لوگو آژانس توریستی قصران گشت

اطلاعات ویزا 

  • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار.
  • گردش حساب بانکی با حداقل 7 میلیون تومان.
  • ۲ قطعه عکس رنگی  ۴ × ۳ تمام رخ با پشت زمینه سفید.
  • کپی شناسنامه.
  • کپی کارت ملی.

 

پاتایا

بانکوک

پوکت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعضی از اطلاعات مهم درباره تایلند

  • قاره: آسیا
  • پایتخت: بانکوک
  • واحد پول: بات (THB)
  • زبان رسمی: تایلندی
  • شهرهای مهم: بانکوک، پوکت، پاتایا

تور تایلند

تایلند، فقط یک مقصد گردشگری نیست، تایلند دنیایی از زیبایی ها و دیدنی های وصف ناشدنیست. مهم نیست اگر اهل طبیعت گردی و جزیره گردی باشید یا اهل سفرهای هیجان انگیز با دوستانتان؛ تور تایلند یکی از پیشنهاداتی است که هر فرد در طول زندگی خود باید تجربه اش کند.

سفر به تایلند یعنی سفر به بکرترین، سرسبزترین و رویایی‌ترین مکان گردشگری جهان که شما را شیفته و مجذوب خود می‌کند و سالانه هزاران گردشگر را با معروف‌ترین جزیره‌های دنیا با آب و هوای استوایی و کم نظیر، شهرهای ساحلی و توریستی و از همه مهم‌تر با فرهنگ و آداب و رسوم مردم آشنا می‌کند.

کشور تایلند درست در جنوب شرقی آسیا و منطقه هند و چین قرار گرفته است. مساحت این کشور 513.115 کیلومتر مربع می‌باشد و تایلند به کشور هزار معبد معروف است. تایلند از شمال و شرق با کشور لائوس، از جنوب شرق با کشور کامبوج، از شمال غرب و غرب با کشور برمه، از جنوب با کشور مالزی و آب‌های اقیانوس هند همسایه بود می باشد.

تور تایلند

 

بهترین زمان سفر به تایلند

در تور تایلند تمام طول سال هوا گرم و دلچسب است و تنها چند ماهی از سال باران میبارد. همچنین در تابستان هوا گرم‌تر از حد معمول می‌شود؛ نوامبر تا فوریه خنک‌ترین ماه‌‌های سال هستند. اما می توان گفت بهترین زمان و البته شلوغترین زمان اخذ تور تایلند ماه های مهر و آبان میباشد.

هیچ زمانی برای تور تایلند را نمی‌توان بهترین زمان دانست و اگر به این امید به تایلند می آیید تا بعد از بازگشت به خانه، اثرات آفتاب و برنزه شدن را بر روی پوست خود مشاهده نمایید، بهتر است ماه‌های جولای تا اکتبر (۱۰ تیر تا ۹ آبان) را برای سفر انتخاب کنید.

قیمت تور تایلند معمولا تغییر چندانی نمی کند. پس شما از نظر قیمت تور تایلند می‌توانید هر 365 روز سال را انتخاب کنید. بحث دیگری که برای هزینه باید در نظر داشته باشید، هزینه‌های خرید سوغات و هزینه‌های جانبی در تور تایلند می‌باشد.

در فصل‌های بهار و تابستان معمولا کشور تایلند به شدت گرم می‌شود. به همین دلیل، جشنواره‌های زیادی در این کشور برگزار می‌شود و هزینه‌های سوغات و خرید در این کشور کاهش قابل توجهی خواهد داشت.

واحد پول کشور تایلند بات است. پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقداری از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را به دلار یا یورو تبدیل کنید.

خوردن غذاهای خیابانی در تایلند بسیار رایج است. در هر شهر در تور تایلند، خیابانی برای دکه‌ها و فروشگاه‌های خیابانی وجود دارد که با قیمت مناسب می‌توانید این غذاها را امتحان کنید. در میان این غذاها سوپ، نودل و انواع غذاهای دریایی بیشتر از همه رواج دارد.

شرایط اخذ ویزای تایلند

شما برای اخذ ویزای تایلند جهت تایلند تور ، باید گردش حساب 1 ماه آخر حساب خود را ارائه کنید. برای اخذ ویزای تایلند ارائه تمکن مالی نیاز نیست. همان مبلغ مانده حساب که در گردش حساب می‌باشد کافیست. مبلغ مانده در گردش حساب ویزای تایلند برای هر نفر باید حدودا بالای 7,000,000 تومان باشد.

برای اخذ ویزای تایلند معمولا 3 روز کاری زمان لازم است. مدارک مورد نیاز ویزای تایلند پاسپورت با 7 ماه اعتبار، 2 قطعه عکس رنگی 3×4، کپی کارت ملی و شناسنامه (تمام صفحات)، واچر هتل، بلیط رفت و برگشت هواپیما و فرم درخواست ویزای تایلند می‌باشد.

آدرس سفارت تایلند در تهران: میدان بهارستان‌، خیابان ابن سینا، روبروی بیمارستان طرفه، کوچه‌ استقلال، پلاک 4 میباشد.

تور تایلند

خدمات تور تایلند

خدمات تور تایلند ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. اما خدمات کلی تور تایلند به ترتیب زیر می‌باشد:

جاذبه‌های گردشگری تایلند

تور تایلند

هزینه های روزانه در تایلند 

به طور تقریبی هزینه های یک روز اقامت در تایلند به این قرار است: هر وعده غذایی حدود 475 بات، بازدید از اماکن تفریحی و بلیط: 543 بات، یک بطری آب: 51 بات میباشد. بهتر است مقداری پول بیشتر از آنچه که تخمین زده اید برای سفر به تور تایلند در نظر بگیرید تا دچار کسری در سفر نشوید. هزینه های هیچ سفری را به طور قطعی نمی توان از پیش تعیین کرد.

برای دیدن تور تایلند، با ارزان ترین قیمت ها به شهرهای مختلف بانکوک، پاتایا، پوکت و جزایر سامویی بهمراه جزئیات تور بانکوک، توره پاتایا و دیگر شهرها  از خدمات و تورهای قصران گشت استفاده نمایید.