قصران گشت ارائه دهنده انواع خدمات پیکاپ ویزا کشورهای کانادا، آمریکا و انگلیس در کوتاه ترین زمان و با نرخ مناسب از طریق کارگزاران مجرب و قابل اعتماد می باشد. خدمات پیکاپ ویزا به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات قصران گشت، از اهمیت بسیاری برای مدیران مجموعه چه از منظر تسریع حداکثری و چه از منظر کیفیت خدمات برخوردار است.

فهرست مطالب

پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت 

ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به شخص متقاضی را پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا می‌گویند. خدمات پیکاپ ویزا برای کشورهایی انجام می شود که در حال حاضر خدمات کنسولی خود را برای شهروندان ایرانی در ایران متوقف کرده اند. این کشورها شامل امریکا، کانادا، انگلستان، آلبانی و لیتوانی می شود.

و مشکل اصلی زمانی به چشم می آید که فرد دو یا گاهی چند بار باید به کشورهای همسایه نظیر کشور امارات متحده عربی، ترکیه یا ارمنستان سفر کند که هزینه بسیار زیادی برای فرد یا خانواده به همراه خواهد داشت.

برای رفع این مشکل، پیشنهاد می شود فرد با همکاری کارشناسان و وکلای مجرب پرونده خود را در سفارت کشور مقصد و در یکی از کشورهای همسایه فعال کند (که در این مرحله حضور فرد متقاضی الزامی است). 

پیکاپ-ویزا

برای مراحل نهایی جهت درج ویزا در پاسپورت و تحویل گرفتن آن که گاهی ده روز الی سه هفته زمان می برد حضور شخص در سفارت الزامی نیست و پاسپورت می‌تواند از طریق کارگزار مجرب تحویل سفارت گردد و در نهایت به همراه ویزای الصاق شده به متقاضی تحویل داده شود. 

در واقع فرایند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به شخص را پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا (pick up visa) می‌گویند. پیکاپ در زبان انگلیسی به معنی برداشتن چیزی از مکان خود است. واژه پیکاپ‌ویزا نیز به معنی برداشتن ویزا از سفارت کشور ثالث و تحویل به متقاضی در کشور مبدا است. واژه پیکاپ‌ویزا و پیکاپ پاسپورت در معنی کاملا مشابه هستند و می توانند به صورت جایگزین یکدیگر به کار روند.پس اگر در این راه با این دو عبارت مواجه شدید بدانید که تفاوتی میان آن ها نیست و به راحتی می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید. در حقیقت تمام این ها ایجاد شده اند تا مسافران راحت تر از قبل بتوانند به آنچه می خواهند برسند.

توجه داشته باشید که این فرآیند یک پروسه واقعا حساس، چه از نظر رعایت کوچک ترین جزییات و سرعت عمل در اجرا، و چه از نظر امنیت و محافظت از پاسپورت فرد متقاضی است. آژانس قصران گشت با همکاری ویژه خود با وکلا و کارگزاران مجرب و متعهد، با بیش از ده سال سابقه تا به امروز هیچ مورد مفقود شدن یا تاخیر در ارائه مدارک و کندی در پروسه تحویل پاسپورت را در کارنامه خود نداشته است.

خدمات پیکاپ ویزا

خدمات پیکاپ ویزا به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات قصران گشت در ده سال گذشته، از اهمیت بسیاری برای مدیران مجموعه چه از منظر تسریع حداکثری و چه از منظر کیفیت خدمات برخوردار است. از این روست که قصران گشت در حال حاضر سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات پیکاپ پاسپورت را به متقاضیان ایرانی عرضه می کند.

سفارت پس از مصاحبه حضوری با فرد و بررسی مدارک وی تصمیم می‌گیرد که ایشان واجد شرایط سفر به آن کشور هست یا خیر. در واقع اصطلاحاً ویزا به وی تعلق می‌گیرد یا تعلق نمی‌گیرد.

در صورت تأیید فرد و درخواست صدور ویزا او، سفارت ایمیلی به فرد متقاضی ارسال می کند که معمولا این ایمیل با فاصله دو هفته ای از زمان مصاحبه اولیه ارسال می گردد. در این مرحله فرد متقاضی یا کارگزار به عنوان وکیل قانونی فرد متقاضی پاسپورت را به صورت حضوری به سفارت تحویل داده و برچسب مخصوص ویزا در صفحات داخلی پاسپورت فرد الصاق شده و به فرد متقاضی یا وکیل وی تحویل می گردد.

در طی این مراحل گاهی به علت تکمیل نبودن پرونده متقاضی و یا نداشتن بعضی شرایط که مدنظر سفارت هاست، ممکن است نیاز شود که فرد متقاضی سفری مجدد به منظور بررسی اعتراض به عدم صدور ویزا و ارائه مدارک تکمیلی‌ تر در صورت لزوم و تسلیم درخواست مجدد به سفارت نماید.

ما شما را در تمام این مراحل همراهی کرده و وکلای مجرب ما به شما مشاوره پیکاپ ویزا خواهند داد.

 

پیکاپ ویزا

مراحل درخواست پیکاپ پاسپورت/ویزا

 1. تحویل نامه یا ایمیل سفارت ، به همراه گذرنامه متقاضی به آژانس
 2. بررسی پرونده و مدارک متقاضی توسط کارشناسان مجرب و تعیین زمان و هزینه
 3. پذیرش فرم وکالت (مختص کشور آمریکا)
 4. تحویل گذرنامه و پرونده مسافر به سفارت 
 5. تحویل گذرنامه و ویزای الصاق شده به متقاضی در زمان مقرر

 مراحل پیکاپ ویزا، مراجعین محترم با در دست داشتن اصل پاسپورت، نامه و یا ایمیل سفارت دایر بر موافقت درخواست ویزا به شرکتی معتبر مراجعه می نمایند. 

کارشناسان و سوپروایزر بخش پیکاپ پاسپورت یا ویزا در این مرحله باید مدارک شخص را بررسی نمایند. اخذ فرم وکالت نامه از متقاضی هم باید توسط سفارت پذیرفته شود. سپس مراحل بعدی درخواست پیکاپ کاملاً بر عهده شرکت مربوطه خواهد بود. نماینده این شرکت با در دست داشتن مدارک و مجوز مربوطه به پیکاپ اقدامات لازم را انجام می دهد.

اخذ ویزای کشورهای کانادا، آمریکا و انگلیس از طریق سفارت های ۳ کشور در کشورهای ثالث قابل انجام است. به این صورت که فرد متقاضی ویزا باید حداقل یک مرتبه به کشوری که برای انجام فرایند اخذ ویزا انتخاب کرده است، سفر کند. 

برای اولین اقدام درخواست ویزا، فرد باید جهت انجام انگشت نگاری یا بیومتریک به یکی از دفاتر وک (VISA APPLICATION CENTRE) مراجعه کند. بررسی درخواست ویزا از همین مرحله انگشت نگاری شروع خواهد شد.

اگر فرد متقاضی به دو روش آنلاین و روش Draft برای دریافت ویزای کانادا و انگلیس و آمریکا اقدام کرده باشد، در هر دو صورت به گرفتن وقت سفارت به صورت آنلاین برای انگشت نگاری نیاز خواهد داشت. سپس باید منتظر بررسی و نتیجه درخواست ویزا از سفارت مربوطه باشد. بازه زمانی اعلام نتیجه ویزا ممکن است تا ۶ ماه زمان نیاز داشته باشد. اما قطعیتی در این مورد وجود نخواهد داشت. در این مرحله، ۲ حالت پیش می آید:

 • اگر درخواست ویزای شما رد شده باشد، برای درخواست دوباره ویزا دیگر نیازی به انگشت نگاری مجدد نخواهد داشت.
 • در صورت دریافت ایمیل موافقت با درخواست ویزا، برای ضمیمه کردن ویزا به پاسپورت، فرد متقاضی باید به همان کشور ثالث سفر کند. در این مرحله می توانید برای کاهش هزینه های سفر خود، می توانید مسئولیت ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به ایران بعد از الصاق ویزا، به آژانس قصران گشت بسپارید.

سپس برای انجام پیکاپ، به کارگزار مربوطه به عنوان نماینده شما وکالت داده می شود که پاسپورت و سایر مدارک لازم برای ویزای شما را وارد سفارت کند. سپس ویزای ضمیمه شده به پاسپورت را از سفارت دریافت و در ایران به شما تحویل خواهند داد. 

پیکاپ ویزا

چرا پیکاپ ویزای کانادا را به فرد دیگری بسپارم؟‌

احتمالا سفر شما نزدیک است و کلی کار و مشغله قبل از ورود به کانادا دارید؛ از طرفی ترجیح شما بر این است که هزینه های بلیط و اقامت رفت و برگشت چند باره به کشور ترکیه یا دبی و یا ارمنستان را سیو کنید. حتی یک سفر یک روزه هم هزینه هایی در بر دارد. اگر زمان کافی برای انجام این سفر را ندارید و حالا که شرایط برای اینکه فردی دیگر کارهای اخذ پاسپورت و ویزای شما را انجام دهد بهتر است از این فرصت استفاده کرده و وقت خود را صرف کارهای دیگرتان برای سفر کنید. 

از مهمترین خدماتی که شرکت قصران گشت برای مسافران خود در نظر گرفته است انجام کارهای مربوط به پیکاپ پاسپورت است. کافیست به ما اعتماد کرده و صفر تا صد پیکاپ پاسپورت کانادا خود را به قصران بسپارید. 

مدت زمان پیکاپ ویزا

پیکاپ پاسپورت معمولاً بین 2 تا 4 هفته کاری زمان می برد. اما با توجه به شرایط کاری سفارت ها در کرونا مشخص نیست چقدر زمان ببرد.فرد متقاضی تا ۳۰ روز زمان دارد تا برای پیکاپ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا اقدام کند. در صورتی که در این بازه زمانی برای پیکاپ اقدامی صورت نگیرد، ریجکت خواهید شد. 

با توجه به هماهنگی های لازم با کارگزاران و شرکت های پستی، پس از اقدام برای پیکاپ ویزا حدوداً بین 2 تا 4 هفته کاری پاسپورت به دست شما می رسد.

قیمت پیکاپ ویزا چقدر است؟

هزینه پیکاپ ویزا برای کشورهای امریکا، کانادا و انگلستان در محدوده ۳۰ الی ۱۳۰ دلار امریکا متغیر است. برای اطلاعات دقیق تر به بخش مربوط به پیکاپ هر کشور در همین صفحه مراجعه کنید و یا با مشاوران ما به صورت مستقیم صحبت کنید. 

با توجه به انجام پیکاپ‌ویزا در کشورهای مختلف، هزینه پیکاپ کانادا، هزینه پیکاپ پاسپورت آمریکا و هزینه پیکاپ انگلیس متفاوت در نظر گرفته شده است. 

انواع پیکاپ ویزا

تمامی پاسپورت ها قبل از ارسال توسط کارشناسان ما به پلیس گذرنامه تحویل داده شده و مورد تایید قرار می گیرند. ما در حال حاضر خدمات پیکاپ را برای کشورهایی که لیست سفارت آن ها در ایران به هر علت فعال نیست پیگیری می کنیم که در این میان می توان از کشورهای انگلستان، آمریکا ، کانادا و لیتوانی نام برد. 

پیکاپ‌ویزای کانادا

در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزا کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه و امارات را پوشش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر آدرس و اطلاعات کامل سفارت کانادا در کشورهای همسایه را مطالعه بفرمایید. زمان تقریبی سفارت کانادا، زمان از پیش تعیین شده ای نیست و این زمان بعد از اقدامات لازم از طرف سفارت مربوطه تعیین خواهد شد.اگر خودتان اقدام به اخذ ویزا کرده و در این اقدام موفق نشدید، می توانید دلایل ریفیوز ویزای کانادا را مطالعه کرده و یا به صورت مستقیم با کارشناسان مجرب ما مشورت کنید.

پیکاپ ویزا

 

مزایای پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزا ، چه دلایلی سبب می شوند تا متقاضی دریافت ویزای کانادا شخصا برای دریافت پاسپورت خود به سفارت مراجعه نکند و از یک کارگزار برای این کار درخواست کمک کند؟

دو دلیل اصلی برای کمک گرفتن از یک کارگزار یا استفاده از پیکاپ ویزا وجود دارد.

صرفه جویی در هزینه ها

سفر به یک کشور خارجی و اقامت در آن کشور به خصوص با قیمت بالای ارز که این روز ها شاهد آن هستیم، بسیار هزینه بر خواهد بود. این در حالی است که می توان از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کرد و هزینه ها را بسیار کاهش داد.

صرفه جویی در زمان

اینکه بخواهید چند روز از کار و فعالیت های خود دور باشید و به یک کشور دیگر سفر کنید، می تواند تاثیر منفی در روند درآمدزایی و شغل شما داشته باشد.

با پرداخت هزینه پیکاپ ویزا کانادا می توانید علاوه بر کاهش هزینه ها، در زمان خود هم صرفه جویی کنید.

نحوه پیکاپ ویزای کانادا به چه صورت است؟

پیکاپ ویزا کانادا توسط کارگزاران مجرب در کشورهای همسایه و با قیمت های متفاوت صورت می گیرد.

پیکاپ ویزای کانادا ترکیه 

ترکیه به عنوان کشوری با دسترسی آسان و جاذبه های گردشگری و فرهنگ نزدیک به فرهنگ ایران جزو اولین مقاصد برای افرادی است که می خواهند ویزای خود را در کشور ثالث اخذ کنند. 

پیکاپ ویزای کانادا از استانبول

پیکاپ ویزا کانادا از ترکیه

برای پیکاپ ویزا کانادا از استانبول ما با ارسال پاسپورت به ترکیه پاسپورت شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم.شایان به ذکر است برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود.

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا

برای پیکاپ ویزا کانادا از آنکارا ما پاسپورت شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم.شایان به ذکر است برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود.

پیکاپ ویزا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا چیست؟

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا کانادا عبارتند از : 

ویزای مهاجرتی پیکاپ ویزای کانادا:

 • پاسپورت امضا شده
 • پرینت ایمیل سفارت 
 • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
 • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
 • فرم وکالت

ویزای غیر مهاجرتی پیکاپ ویزای کانادا:

 • پرینت ایمیل سفارت
 • پاسپورت امضا شده
 • رسید انگشت نگاری VAC
 • فرم وکالت

پیگیری پیکاپ ویزای کانادا

معمولاً بسیاری از متقاضیان با دریافت برگه پاس ریکوئست و اطمینان از صدور ویزای خود، باید به دنبال خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل باشند. بنابراین زمان بازگشت پاسپورت از اهمیت بسیاری برخوردار است. 

کارشناسان پیکاپ ویزا، پس از تحویل پاسپورت برای پیکاپ ویزا، شماره پیگیری را از VFSGlobal دریافت می کنند. از طریق این کد می توان تمامی مراحل پیکاپ ویزا را پیگیری کرد.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات

در صورتی که تمایل داشته باشید پیکاپ ویزای کانادای خود را از کشور امارات و از طریق شهرهای دبی یا ابوظبی انجام دهید، مشاوران مجرب قصران گشت شما را در این مسیر همراهی خواهند کرد.پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا حدودا سه هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهرخورده توسط پست برگشت داده می‌شود تا به شما تحویل داده شود.

مدارک لازم پیکاپ ویزای کانادا از امارات 

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا از امارات به دو دسته مهاجرتی و غیر مهاجرتی تقسیم می شود:

ویزای مهاجرتی:

 • پاسپورت
 • پرینت ایمیل سفارت
 • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
 • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)

ویزای غیر مهاجرتی:

 • پرینت ایمیل سفارت
 • پاسپورت

هزینه و مدارک پیکاپ ویزای کانادا 

پیکاپ ویزای کانادا

شهر پیکاپهزینه پیکاپ همکارهزینه پیکاپ مسافرمدارک پیکاپ
ابوظبی450 درهم امارات480 درهم اماراتاصل پاسپورت + ایمیل سفارت (مدارک ویزای توریستی) + وکالت نامه + courier receipt 
دبی230 درهم امارات250 درهم اماراتاصل پاسپورت + ایمیل سفارت (مدارک ویزای توریستی) + وکالت نامه + courier receipt 
پیکاپ ویزا در ترکیه(توریستی و اقامت)1/200/000 تومان1/500/000 توماناصل پاسپورت + ایمیل سفارت (مدارک ویزای توریستی) + وکالت نامه + courier receipt 
ارسال یا دریافت یکطرفه ویزا800/000 تومان
1/000/000 تومان
اصل پاسپورت + ایمیل سفارت (مدارک ویزای توریستی) + وکالت نامه + courier receipt 
تمدید و پیکاپ پاسپورت کانادایی270 دلار آمریکا305 دلار آمریکااصل پاسپورت + ایمیل سفارت (مدارک ویزای توریستی) + وکالت نامه + courier receipt 
تمدید و پیکاپ یکطرفه پاسپورت کانادایی130دلار آمریکا150 دلار آمریکااصل پاسپورت + ایمیل سفارت (مدارک ویزای توریستی) + وکالت نامه + courier receipt 

پیکاپ ویزای آمریکا

به دلیل بسته بودن سفارت آمریکا در تهران، متقاضیان ویزای ایالات متحده باید برای انگشت‌نگاری و مصاحبه به یکی از سفارت‌های این کشور در اطراف ایران مراجعه کنند و از آن‌جایی که سفارت آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان بیشترین تعداد مراجعین ایرانی را به خود اختصاص داده‌اند، ما در شرکت قصران گشت خدمات خود برای پیکاپ‌ ویزای آمریکا را معطوف به این ۳ کشور کرده ایم.

لازم به ذکر است در پیکاپ ویزای آمریکا، شما پاسپورت خود را به همراه یک وکالتنامه رسمی در اختیار مجموعه قصران گشت می‌گذارید. کارگزاران قصران گشت پاسپورت شما را با خود به سفارت آمریکا می‌برند و پس از آنکه ویزا بر روی پاسپورت شما الصاق شد، آن را به شما باز می‌گردانند. با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا آمریکا در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌شود و بدون آنکه برای بار مجدد به سفارت آمریکا مراجعه کنید، می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

 با توجه به آنچه گفته شد در هفته دو پرواز اختصاصی به مقصد آنکارا برای خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا در ترکیه در نظر گرفته شده‌است تا سرعت این خدمات را به حداکثر برساند.

برای پیکاپ پاسپورت یا ویزا آمریکا در ترکیه ما پاسپورت شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهرخورده را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم.

به طور معمول این پروسه دو هفته طول خواهد کشید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

 • پاسپورت
 • شناسنامه 
 • وکالت‌نامه محضری
 • حساب کاربری

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات 

پیکاپ ویزا آمریکا از دبی

پیکاپ‌ویزا آمریکا از امارات، از طریق دبی انجام می‌شود. برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را از طریق پست ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا حدودا دو هفته طول خواهد کشید، پاسپورت ویزا شده شما تحویل EMpost شده و سپس به ایران پست می شود. به دلیل گران بودن سفر به امارات، خدمت پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی امارات نسبت به سایر خدمات پیکاپ ارزنده‌تر است، چرا که متقاضی ویزای آمریکا با صرف هزینه بسیار کمتر و بدون مراجعه مجدد به ابوظبی، می‌تواند ویزای خود را دریافت کند.

مدارک لازم برای پیکاپ‌ویزای آمریکا از دبی

 • پاسپورت 
 • حساب کاربری
 • وکالت‌نامه
 • برگه Case Number
 • یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

ارمنستان کشور کوچکی است و به همین دلیل هزینه سفر به این کشور مناسب است . پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان به صورت هفتگی انجام می‌شود که به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می‌برد تا به درخواست شما پاسخ داده شود؛ اگرچه گاهی اوقات این پروسه زمان بیشتری خواهد برد. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهرخورده به یومکس تحویل داده شده و ایران ارسال می شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

 • پاسپورت
 •  حساب کاربری
 • یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)

پیکاپ ویزای آمریکا از پاکستان

با توجه به شیوع بیماری کرونا، بیشتر سفارت های آمریکا در منطقه تعطیل می‌باشند، اما سفارت آمریکا در پاکستان مشغول به کار است و خدمات ویزای تحصیلی آمریکا را ارائه می‌دهد. گفتنی است که مصاحبه سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان به زبان انگلیسی انجام می‌شود. دانشجویانی که قبلا مراحل مصاحبه در سفارت آمریکا در پاکستان را انجام داده‌اند و منتظر نامه سفارت برای صدور ویزا هستند، می‌توانند از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان استفاده کنند. 

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان

 • فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه
 • مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
 • صفحه تاییدیه فرم DS-160 (فرم ویزای تحصیلی آمریکا) یا تاییدیه وقت سفارت

پیکاپ ویزای آمریکا از گرجستان 

شرکت قصران گشت خدمات پیکاپ ویزای آمریک ارا از کشور گرجستان نیز انجام می دهد. به این منظور بعد از دریافت ایمیل از سفارت آمریکا مبنی بر پذیرش ویزای شما، با مراجعه به دفتر قصران گشت پاسپورت خود همراه با ایمیل سفارت را تحویل داده و پس از امضای فرم اعطای وکالت دیگر نگران چیزی نباشید. ما پاسپورت شما را به گرجستان فرستاده و پس از دریافت ویزا پاسپورت مهر خورده شما تحویل TNT شده و با پرواز به ایران باز می گردد. 

پیکاپ ویزای امریکا از قبرس 

قبرس کشوری جزیره ای و واقع در دریای مدیترانه است، این کشور در جنوب ترکیه قرار دارد و هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. قصران گشت برای ان دسته از عزیزانی که مصاحبه ویزای امریکا را در قبرس انجام داده اند، خدمات پیکاپ ویزا از این کشور را نیز در نظر گرفته است. 

همچنین پیکاپ ویزا از کشورهای دیگری مانند آذربایجان و کشورهای اروپایی مانند آلمان، ایتالیا و اتریش نیز از خدمات قصران گشت می باشد. 

هزینه و مدارک پیکاپ ویزای آمریکا

پیکاپ ویزای آمریکا

شهر پیکاپهزینه پیکاپ همکارهزینه پیکاپ مسافرمدارک پیکاپ

دبی

درصورت پست مرکزی

(غیر اقامتی)

230 درهم امارات250 درهم امارات

اصل برگه زرد یا صورتی + اصل پاسپورت + ایمیل سفارت 

وکالت نامه + courier receipt + برگه .confirmation DS-160

ابوظبی

درصورت پست مرکزی

(اقامتی)

450 درهم امارات 480 درهم امارات 

اصل برگه زرد یا صورتی + اصل پاسپورت + ایمیل سفارت 

وکالت نامه + courier receipt + برگه .confirmation DS-160

ارمنستان70 دلار100 دلار

بارکد فرم DS-160 + ۱ قطعه عکس ۵×۵ + اصل پاسپورت 

courier receipt + وکالت نامه

آنکارا

در صورت پست مرکزی

200 دلار 230 دلار 

بارکد فرم DS 260 + اصل پاسپورت + ایمیل دریافتی از سفارت

courier receipt + وکالت نامه

استانبول 200 دلار  230 دلار 

بارکد فرم DS 260 + اصل پاسپورت + ایمیل دریافتی از سفارت

courier receipt + وکالت نامه

گرجستان

(پیکاپ ویزای تحصیلی)

210 دلار 230 دلار بارکد فرم DS 160 + اصل پاسپورت + ایمیل دریافتی از سفارت
عکس در صورت لزوم + UID کد 

*هزینه پیکاپ پاسپورت مهاجرتی آمریکا از ارمنستان، ۱۰۰ دلار می باشد.

 • پیکاپ ویزای انگلیس

کشور انگلیس در ایران سفارت فعال دارد اما خدمات ویزا را به ایرانیان ارائه نمی دهد، بنابراین برای انگشت نگاری و تکمیل پرونده مسافران باید به سفارت انگلستان در یکی از کشورهای ترکیه، امارات (دبی یا ابوظبی) و یا ارمنستان مراجعه کنند. پس از طی مراحل دریافت ویزا در سفارت انگلیس، سفارت انگلیس پس از حدود ۱۶ روز کاری ایمیلی حاوی نتیجه پرونده را به مسافر ارسال می کند.

متقاضی اخذ ویزا در این مدت دو راه پیش رو دارد. یا باید در این مدت زمان در کشور ثالث باقی بماند و یا به ایران برگردد و از طریق پیکاپ مراحل پایانی دریافت ویزا را پیگیری کند که به طور مسلم روش دوم به مراتب هزینه کمتری دارد و ارزان تر خواهد بود. بنابراین مسافران جهت صرفه جوئی در هزینه و زمان دریافت ویزا را به آژانس هایی که در این زمینه تخصص دارند، واگذار می نمایند. ارسال گذرنامه جهت ویزای انگلیس توسط شرکت قصران گشت انجام می شود و می توانید با خیالی آسوده ویزای خود را دریافت نمایید. 

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

برای پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه ما مدارک شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس، پاسپورت را بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم. به طور معمول پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه یک هفته طول خواهد کشید.

مدارک لازم برای پیکاپ انگلیس از ترکیه

  • کپی صفحه ی اول پاسپورت
  • اصل رسید سفارت
  • اصل وکالت نامه
  • ایمیل سفارت 

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

جهت پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

هم‌چنین شما می‌توانید درخواست وقت سفارت انگلیس را نیز از ما با اطمینان خاطر درخواست کنید.

هزینه و مدارک پیکاپ ویزای انگلیس

پیکاپ ویزا انگلیس

شهر پیکاپ هزینه پیکاپ همکار هزینه پیکاپ مسافر مدارک پیکاپ
آنکارا 150 دلار 170دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

استانبول 150 دلار 170 دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

ابوظبی 150 دلار 170 دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

دبی 150 دلار 170 دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

ارمنستان 150دلار 170 دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (آنکارا) 120 دلار 150 دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (استانبول) 130 دلار 170 دلار

اصل پاسپورت به همراه کپی + برگه باردکد دار سفارت +

رسید سفارت + ایمیل سفارت + وکالت نامه

پیگیری پیکاپ ویزا

پیگیری پیکاپ پاسپورت در قصران گشت از روندی کاملا شفاف و مدرن پیروی می‌کند. کارشناسان پیکاپ از طریق پیامک شما را در جریان روند جریان پیکاپ پاسپورت قرار خواهند داد.

 • پیکاپ ویزای لیتوانی 

کشور لیتوانی در ایران سفارت فعالی ندارد. بنابراین خدمات پیکاپ پاسپورت لیتوانی از شهر آنکارا صورت می پذیرد.

 • پیکاپ ویزای دومینیکا 

دومینیکا نیز یکی از کشورهایی است که در ایران دارای سفارتخانه نیست، به همین جهت برای دریافت و یا تمدید پاسپورت این کشور باید به یکی از کشورهای همسایه که دارای سفارتخانه دومینیکا می باشد مراجعه کنید.

پاسپورت دومینیکا دارای اعتبار 10 ساله است که اعتباری نسبتا طولانیست. برای دریافت و یا تمدید پاسپورت دومینیکا نیازی نیست متحمل هزینه سفر به یکی از کشورهای همسایه شوید، کافیست پاسپورت و یا سایر مدارک خود را به قصران گشت بسپارید تا از طریق پیکاپ پاسپورت، گذرنامه شما را تمدید کند. 

چرا برای پیکاپ باید به شرکت های معتبر مراجعه کرد و از سپردن پاسپورت به اشخاص متفرقه امتناع کرد؟

پاسپورت برای مسافر مهم ترین مدرک شناسایی فردی برای سفر به خارج از کشور است.

نگهداری صحیح و امنیت پاسپورت بالاترین درجه اهمیت را دارد. حمل تعداد زیادی پاسپورت برای اشخاص عادی جرم تلقی می شود. بنابراین پاسپورت ها توسط ماموران فرودگاه ضبط می شوند. به همین خاطر برای حمل پاسپورت و پیکاپ ، نیاز به مجوز رسمی از دستگاه های دولتی است. 

چرا پیکاپ پاسپورت با قصران گشت؟ چه مزایایی را برای متقاضی در برخواهد داشت؟

شرکت قصران گشت پیشرو در انجام خدمات پیکاپ ویزا بهترین خدمات را برای متقاضیان فراهم کرده است. در این راستا افرادی که برای اخذ ویزای کانادا، آمریکا و انگلیس اقدام کرده اند می توانند با اعتماد به شرکت قصران گشت انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزای خود را به ما بسپارند. 
کارشناسان مجرب قصران گشت صفر تا صد اخذ پاسپورت و ویزا را در کمترین زمان و با نهایت دقت انجام می دهند. فقط کافیست با دریافت وقت قبلی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز پیکاپ ویزا به قصران گشت مراجعه نمایید.
پس از حضور و تحویل اصل پاسپورت و ایمیل سفارت، وکالت نامه ای میان شما و شرکت امضا می شود به این ترتیب انجام کارهای پیکاپ پاسپورت شما در دست انجام قرار میگیرد. 
مدت زمان پیکاپ پاسپورت 4 تا 5 هفته (بسته به میزان شلوغی سفارت و تعداد متقاضیان) است، بنابراین از شما درخواست می کنیم با اعتماد به قصران گشت و با صبر و شکیبایی منتظر دریافت پاسپورت و ویزای خود باشید. 
به منظور رفاه حال عزیزان قصران گشت بهترین قیمت و خدمات را جهت انجام امور مربوط به پیکاپ ویزا فراهم کرده است.
خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است و فاکتور سرعت و به ویژه امنیت پاسپورت نقش مهمی دارد. انتخاب بهترین مجموعه برای انجام این کار تصمیم مهم و دقیقی خواهد بود.
لازم به ذکر است شرکت قصران گشت با دارا بودن مجوز خروج پاسپورت گزینه مناسبی برای افرادیست که در انجام پیکاپ پاسپورت نگران هستند. ما در قصران گشت هر روز ارسال پاسپورت داریم و در سریعترین زمان ممکن پاسپورت ویزا شده شما را به دستتان خواهیم رساند.
برخی از ویژگی‌های خدمات پیکاپ پاسپورت قصران گشت
 • سرعت بالا 
 • دقت بالا
 • امنیت
 • بهترین خدمات 
 • پیگیری متداول 
 • قیمت مناسب 
پیکاپ ویزا

 سوالات متداول پیکاپ ویزا

آیا پیکاپ ویزای کانادا با وجود محدودیت های فعلی انجام می شود؟

بله، از اواسط تیر ماه سفارت کانادا در آنکارا خدمات خود را به صورت محدود از سرگرفته و پس از چند ماه تعلیق فعالیت خوشبختانه خدمات پیکاپ را از سر گرفته است.

مزیت اصلی استفاده از پیکاپ ویزا چیست؟

بدون نیاز به حضور مجدد و سفر فرد به کشوری نظیر ترکیه برای دریافت ویزای صادر شده.

خدمات پیکاپ‌ویزا برای چه کشورهایی ارائه می شود؟

برای کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا.

️ آیا پیکاپ ویزا هزینه دارد؟

بله، هزینه ویزا به دو قسمت تقسیم می شود. بخشی از این هزینه باید برای سفارت پرداخت شود و بخشی از آن کارمزد شرکت های مسافرتی خواهد بود که این خدمات را به شما ارائه می کنند.

دانلود فرم های مورد نیاز پیکاپ ویزا

قبل از مراجعه به سفارت آمریکا در کشورهای ثالث، باید فرم های DS-160 و DS 260 (اطلاعات شخصی، اطلاعات خانوادگی، اطلاعات سفر به کشور آمریکا و …) را از کارشناس مربوطه در آژانس دریافت کرده و سپس آن ها را پر نمائید.

نمونه قرارداد پیکاپ ویزا و رسید دریافت ویزا در قصران گشت

نمونه قرارداد پیکاپ ویزا قصران گشت

155 دیدگاه برای ”پیکاپ ویزا (پیکاپ ویزا کانادا؛ آمریکا؛ انگلیس)

  1. سلام بله از هر کشوری که مدنظر کاربرانمون باشه و مقدور هم باشه امکان پیکاپ ویزا توسط آژانس مسافرتی و گردشگری قصران گشت وجود داره.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان مربوط شما رو راهنمایی کنن

 1. سلام سفارت امریکا در ابوظبی از من‌مدارک تکمیلی درخواست کرده و یک رسید پست مجانی در اختیارم قرار داده تا مدارکم را با این رسید به empost تحویل دهم تا به سفارت ارسال گردد. شما نمایندگی empost هستید یا با empost در ارتباط هستید؟ یا مطلع هستید empist. در ایران شعبه دارد یا خیر؟

  1. سلام تماس بگیرید تا همکارمون شما رو به طور کامل در این مورد راهنمایی بکنن

 2. سلام. پیک آپ ویزای تجاری برای دانمارک (ایسلند) در استانبول دارید؟

  1. سلام
   تماس بگیرید تا همکارانمون شرایط رو براتون توضیح بدن

 3. بازتاب: پیکاپ ویزا آمریکا، سریعترین و به صرفه ترین راه
 4. به نوبه خودم خواستم از خدمات دقیق و به موقع و با قیمت مناسب پیکاپ ویزا قصران گشت علی الخصوص سرکار خانم صالحی تشکر کنم. واقعا یک تیم حرفه ای و عالی هستید.

 5. سلام من وقت سفارت امریکا برای تاریخ 18 سپتامبردر دوحه گرفتم ایا خدمات پیکاپ ویزا انجام میدید

 6. با سلام و احترام
  من پیکاپ ویزای کانادای خانمم را به این آژانس سپردم. تاریخی که پاسپورت را تحویل سرکار خانم صالحی دادم 12 تیر ماه 1402 بود که فرمودند بین 3 تا 4 هفته طول میکشه پاسپورت برگرده. با اینکه تعطیلات عید قربان در ترکیه 3 روز تعطیل بود و بعدش جشن نمی دونم روز ملی کانادا بود خوشبختانه پاسپورت ویزا خورده دقیقا 12 مرداد به دستم رسید در کمال صحت و سلامت. جا داره از سرکار خانم صالحی که با وجود مشغله زیاد استرس و نگرانی ما را درک می کردند و پاسخگو بودند، تشکر و قدردانی کنم. این آژانش و تعهدشان را تایید می کنم و به همگی خسته نباشید می گم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *