لوگو آژانس توریستی قصران گشت

ویزای قبرس

آژانس مسافرتی قصران گشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی فرانسه با به حداقل رساندن تعداد ریجکتی ویزای این کشور، با مشاوره رایگان از طریق شماره تماس و یا در صورت امکان به صورت حضوری، خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

فهرست مطالب

ویزای قبرس

 شما در فصول مختلف سال می توانید به قبرس سفر کنید اما قبل از سفر حتما می بایست ویزای مخصوص ورود به خاک آن کشور را دریافت نمایید.
توجه داشته باشید اگر در گذرنامه شما مهر قبرس شمالی خورده باشد و تصمیم به سفر به قبرس جنوبی،ایتالیا و یا یونان را دارید برای اینکه دچار مشکل نشوید و به راحتی بتوانید ویزای خود را دریافت نمایید بهتر است قبل از اقدام به اخذ ویزا گذرنامه خود را تعویض نمایید.
ویزای توریستی به صورت یکبار ورود صادر می گردد و حداکثر برای مدت دو هفته معتبر می باشد و بعد از اتمام مهلت می بایست خاک آن کشور را ترک کرده و یا در صورت لزوم زودتر از اتمام مهلت ویزا نسبت به تمدید تاریخ آن اقدام نمایید.

ویزای شنگن قبرس، با توجه به سفر متقاضی، در انواع مختلفی صادر می‌شود. ویزای توریستی از جمله رایج ترین ویزایی است که از سوی سفارت برای متقاضیان ایرانی صادر می‌ گردد. آژانس قصران گشت، کلیه خدمات مربوط به تور قبرس و ویزای این کشور را به شما عزیزان ارائه می دهد.

شرایط اخذ ویزای توریستی قبرس 

نمایش ویدیو درباره ویزای قبرس
 1. تاریخچه سفر 

مانند سایر کشورها برای اخذ ویزای قبرس بهتر است سابقه و تاریخچه سفر خوبی داشه باشید. منظور از تاریخچه سفر، دارا بودن سابقه سفر به کشورهایی است که وزن خوبی به پاسپورت شما می دهد. مثلا سفر به سنگاپور، یا سفر به حوزه شینگن.

 1. تمکن مالی

برای سفر به قبرس باید تمکن مالی خوبی ارائه دهید تا به افسر رسیدگی کننده پرونده اعلام کنید که از عهده مخارج سفر خود برخواهید آمد. همچنین گردش حساب 3 ماه گذشته و میزان دریافتی و پرداختی های شما برای اخذ ویزای قبرس نیز حائز اهمیت است.

 1. اخذ تور گروهی

پیشنهاد می کنیم برای سفر به قبرس اقدام به اخذ تورهای گروهی کنید. شانس دریافت ویزا به صورت انفرادی چندان بالا نیست. برای دریافت تورهای گروهی قبرس باید از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

ویزای قبرس

مدارک مورد نیاز ویزای قبرس

 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • اصل شناسنامه همراه با شناسنامه
 • گذرنامه های قدیمی ممهور به ویزاهای گذشته
 • دو قطعه عکس 4*6 رنگی زمینه سفید و جدید
 • گواهی شغلی با ذکر سمت، حقوق و تاریخ استخدام به لاتین یا همراه با ترجمه (مشاغل دولتی نیاز به تایید امور خارجه دارند)
 • پرینت حساب گردش ۶ ماهه یا پس از انداز به همراه گردش ۶ ماهه سود حساب با حداقل 10میلیون موجودی
 • مشخصات کامل مسافر از قبیل آدرس منزل و محل کار با ذکر شماره تلفن ثابت و همراه
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای قبرس
 • رزرو قطعی بلیط و هتل

نحوه درخواست ویزای قبرس 

در صورت نداشتن دعوتنامه فرد متقاضی باید از طریق یک آژانس مسافرتی برای دریافت تور اقدام کند. اما در صورت وجود دعوتنامه فرد، همراه با مدارک خواسته شده باید به کارگزاری BLS مراجعه کرده و مراحل انگشت نگاری را انجام دهد.

ویزای قبرس

نکات ویزای قبرس

 1. وقت سفارت اعلام شده از جانب شرکت قصران گشت غیر قابل تغییر می باشد.
 2. برای متقاضیان بالای 12 سال انگشت نگاری لازم است.
 3. مسافرینی که در 24 ماه اخیر ویزا شینگن دریافت نموده اند، پروانه ایشان بدون انگشت نگاری و به صورت غیر حضوری پذیرفته می شوند (به جز ویزا شنگن صادره از سفارت یونان).
 4. ارائه اصل تمامی مدارک مربوط به ویزای قبرس به شرکت قصران گشت الزامیست. تمام مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد شرکت قصران گشت باقی می‌ماند.
 5. در صورت صلاح‌دید جدید کارشناسان یا سفارت مربوطه، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی است.
 6. لزوم ارائه ضمانت نامه بانکی جهت بازگشت از سفر و مبلغ آن به ازای هر نفر پس از بررسی مدارک متقاضی به ایشان اعلام می‌گردد.
 7. با توجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده توسط شرکت مجری و سفارت مورد استعلام قرار می‌گیرد، توصیه می‌گردد، کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشند.