لوگو آژانس توریستی قصران گشت

مدارک مورد نیاز برای ویزای مجارستان:

کلیه‌ی مدارک فارسی باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی به همراه مهر وزارت خارجه و تائیدیه دادگستری شده باشند (مدارک صادر شده به انگلیسی پذیرفته می شوند).

 • تمام کپی ها در سایز A4 و یک رو گرفته شوند.
 • اصل پاسپورت امضاء شده با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر و ۲ صفحه خالی رو به روی هم + کپی از تمام ویزاهای شنگن، کانادا، آمریکا و انگلیس موجود در پاسپورت.
 • اصل پاسپورت های قدیمی + کپی از ویزاهای شنگن، کاناد، آمربکا، انگلیس، استرالیا موجود در آن ها.
 • اصل شناسنامه ها.
 • دو قطعه عکس جدید 4/5 * 3/5 (۳ ماه اخیر) رنگی با زمینه سفید، مستقیم رو به دوربین، ۸۰ درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد.

مدارک شغلی:

 • پزشکان، مهندسین، وکلا: پروانه مطب، نظام مهندسی، وکالت، کارت های صنفی مربوط.
 • کارمندان دولتی: حکم کارگزینی با مهر + ۳ فیش حقوقی آخر با مهر + گواهی اشتغال به کار.
 • کارمندان شرکت های خصوصی: گواهی اشتغال به کار + لیست سوابق بیمه با مهر سازمان تامین اجتماعی + قرارداد کار و ۳ فیش حقوقی آخر با مهر (در صورت وجود).
 • کسبه: جواز کسب یا کارت مباشرت (در صورت داشتن کارت مباشرت
 • اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها : گواهی اشتغال به کار + روزنامه رسمی (آگهی تاسیس و آخرین تغییرات)
 • سازندگان ساختمان: پروانه ساختمان یا پایان کار
 • موجر: اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه
 • بازنشستگان: حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق + ۳ فیش حقوقی آخر با مهر

تمام گواهی ها باید حتما خطاب به سفارت مربوطه و در یک ماه اخیر صادر شده باشند و در خصوص اشتغال باید نام و مشخصات و شماره پاسپورت، سمت و تاریخ شروع به کار ، تاریخ مرخصی و میزان حقوق ذکر شود

 • دانشجویان و دانش‌آموزان : گواهی اشتغال به تحصیل در سال تحصیلی جاری یا ثبت نام سال آینده با تاییدیه‌های مربوطه.
 • سند ملک (در صورت عدم وجود سند ملک، جهت دریافت اطلاعات برای شرایط گرفتن ویزا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید)

مدارک مالی:

 • نامه تمکن به انگلیسی، گردش  ۳ ماه آخر همان حساب به انگلیسی با مهر و امضا بانک صادر شده در کمتر از ۱۴ روز قبل از تاریخ انگشت نگاری.(به ازای هر نفر حداقل ۵۰ میلیون تومان – سایز پرینت بانکی A4‌ باشد)
 • در صورتیکه فرزند زیر ۱۸ سال بدون یکی از والدین سفر می‌کند، رضایت نامه محضری از هرکدام از والدین که در سفر نیستند الزامی است.(ترجمه رضایت نامه با تاییدیه دادگستری و امور خارجه مورد قبول است)
 • برای تایید رضایت نامه،علاوه بر اصل رضایت نامه، اصل شناسنامه کسانی که اسامی آن‌ها در رضایت نامه ذکر شده الزامی است.

 

ارائه اصل تمامی مدارک به شرکت قصران گشت الزامی است. تمام مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد شرکت قصران گشت باقی می‌ماند.

در صورت صلاحدید کارشناسان و یا سفارت مربوطه، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی است.

لزوم ارائه ضمانت بانکی جهت بازگشت از سفر و مبلغ آن به ازای هر نفر پس از بررسی مدارک متقاضی به ایشان اعلام می‌گردد.

قابل توجه متقاضیان محترم:

با توجه به این نکته که کلیه مدارک ارائه شده توسط شرکت مجری و سفارت مورد استعلام قرار می‌گیرد، توصیه می‌گردد کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشند.

 

 

 

 

 

 

[mappress mapid=”14″]

بعضی از اطلاعات مهم درباره مجارستان

 • قاره: اروپا
 • پایتخت: بوداپست
 • واحد پول: فورینت
 • زبان رسمی: مجاری
 • شهرهای مهم: بوداپست، دبرسن

تور مجارستان

مجارستان کشوری در اروپای مرکزی به پایتختی بوداپست است که با کشورهای اسلوواکی، اوکراین، اتریش، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلوونی مرز مشترک دارد. مجارستان کشوری قدیمی با پیشینه‌ای تاریخی و فرهنگی غنی است. لازم به ذکر است کشور مجارستان از قدیمی ترین و اصیل ترین کشورهای اروپایی است، فراموش نکنید در سفر به مجارستان از شهرهای زیبای بوداپست، دبرسن، سِگد و پچ دیدن کنید.

کشور مجارستان جزء یکی از کشور های حوزه شینگن میباشد و برای سفر به این کشور می بایست ویزای شینگن اخذ نمایید. مجارستان علاوه بر جاذبه های گردشگری، کشوری با قیمت هایی مناسب برای خرید است که می تواند گردشگران را برای اخذ تور مجارستان ترغیب کند.

مجارستان از کشورهای ثروتمند اروپا به شمار نمی آید و در حقیقت یک کشور در سطح متوسط اقتصادی در اروپاست. با این وجود مردم مجارستان از شرایط زندگی خوبی برخوردار هستند و امکانات عالی برای سفر و گردش ایرانیان نیز با تور مجارستان وجود دارد.

 زیباترین جاذبه طبیعی مجارستان ، دریاچه بالاتون بزرگترین دریاچه اروپای مرکزی است که می‌توانید در سواحل آن استراحت کرده و از تابش آفتاب و آب زلالش لذت ببرید.

یکی دیگر از جذابیت های کشور مجارستان غذاهای لذیذ این کشور است به طوری که غذاهای مجاری شهرت جهانی دارد. در سفر به مجارستان و بازدید از پایتخت این کشور یعنی بوداپست که در حاشیه رود دانوب قرار دارد می توانید آثاری تاریخی و جذاب را مشاهده کنید. بوداپست از پیوستگی دو شهر بودا و پست که در دو طرف رود دانوب قرا داشته اند شکل گرفته است. این شهر سرزنده مملوء از بناهای تاریخی، کلیسا، موزه و ساختمان های قدیمی شگفت انگیز میباشد.

تور مجارستان تجربه‌ای متفاوت برای گردشگرانی است که به دنبال یک مقصد جذاب و دوست داشتنی در اروپا هستند. در سفر به مجارستان می‌توانید طیف گسترده‌ای از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی را تجربه کنید.

بهترین زمان تور مجارستان

با توجه به آب و هوای شگفت انگیز و دلنشین مجارستان، می‌توان گفت که فصل‌های بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به این کشور اروپایی زیبا است و علاوه بر آب و هوای مطبوع، خبری هم از حضور عظیم گردشگران در مجارستان نیست به علاوه قیمت تور مجارستان نیز در این فصول مناسب است.

میانگین دمای سالانه مجارستان 9.7 درجه سانتیگراد است. با وجود بارش مکرر باران در بیشتر فصول سال در اینجا اما از آب و هوای مرطوب و شرجی خبری نیست. بهترین زمان برای اخذ تور مجارستان از ماه مارس تا ماه می میباشد، در این زمان هوا رو به گرما میرود و هنوز افزایش جمعیت برای تور تابستان مجارستان شروع نشده است.

مدارک ویزای تور مجارستان 

در حال حاضر 26 کشور عضو پیمان شنگن هستند و در صورت اخذ ویزای شینگن از هر یک از این کشورها، می‌توانید بدون محدودیت به دیگر کشورهای عضو این پیمان نیز سفر کنید. باید بدانید که مجارستان نیز یکی از اعضای پیمان شینگن است و در واقع ویزای مجارستان نیز ویزای شینگن است. برای اخذ ویزای مجارستان مدارکی را که برای اخذ ویزای شینگن نیاز است باید ارائه دهید. مدارکی مانند:

مدارک هویتی و مالی، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت، بیمه نامه مسافرتی، نامه تمن مالی و گردش حساب و پاسپورت معتبر از مهمترین مدارکی است که باید ارائه دهید. برای اخذ ویزای مجارستان نیاز به مصاحبه ندارید فقط باید در روزی که تعیین می شود به کارگزاری وی اف اس گلوبال مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل داده و انگشت نگاری کنید. پس از 14 تا 21 روز به درخواست شما پاسخ داده می شود.

اگر قصد سفر به مجارستان را دارید قصران گشت ارائه دهنده ی بهترین قیمت تور مجارستان است. با کارشناسان ما در تماس باشید.