزای شینگن در کشور ما  از طریق آژانس ها می باشد چرا که آژانس هایی که رجیستر سفارت ها هستند، تعدادی وقت سفارت به صورت محدود و یا نا محدود در اختیار دارند و مسافر را در اسرع وقت برای اخذ ویزا وارد سفارت می کنند.حداکثر تا ۱۲ روز پیش از سفر می‌توان برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن اقدام کرد.

تعیین وقت سفارت ویزای شینگن برای ایرانیان تنها یک راه دارد و آن هم بصورت آنلاین خواهد بود.برای اتباع ایرانی تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن تنها از یک طریق آن هم مراجعه به وب سایت VFS Global امکان‌پذیر است.

به محض ثبت درخواست آنلاین دیگر قادر به تغییر وقت سفارت نخواهید بود و در صورت حاضر نشدن متقاضی در سفارت در روز تعیین شده، درخواست وی کن لم یکن تلقی خواهد شد.

 

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت ویزای شینگنتعیین وقت سفارت ویزای شینگن تنها از طریق آنلاین انجام می‌گیرد، تکمیل فرمی که از طریق ایمیل برای متقاضی ارسال می‌شود کفایت خواهد کرد. به بیان دیگر مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت برای گرفتن ویزای شینگن، تکمیل اطلاعات درخواستی در همان ایمیلی است که از طریق دفتر VFS برای متقاضی ارسال و موارد زیر را شامل می‌شود:

 • اطلاعات هویتی شامل نام، تاریخ تولد، شماره پاسپورت و تاریخ انقضای پاسپورت
 • ملیت
 • جنسیت
 • شماره تماس
 • تاریخ سفر
 • تاریخ مطلوب برای وقت سفارت شینگن.
 • نوع ویزا
 • مقصد اصلی در اروپا.

تایید وقت سفارت برای ویزای شینگن از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می‌شود. وقت سفارت تعیین شده قابل تغییر و یا کنسلی نیست و در صورت حضور نیافتن متقاضی در روز مقرر، نیاز به تکرار مراحل فوق خواهد بود. در روز انگشت نگاری و تحویل مدارک، متقاضی می‌بایست‌ کپی نامه تایید وقت سفارت را به همراه داشته باشد.

وقت سفارت شینگن

مدت زمان تعیین وقت سفارت شینگن

بر اساس اعلام وب سایت رسمی شینگن هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان لازم برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن وجود ندارد.توجه داشته باشید که زمان بررسی درخواست تعیین وقت سفارت شینگن شما به صورت دقیق معلوم نیست و ممکن است حتی سریع تر از زمانی که شما انتظار دارید این درخواست مورد بررسی قرار گیرد. اما نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که مدت زمان بررسی درخواست شما بدون شک وابسته به سفارتی است که از طریق آن اقدام به دریافت ویزای شینگن کرده اید.توصیه آژانس قصران گشت به متقاضیان محترم تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن این است که دست کم ۴ تا ۶ هفته پیش از تاریخ سفر خود برای تعیین وقت سفارت مدنظر اقدام کنند.

هزینه وقت سفارت ویزای شینگن

هزینه ای که برای دریافت ویزای شینگن باید بپردازید بستگی به کشوری دارد که از طریق آن اقدام به دریافت ویزای شینگن کرده اید و درخواست تعیین وقت سفارت خود را به آن سفارت ارسال کرده اید. معمولا برای وقت سفارت هزینه ای از شما گرفته نمی شود مگر آنکه شما بخواهید وقت سفارت VIP بگیرید و به صورت VIP وارد سفارت برای مراحل انجام انگشت نگاری و مصاحبه شوید.

تعیین وقت سفارت ویزای شینگن توسط کارشناسان قصران گشت

آژانس قصران گشت با توجه به سابقه طولانی و مهمتر از آن اعتبار در سفارتخانه و کنسولگری‌های بسیاری از کشورهای اروپایی در تهران، با توجه به نیاز و هدف هر متقاضی بهترین گزینه را برای تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن ارائه خواهد داد.جهت جلوگیری از به وجود آمدن  مشکلات وقت سفارت شینگن شما می توانید از راهنمایی های کارشناسان و شرکت های معتبری که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید تا مشکلات را به حداقل برسانید.

 تعیین وقت سفارت لزوما به معنی ویزا شدن درخواست متقاضی نبوده و نرخ بالای ریجکتی ویزای شینگن در اینگونه مجموعه‌ها خود موید این واقعیت است.

11 دیدگاه برای ”وقت سفارت شینگن

  1. سلام و وقت بخیر خدمت شما
   خانم نظریان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکارانمون پاسخ تمامی سوالات شما رو بدن خدمتتون و در صورت نیاز و خواست شما، برای شما وقت سفارت بلژیک رو هم بگیرن.

  1. سلام بله با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا یک راه ارتباطی معرفی کنید که همکارانمون باهاتون تماس بگیرن

  2. سلام من پسرم فرانسه زندگی می‌کنه برامون دعوتنامه فرستاده وقت سفارت میخام ولی وقتی وارد سایت میشم با نمیشه شمامیتونین کمکم کنین؟

 1. سلام من عریز احمد عظیمی هستم من مدت چهار سال در هلند زندگی کردم از سال 2001ال 2004 و من در آنجا به بیماری ی سرح گرفتار شدم و در هلند تحت درمان بودم و تا حالا هم خوب نشدم حالا میتوانم ویزای درمانی بگیرم البته تمام اسناد های مریضی هم در دست دارم و در هلند در شهر اپلدورن در بیمارستان لوکاس تحت درمان بودم اسم دکتر من هم دکتر کولی می بود.

 2. سلام من خواهرم و پدرم در ایران هستند من هشت ساله در بلژیک زندگی میکنم چگونه می‌توانم به اونا کمک کنم ک بتونن بیان و چطوری میتونم درخواست ویزا بهشون بدم ؟ لطفا اگه میتونید یه کمکی کنید با تشکر

  1. سلام، وقت شما بخیر.

   برای اینکه خانواده‌تان بتوانند به بلژیک سفر کنند، احتمالاً باید ویزای شینگن درخواست کنند. به طور کلی، فرآیند شامل مراحل زیر است:

   1. تهیه مدارک: باید مستنداتی تهیه کنند که نشان می‌دهد آنها به شما وابسته هستند (مانند گواهی تولد، گواهی ازدواج، و غیره)، که از طریق وب‌سایت سفارت بلژیک در تهران می‌توانید لیست کامل مدارک لازم را ببینید.

   2. پر کردن فرم درخواست: افرادی که ویزا می‌خواهند، باید فرم درخواست ویزا را پر کنند.

   3. تعیین وقت: برای تحویل مدارک و مصاحبه، باید وقت تعیین کنند. این کار معمولاً از طریق وب‌سایت انجام می‌شود.

   4. پرداخت هزینه‌های ویزا: هزینه‌های ویزا باید در هنگام تحویل مدارک پرداخت شود.

   5. انتظار برای تصمیم: پس از مصاحبه، باید منتظر بمانید تا درخواست ویزا بررسی شود.

   نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که درخواست ویزا برای کسی امکان‌پذیر نیست، ولی شما می‌توانید به خانواده‌تان کمک کنید در پر کردن فرم‌ها و تهیه مدارک لازم.

   همچنین، بسته به شرایط خاص خود، ممکن است با مشاور مهاجرت مشورت کنید شماره تماس موسسه مهاجرتی قصران گروپ 02122118085 تا بهتر بتوانید به خانواده‌تان کمک کنید. این فرآیند می‌تواند پیچیده باشد و همیشه بهتر است از کمک یک متخصص استفاده کنید.

 3. با سلام
  قصد سفر به کشور هلند- آمستردام را دارم بفرمایید در کل و بودن لحاظ نمودن هزینه بلیط رفت و برگشت چقدر نقدینگی بایستی برای وقت سفارت و اخذ ویزا و کارشناسی و غیره تدارک ببینم . منتظر توجه مهربانانه شما هستم

  1. با سلام خدمت شما دوست گرامی لطفا تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی لازم را جهت این امر براتون انجام دهند. شماره 02188697080

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *