لوگو آژانس توریستی قصران گشت

وقت سفارت انگلیس

قصران گشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزا، ارائه دهنده خدماتی چون وقت سفارت نیز می باشد. در این زمینه اخذ ویزای انگلیس و وقت سفارت انگلیس به صورت کاملا تخصصی و تضمینی توسط مشاوران مجرب صورت می پذیرد.

ویزای انگلیس

تور انگلیس

کشور انگلیس

 انگلیس یکی از کشورهای اروپایی است که هم از نظر جاذبه های طبیعی و هم امکانات رفاهی حرف‎های زیادی برای گفتن دارد. این کشور همچنین در طول تاریخ نقش تاثیرگذاری روی اتفاقات تاریخی مهم در جهان داشته است.

 خدمات بهداشتی و پزشکی در سطح بالا، استفاده از امکانات آموزشی با بهترین کیفیت، کسب و کار موفق و پویا، تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا و… از امتیازات زندگی در کشور انگلیس است. بنابراین انگلستان را می‎توان یک پکیج کاملا جذاب برای مهاجرت، سفر و حتی اقامت دائم دانست.

 کشور انگلیس نزد ایرانیان یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت و سفر است. در گذشته اخذ ویزای این کشور برای ایرانیان آسان‌تر بود اما امروزه به علت عدم وجود سفارت انگلیس در ایران اخذ ویزا سخت‎تر از گذشته شده است. متقاضیان مجبورند برخی از مراحل اخذ ویزا  را در کنسولگری انگلستان در یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه یا امارات بگذرانند و این سفر اجباری برای بسیاری از متقاضیان ویزای انگلیس بسیار دشوار است.

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت بریتانیا در تهران

تا مدتی پیش سفارت انگلیس در تهران دارای سفارت خانه فعال نبود اما در چند سال اخیر سفارت بریتانیا که نماینده دولت متحده پادشاهی بریتانیا در تهران است مسئول رسیدگی به درخواست های اخذ ویزا می باشد. به این ترتیب می توانید به آدرس این مرکز در تهران واقع در خیابان فردوسی یا وبسایت رسمی آن مراجعه کرده و درخواست خود برای اخذ ویزا را به این مرکز ابلاغ کنید. همچنین می توانید به کشورهای همسایه نظیر ترکیه و امارات سفر کنید و از سفارت انگلیس در این کشورها اقدام به اخذ ویزا کنید.

منظور از وقت سفارت انگلیس زمانی است که برای انگشت نگاری توسط VFS برایتان تعیین می شود. برای اخذ ویزای انگلیس می توانید به کارگزاری وی اف اس تهران یا یکی از کشورهای همسایه مراجعه نمایید. 

در حال حاضر vfs واقع در هروی مسئول کارهای ویزا و همچنین وقت سفارت انگلیس در تهران است.

بسته به شرایط و درخواست شما انواع ویز اهای توریستی، تحصیلی، تجاری و حتی اقامت برای متقاضیان صادر می شود. اما در نظر داشته باشید که کشور انگلیس جزو کشورهای سخت گیر در اعطای ویزا می باشد. 

وقت سفارت انگلیس

مدارک اولیه برای وقت سفارت انگلیس

برای حضور در کارگزرای وی اف اس باید مدارک زیر را همراه داشته باشید:
 • اسکن صفحه اول پاسپورت
 • فرم تکمیل شده درخواست وقت سفارت به زبان فارسی
 • واچر هتل محل اقامت در انگلیس و رزرو بلیط رفت و برگشت
 • فایل اسکن دعوتنامه انگلیس و مدارک هویتی دعوت کننده (در صورت داشتن دعوتنامه)

مدارک لازم برای سفارت انگلیس در تهران

مدارکی که باید ارائه دهید تا وقت سفارت انگلیس را برای شما اخذ شود به شرح زیر است:

 • اصل پاسپورت فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی و کپی از تمامی صفحات پاسپورت ها ) حتما یک صفحه ی کاملا خالی داشته باشد)
  یک نسخه تکمیل شده فرم آنلاین درخواست روادید به همراه
 • برگه تاییدیه وقت سفارت 
 • 2 قطعه عکس 3.5*4.5
 • اصل و یا کپی دعوت نامه معتبر یا رزرو هتل در انگلستان
 • اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
 • اصل و ترجمه رسمی شناسنامه
 • اصل و ترجمه رسمی کارت ملی
 • اصل و ترجمه رسمی کارت معافیت یا پایان خدمت
 • اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی 
 • رزرو بلیط هواپیما به مقصد انگلستان
 • مدارک میزبان در انگلستان 
 • اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به لاتین برای سه ماه گذشته، سپرده های بانکی و …
 • اصل نامه تمکن مالی حساب شخصی و جاری به لاتین، سپرده های بانکی و …
 • برای مدیران و سهامداران، اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای شش ماه گذشته
 • ترجمه رسمی (توسط دارالترجمه) برای تمامی مدارک فوق کافیست و نیازی به مهر دادگستری و تایید امور خارجه نیست
 • تمامی مدارک باید در سایز A4 ارائه شوند
 • به مدارک نباید هیچ منگنه، گیره و یا سوزنی وصل باشد.
 
 

مراحل وقت سفارت انگلیس

برای اخذ ویزای انگلیس می بایست مراحلی را طی کنید. سعی کنید دریافت وقت سفارت انگلیس را با کمک یک کارشناس مجرب انجام دهید تا در روند اخذ ویزا دچار مشکل نشوید.

 •  فرم های فارسی مربوط به اخذ سفارت را دریافت کرده و آنها را با دقت پر نمایید. 
 • یک حساب کاربری بسازید.
 • با توجه به شرایط و علاقه خود نوع ویزای خود را مشخص کنید. 
 • اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل نمایید. 
 • فرم های تکمیل شده، همراه با صفحه اول پاسپورت، دعوتنامه در صورت وجود و واچر هتل را در سایت آپلود کنید. 
 • وقت سفارت را مشخص و رزرو کنید. 
 • هزینه های خواسته شده را پرداخت نمایید. 

وقت فوری سفارت انگلیس

برای زمان‎هایی که نمی‎خواهید یا نمی‎توانید منتظر جواب سفارت در حالت معمولی باشید می‎توانید با پرداخت هزینه بیشتر از گزینه وقت فوری سفارت انگلیس استفاده کنید. در این حالت طی یک یا ۲ هفته به شما وقت سفارت داده خواهد شد. لازم به ذکر است شما می‎توانید از تهران وقت سفارت فوری دریافت کنید اما؛ درحال حاضر امکان جواب فوری از تهران وجود ندارد. اما از کنسولگری انگلیس در ترکیه و امارات هم می‎‎توانید وقت فوری دریافت کنید و هم با پرداخت هزینه بیشتر جواب فوری که بین 1 تا 2 هفته است را دریافت کنید. نکته حائز اهمیت در وقت فوری این است که شما باید بتوانید مدارک مورد نیاز و ترجمه آنها را به موقع به سفارت برسانید.

مدت زمان لازم برای صدور ویزای انگلیس

به دلیل ترافیک بالای متقاضیان جهت دریافت ویزای انگلیس، بیشتر اوقات هیچ زمان خالی در جدول زمان بندی دیده نمی‌شود. به ‎طور کلی برای ویزا گرفتن حدود ۳ماه زمان در نظر بگیرید. در حالت عادی حدود ۴۰ تا ۶۰ روز زمان برای اخذ وقت سفارت لازم است و حدود ۲۰ تا ۳۰ روز زمان لازم است تا مشخص شود سفارت انگلیس با ویزای شما موافقت کرده است یا نه. در صورتی ریجکتی ویزا، اگر در نامه سفارت به این مساله اشاره شده باشد که شما حق اعتراض دارید می‎توانید در زمان مشخص شده در نامه به رد شدن درخواست ویزای خود اعتراض کنید.

 

وقت سفارت انگلیس

دلایل ریجکتی ویزای انگلیس

به دلیل سخت گیری سفارت انگلیس در اعطای ویزا ، ریجکت شدن درخواست ویزای انگلیس دور از ذهن نیست. درخواست ویزای انگلیس به دلایل مختلفی می تواند رد شود که ممکن است به خاطر مواردی مانند:

ارائه مدارک جعلی مالی و هویتی؛ تمامی مدارک مورد نیاز برای ویزای انگلیس توسط افسران سفارت به دقت بررسی می شوند. به خاطر داشته باشید که به هیچ عنوان با ارائه مدارک ناقص یا جعلی سعی در فریب افسر پرونده نکنید. 

دارا بودن سوء پیشینه؛ انگلستان کشوری است که به امنیت اجتماعی و فردی شهروندان اهمیت بسیاری می دهد. متقاضیانی که مرتکب جرمی شده باشند که مدت حبس آن 4 سال یا بیشتر باشد مجاز به ورود به انگلستان نیستند. در واقع می توان گفت از ورود تمامی افرادی که دارای سوء پیشینه هستند جلوگیری می شود. 

عدم منابع مالی کافی؛ تمکن مالی، گردش حساب و نامه اشتغال به کار و فیش حقوقی فرد متقاضی از سوی افسر پرونده با دقت مورد بررسی قرار میگیرد. اگر از نظر افسر پرونده شما توانایی مالی کافی برای سفر خود به انگلستان و مدت اقامت در آن کشور را نداشته باشید با درخواست ویزای شما موافقت نمی شود. 

مغایرت ویزای درخواستی با هدف سفر؛ برای مثال اگر از طرف بستگان خود دعوتنامه دریافت کرده اید و قصد دیدار از اعضای خانواده خود را دارید اما برای ویزای کاری درخواست داده باشید با درخواست شما موافقت نمی شود. 

اعتراض به ریجکتی ویزای انگلیس 

برای اعتراض به ریجکتی ویزای انگلیس می بایست یک نامه به زبان انگلیسی خطاب به سفارت انگلستان ارسال کنید و در آن اطلاعات شخصی به همراه دلایل ریجکتی ویزایتان را بیان کرده و یا از آن دفاع کنید. اگر با اعتراض شما موافقت شود طی 2 تا 3 هفته بعد جواب آن برایتان ارسال می شود. پس از رفع کردن موارد ریجکتی دوباره برای ویزا می توانید درخواست دهید. 

 

22 دیدگاه برای ”وقت سفارت انگلیس

 1. سلام
  لطفا برخی اطلاعات این مقاله رو آپدیت و اصلاح کنید تا خواننده‌ها گمراه نشن. در این مقاله عنوان کردید که برای اخذ ویزا باید به یکی از کشورهای همسایه رفت در حالیکه در حال حاضر اصلا چنین کاری نیاز نیست و در تهران میشه برای اخذ و دریافت ویزا اقدام کرد.
  ممنون

  1. درود
   در مقاله ذکر شده که در تهران میشه انجام داد ولی اگر کسی دوست داشت در کشور های همسایه هم میتواند این کار رو انجام بده که ما توصیه نمیکنیم .

 2. سلام خسته نباشید میخواهم از ایران‌به انگلیس مواد غذای صادرکنم میخواهم مشاوره بگیرم

  1. سلام، خوش آمدید. با توجه به مقررات صادراتی، ممکن است برخی از مواد غذایی ممنوع برای صادرات از ایران به انگلیس باشند. علاوه بر این، هر کشور مقررات خاص خود را برای ورود مواد غذایی از کشورهای دیگر دارد. لذا، بهتر است با اطلاعات دقیق در مورد مقررات صادراتی و وارداتی هر کشور، به ویژه انگلیس، آشنا شوید.

   به طور کلی، برای صادرات مواد غذایی از ایران به انگلیس، ابتدا باید با وزارت صنعت، معدن و تجارت یا سازمان توسعه تجارت ایران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را درباره صادرات مواد غذایی به دست آورید. همچنین، ممکن است برای وارد کردن برخی از مواد غذایی به انگلیس، باید مجوز خاصی از مراجع ذی‌صلاح در این کشور دریافت کنید. در نهایت، برای صادرات مواد غذایی به انگلیس، بهتر استبا مشاورین ما در تماس باشید و مشاوره و راهنمایی لازم را از ایشان دریافت کنید.

   1. میتونم شماره شمارو داشته باشم تا صفر تا صد تجارت‌را مشاوره بگیرم

    1. لطفا با دفتر تماس بگیرید : 02188697080 – کارشناسان ما در خدمت شما هستند

 3. سلام و وقت بخیر
  از وین برای ویزای انگلیس اقدام کردم هزینه ها رو واریز کردم، ایا باید جز فرم سفارت که انلاین پر کردم برای ویزای توریستی استاندارد چک لیست فرم خاصی رو پر کنم
  وقت وی اف اس هم گرفتم گفت مدارکم رو ببرم با خودم اونجا
  کاری دیگه ای باید بکنم مثلا بلیط رزرو هواپیما یا رزرو هتل با ..

  1. درود لطفا با آژانس تماس بگیرید 02188697080 کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد

 4. هزینه سفارت انگلیس برای ویزا همراه چقدر است کلا با بیمه چقدر میشه

 5. سلام عذر میخوام برای اکانت من تو وی اف اس گزینه اپلود و ارسال مدارک وجود نداره چطور باید مدارکم رو قبل از روز انگشت نگاری اپلود کنم؟

  1. لطفا تماس بگیرید همکاران مهاجرت ما در قصران گروپ شما را راهنمایی میکنند 02122118085

 6. سلام vfs مربوط به سفارت انگلیس هم در میدان هروی است یا در پالادیوم

  1. سلام وقت بخیر احسان رحیمی هستم تکواندوکار وعضو تیم ملی افغانستان که در ایران استان فارس شهرستان مرودشت زندگی میکنم شرایط زندگی برام بسیار سخت هست چون برای هر مسابقه که باید به خارج از ایران بروم با کلی مشکل بر میخورم در صورتی که من مدال برنز آسیا رو دارم دو مرتبه ویزا دادن بهم ولی دیگه میگن بهت ویزا نمی‌دیم تقریبا دو هفته پیش باید برای مسابقات جهانی باید میرفتم مکزیک اما متأسفانه ویزا نزدن ومن با تمام آمادگی جسمانی که داشتم از تیم جا موندم یکی از دوستان شماره تماس شما رو بهم داد که اگر بتونید کمکم کنید برای مهاجرت با تشکر 🙏

   1. لطفا تماس بگیرید همکاران مهاجرت ما در قصران گروپ شما را راهنمایی میکنند 02122118085

 7. سلام من پاسپورت و ویزای انگلیس را گم کردم، لطفا راهنمایی کنید چطور باید ویزای مجدد بگیرم

 8. سلام ممنون از اطلاعات که دارید .
  در مورد آدرس یفارت من شنیدم میدان هروی خیابان موسوی گلستان ۵ هست ولی شما نوشتید فردوسی

  1. VFS که کارگزار سفارت است در میان هروی است و کار ها اونجا انجام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *