لوگو آژانس توریستی قصران گشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعضی از اطلاعات مهم درباره ژاپن

  • قاره: آسیا
  • پایتخت: توکیو
  • واحد پول: ین
  • زبان رسمی: ژاپنی
  • شهرهای مهم: توکیو، اوساکا، کیوتو

تور ژاپن

کشور و یا جزیره ژاپن در آسیای شرقی واقع شده است و از مهمترین همسایگان آن روسیه، کره و چین هستند. ژاپن در شمال غربی اقیانوس آرام قرار دارد که سواحل این کشور را تشکیل می دهند و میتوانید در تور ژاپن از آنها استفاده کنید. پایتخت این کشور اسیایی شهر توکیوست که یکی از گرانترین پایتخت های جهان به شمار می رود. ژاپن از مجمع الجزایری که حدود 6800 عدد می باشند تشکیل شده است البته باید گفت اکثر این جزایر وسعتی ناچیز دارند.

تراکم جمعیت در ژاپن نسبت به وسعت آن بسیار بیشتر است و به طور نابرابری جمعیت ژاپن نسبت به مساحت آن رو به رشد است. اگر بخواهیم مساحت ژاپن را با مثال بگوییم، وسعت این کشور یک نهم هندوستان و یک بیستم امریکا است!

پاسپورت و ویزای کشور ژاپن از اعتبار بالایی برخوردار بوده  و دارنده آن از امتیازات ویزای ژاپن بهره مند می شود. برای سفر به ژاپن بهتر است اقدام به دریافت تور گروهی نمایید تا شانس اخذ ویزا برای شما بالاتر رود.

تور ژاپن

تور ژاپن و جاذبه های گردشگری ژاپن

سفر به ژاپن قطعا می تواند بهترین تجربه هر فردی در میان سفرهای بین المللی اش باشد. تصور مشاهده قله کوه فوجی از نزدیک شگفت انگیز نیست؟

شکوفه های گیلاس که در قدم به قدم خیابان های ژاپن قابل مشاهده هستند تجربه ای بی نظیر خواهد بود. چشمه های آب گرم طبیعی در دل طبیعت ژاپن، سوار شدن بر مدرن ترین قطارهای شهر و بازدید از معابد تاریخی تجربه سفر به ژاپن را برای همیشه در ذهن شما ماندگار خواهد کرد.

کاخ امپراتوری ژاپن

کاخ امپراتوری ژاپن در شهر توکیو واقع شده و یکی از دیدنی هاییست که میتوان در تور ژاپن از آن دیدن کنید.این تور از دیوارهای خشتی که مربوط به قرن 17 هستد ساخته شده است. این کاخ محل زندگی خانواده امپراتوری این کشور بوده و دارای باغ ها و مناظر بی مانندی است.

قلعه اوساکا

قلعه اوساکا بر روی تخته سنگی عظیم و با ارتفاع 14 متر قرار دارد، این قلعه 5 طبقه دارد و چشم اندازی زیبا از شهر اوساکا را پیش روی شما قرار می دهد.

تاشیرو

جزیره ای در در ژاپن است و بیش از 100 نژاد گربه در آنجا زندگی می کنند!جالب است بدانید جمعیت انسانی در این جزیره بسیار ناچیز است و بیشترین جمعیت مربوط به گربه هاست! حتی در تاشیرو معبدی برای گربه ها نیز تدارک دیده شده است که می توانید در تور ژاپن از آن دیدن کنید.

حمام آنسن

جاذبه های گردشگری در ژاپن کم نیستند و برای دیدن جاذبه های این کشور چند روز کافی نیست. کشورهای شرقی مانند ژاپن و چین به دلیل درمان ها و حمام های سنتی معروف هستند. حمام آنسن در نزدیکی توکیو واقع شده است و میتوانید تجربه یک حمام شرقی در دل طبیعت را داشته باشید.

از دیگر شهرها و جاذبه های گردشگری در کشور ژاپن می توان به شهر کیوتو، نارا، هیروشیما و کانازاوا اشاره کرد.

تور ژاپن

ویزای ژاپن

همانطور که گفته شد ویزای ژاپن بسیار معتبر است و اعتبار بالایی به پاسپورت شما میبخشد و شما برای استفاده از تور ژاپن باید ویزا نیز بگیرید. سابقه سفر و ملیت فرد در اخذ ویزای ژاپن بسیار موثر است. اعتبار ویزای ژاپن 7 تا 14 روز است و قابلیت تمدید نیز دارد.

البته ویزای ژاپن را می توانید به صورت مالتی نیز دریافت کنید که اعتبار ان 30 تا 90 روز است. برای دریافت ویزای ژاپن فراهم کردن مدارک زیر ضروری است:

پروسه صدور ویزای ژاپن 7 تا 10 روز زمان بر است. در صورت نقص در مدارک و عدم اطمینان مسئولان بررسی کننده پرونده شما با درخواست شما موافقت نمی شود و ریجکت می شوید. در صورت ریجکت شدن تا 6 ماه نمی توانید برای دریافت ویزای مجدد درخواست دهید. کشور ژاپن نسبت به مسئله پناهندگی بسیار سختگیر عمل کرده، در صورتی که نسبت به این موضوع شک داشته باشد درخواست شما رد می کند.

قصران گشت خدمات تور ژاپن را با بهترین کیفیت و هتل ها در اختیار شما عزیزان قرار داده است. جهت اخذ تور ژاپن با ما در تماس باشید.