Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ghasrangasht/public_html/wp-content/themes/citynet-off/payment/rsa.class.php on line 87

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ghasrangasht/public_html/wp-content/themes/citynet-off/payment/rsa.class.php on line 106
ویزای شینگن بدون اثر انگشت |ثبت اثر انگشت بیومتریک|قصران گشت
وبلاگ

ویزای شینگن بدون اثر انگشت چیست؟

ویزای شینگن بدون اثر انگشت چیست؟ – شاید شما نیز در مورد ویزای شینگن بدون اثر انگشت شنیده باشید. در این مقاله قصد داریم تا برای شما توضیح دهیم  در چه شرایطی امکان دریافت ویزا  بدون اثر انگشت یا بیومتریک وجود دارد.

در گذشته برای درخواست ویزا بسیاری از کشورها از متقاضی اثر انگشت دریافت نمی‌کردند و الزامی برای انگشت نگاری از مسافرین نداشتند. وقتی شما از این کشورها  دریافت می‌کردید، چون انگشت نگاری نشنده بودید، اطلاعات فردی شما در سیستم اطلاعاتی شینگن ذخیره نمی‌شد و چنانچه شما به هر دلیلی در کشور دیگر عضو شینگن اعلام پناهندگی می‌کردید، مشخص نبود که قبلا از کدام کشور ویزا دریافت کردید و در نتیجه مشمول قانون دوبلین نمی‌شدید.

در شرایط فعلی  واقعیت داستان این است که شما برای درخواست ، از هر کشور عضو اتحادیه شنگن که اقدام کنید، طبق قوانین باید انگشت نگاری شوید و اطلاعات بیومتریک شما در سامانه VIS ثبت گردد و هیچ کشوری بدون انگشت نگاری برای شما ویزا صادر نمی‌کند.

برای ورود به کشور های اروپایی معمول ترین راه دریافت ویزای شینگن می باشد. ویزای شنگن با توجه به شرایط شما انواع مختلفی دارد.هنگام درخواست ویزای شینگن شما باید به سفارت رفته و اثر انگشت خود را ثبت کنید. همه ی افراد برای درخواست ویزای شینگن باید اثر انگشت خود را ثبت کنند و فقط افراد زیر 12 سال از اثر انگشت معاف هستند. همه ی متقاضیان ویزای شینگن  باید اطلاعات بیومتریک خود را ثبت کنند.

ثبت اثر انگشت و بیومتریک

ثبت اثر انگشت در مراحل درخواست ویزا از ضروریات بوده و مستلزم مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری کشور مورد نظر میباشد. ممکن است به این سوال برخورده باشید که امکان بدون انگشت نگاری است؟ در این مورد باید به شما بگوییم که این امکان وجود ندارد.

امروزه یکی از مواردی که توسط برخی افراد سود جو تبلیغ می شود انجام اخذ ویزای شینگن بدون اثر انگشت می باشد.ویزای شینگن اصلا بدون اثر انگشت امکان پذیر نمی باشد و این فقط یک تبلیغات برای فریب مردم و سود جویی برای این افراد می باشد. حواستان باشد افرادی که ادعا می کنند بدون اثر انگشت می تواند برای شما ویزا شینگن بگیرند بدانید که فقط برای سود جویی خود و فریب شما می باشد. فریب این افراد را نخورید این فقط یک تبلیغات کاذب برای سوء استفاده از شما می باشد.

الزامات درخواست ویزای شنگن

از ۲ نوامبر ۲۰۱۵، کشورهای عضو شینگن سیستم اطلاعات ویزا (VIS) را در هند معرفی کردند.نتیجه برای متقاضیان ویزا این است که متقاضیان برای اولین بار در هنگام ارائه درخواست خود به منظور ارائه عکس های دیجیتال و اثر انگشت خود – بیومتریک انجام دهند.این مربوط به درخواستهای ویزای کوتاه مدت شینگن (حداکثر ۹۰ روز در ۱۸۰ روز) است. در صورت عدم ارائه داده های بیومتریک، یک صادر نمی شود. درخواست مجوز اقامت در ثبت نمی شود.

در آخر باز هم به شما متذکر می‌شویم هیچ بند و تبصره‌ای در این باره وجود ندارد و انگشت نگاری برای درخواست کننده ویزا اجباری است و باید تمام و کمال انجام شود. امیدواریم توانسته باشیم شما را متقاعد کنیم که هیچ شخص یا سازمانی نمی‌تواند بدون اینکه شما اثر انگشت خود را ثبت کنید، برای شما ویزا اخذ کند.

 

اگر مایل به سفر به کشور های اروپایی هستید و قصد درخواست را دارید می توانید با کارشناسان قصران گشت با داشتن سال ها سابقه ی درخشان در امور ویزا، با شماره تلفن های 88697080-021 تماس بگیرید.

This post was last modified on 2020/06/27 4:45 ب.ظ

shiva samadi

Recent Posts

همه چیز درباره پیکاپ ویزا انگلیس

شاید شما یکی از متقاضیان ویزای انگلیس هستید که با هدف کسب و کار و…

3 هفته ago

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2025

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2025احتمالا در قرعه کشی بزرگ لاتاری…

2 ماه ago

قوانین طلاق در کانادا

آیا طلاق در کانادا مشکلی برای شهروندی فرد ایجاد می‌کند؟ کسانی که با مهاجرت کرده‌اند،…

2 ماه ago

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا 2025

راهنمای بررسی برندگان گرین کارت آمریکا 2025 مراحل بعد از برنده شدن لاتاری آمریکا 2025…

2 ماه ago

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن چیست؟ - اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که سفر به…

3 ماه ago

ویزا کارت

نحوه دریافت ویزا کارتویزا کارت یک شرکت چند ملیتی خدمات مالی است، که دفتر مرکزی…

3 ماه ago