ایرلاین های ایران به کانادا – پرواز از ایران به کانادا را می توان از طولانی ترین مسیرها دانست، چیزی در حدود 16 ساعت!!

تصور یک پرواز طولانی مدت قبل از شروع آن به نظر خسته کننده می آید. اما اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به پرواز علاقه زیادی دارید و مسافت های طولانی برایتان طاقت فرسا نیست میتوانید از این پرواز لذت ببرید.

اما اگر پروازهای طولانی مدت و 16 ساعت تعلیق در هوا از حال و حوصله شما خارج است باید فکری برای این مسئله بکنید. خبر خوب این است که به دلیل مسافت زیاد ایران و کانادا پروازهایی ایرلاین های ایران به کانادا دارای یک یا دو توقف در کشورهای ثالث می باشند.

این را هم بگوییم که اگر در ایرلاین های ایران به کانادا ، هواپیمایی مناسب و خوبی را انتخاب کرده باشید حتی اگر پروازتان توقف نداشته باشد هم، میتوانید بدون دردسر از پروازتان لذت ببرید. هواپیمای این ایرلاین ها معمولا بزرگ هستند و برنامه های سرگرم کننده بسیاری را برای مسافران تدارک می بینند و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

ایرلاین های ایران به کانادا

ایرلاین های ایران به کانادا

تعداد پروازهای ایرلاین های ایران به کانادا و پروازهای از مبدا ایران به مقصد کانادا انجام می شود بسیار محدود و کم است. بنابراین پروازهای ایران به کانادا به دو دسته مستقیم و با توقف تقسیم می شوند.
عده ای برای راحتی کار و عوض نکردن هواپیما، پرواز طولانی را به توقف دار ترجیح می دهند. از مهمترین ایرلاین های ایران به کانادا که پرواز مستقیم دارد Lufthansa است. در پروازهای مستقیم و با در دست داشتن ویزای کانادا فقط کافیست سوار هواپیما در فرودگاه مبدا شده و در مقصد پیاده شوید.

ایرلاین لوفت هانزا در حال حاضر یکی از بهترین خطوط هواپیما در دنیا است که از تهران به ونکوور پرواز مستقیم انجام می دهد. این خط هوایی آلمانی امکانات فراوانی را برای مسافران تدارک دیده است مانند امکانات صوتی و تصویری، صندلی های راحت و جادار و وعده های غذایی با کیفیت. بنابراین اگر این ایرلاین آلمانی را برای پرواز اتخاب کردید نگران خستگی خود نباشید.

پروازهایی با یک توقف از تهران به تورنتو

در ایرلاین های ایران به کانادا ، همانطور که از نام این نوع پرواز مشخص است این پروازها در طول مسیر یک توقف خواهند داشت بنابراین مسافران پس از یک توقف کوتاه می توانند به سفر ادامه دهند.

اگر پرواز شما در کشوری اروپایی توقف داشت نیاری به اخذ ویزای شنگن ندارید.

  • ایرلاین های ترکیش، لوفت هانزا، اکراین، امارات، اتریش از تهران به تورنتو با یک توقف کوتاه پرواز دارند.
  • پرواز های یک توقفه از تهران به مونترال
  • هواپیمایی اتریش، ترکیش ،لوفت هانزا ، قطر

در زمان اخذ بلیط به اختلاف زمانی بین ایران با شهرهای مختلف کانادا دقت کنید تا زمان فرود پرواز شما به کانادا به زمان نامناسبی برخورد نکند.

ایرلاین های ایران به کانادا

پروازهای چند توقفه از تهران به کانادا در ایرلاین های ایران به کانادا

این شکل از پروازها در مسافت های طولانی بسیار پرطرفدار است. در طول پرواز هواپیما در یک یا چند کشور واسط توقف خواهد داشت.از مزیت های این پروازها این است که از خستگی و نشستن طولانی مسافر در هواپیما جلوگیری می کند. پروازهای چند توقفه از لحاظ قیمت مناسبتر از پروازهای مستقیم هستند.

پرواز های چند توقفه از تهران به مقصد ونکوور

ترکیش
مسیر پروازی: تهران به استانبول، استانبول به زوریخ و زوریخ به ونکوور

قطر ایرویز

مسیر پروازی: تهران به دوحه، دوحه به مونیخ و مونیخ به ونکوور

پروازهای چندتوقفه از تهران به تورنتو

پگاسوس

مسیر پروازی: تهران به استانبول، استانبول به رم و رم به ونکوور

اتریش

مسیر پروازی:‌تهران به وین، وین به مونترال و مونترال به تورنتو

عمان ایر

مسیر پروازی: تهران به مسقط، مسقط به لندن، لندن به تورنتو

پروازهای چند توقفه تهران به مونترال

ترکیش

مسیر پروازی: تهران به استانبول، استانبول به فرانکفورت و فرانکفورت به مونترال

آئروفلوت

مسیر پروازی: تهران به مسکو، مسکو به فرانسه و پاریس به مونترال

ایرلاین های ایران به کانادا

مهمترین پرواز های کانادا به ایران

از مهمترین پروازهای کانادا به ایران می توان به وست جت، ایرکانادا، لوفت هانزا، ژیامن ایلاینز و ترکیش اشاره کرد.پروازهای کانادا به ایران نیز می توانند با یک توقف یا با چندین توقف انجام شوند.در هر صورت از آنجایی که مسیر ایران تا کانادا بسیار طولانی است بهتر است پس از اخذ ویزای کانادا با انتخاب پروازی مناسب سفری راحت و به یادماندنی را تجربه کنید.برای آسانتر گذشتن زمان پرواز در هواپیما به یاد داشته باشید از کارهایی که نباید در هواپیما انجام داد، اجتناب کنید و پروازی به یادماندنی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *