لوگو آژانس توریستی قصران گشت

مدارک مورد نیاز برای ویزای هلند:

 • شناسنامه.
 • وضعیت تاهل متقاضی.
 • کپی بلیط رفت و برگشت.
 • محل اقامت متقاضی در طول سفر.
 • کارت کمک هزینه اجتماعی (در صورت وجود).
 • دو قطعه عکس زمینه سفید در قطع پاسپورتی.
 • نامه‌ای که در آن هدف و برنامه سفر به صورت کامل تشریح شده باشد.
 • مشخصات کامل متقاضی شامل وضعیت تاهل، شناسنامه فرزندان و گواهی مرگ همسر.
 • فرم درخواست ویزا: این فرم باید به صورت تایپ شده تکمیل شده و سپس نسخه چاپی آن تهیه شود.
 • گواهی تمکن مالی به همراه پرینت گردش حساب سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی (این مدارک باید از بانک تهیه شوند).
 • گذرنامه دارای اعتبار حداقل ۶ ماهه: اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی باشد. همچنین، گذرنامه باید دست کم دو صفحه خالی برای ویزا باشد. کپی سایر صفحه‌های دارای ویزا نیز الزامی است.
 • بیمه مسافرتی معتبر با پوشش کشور هلند و سایر کشورهای حوزه شینگن؛ این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. همچنین، بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور هلند داشته باشد.
 • در صورتی که شامل هر یک از موارد زیر هستید،مدارک ذکر شده را نیز باید ارائه دهید.
 • برای کارمندان:
 • قرارداد کار.
 • اجازه خروج از جانب کارفرما.
 • مفاصا حساب مالیاتی برای فیش حقوق.
 • برای مشاغل آزاد:
 • کپی جواز کسب.
 • گردش حیاب بانکی شش ماه گذشته.
 • مفاصاحساب مالیاتی.
 • دانشجویان:
 • گواهی اشتغال به تحصیل.
 • بازنشستگان:
 • فیش حقوقی ۶ ماه گذشته.

معرفی کشور هلند

هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان در شمال غربی اروپا قرار دارد. این کشور همیشه به عنوان سرزمین آسیاب های بادی، دوچرخه سواری رایگان، پنیر، کانال ها و خیابان های پر از لاله در میان انبوهی از توریستان در دنیا شناخته شده است. باغ های جذاب، روستاهای زیبا، موزه های میراث غنی از هنرمندان مشهور این کشور (مانند رامبرانت و ون گوگ) به جاذبه های آن اضافه کرده است. آب و هوای اقلیمی و گونه های مختلف گل در هلند باعث شده لقب کشور گل به آن اختصاص یابد. قلعه های قرون وسطایی، منظره های زیبای شهر، پارک ملی ۱۳۸۰۰ هکتاری و سیستم کنترل جریان آب که از عجایب هفت گانه به حساب می آید، از مناطق دیدنی است که حتماً باید به آن جا سر بزنید. تور کشور هلند و بازدید از آمستردام؛ پایتخت زیبای این کشور در شرکت قصران گشت برای شما عزیزان با بهترین خدمات و کیفیت ارائه می شود.

شهرهای هلند:

آمستردام:

آمستردام؛ پایتخت پادشاهی هلند از محبوب ترین شهرهای گردشگری در اروپا و پرجمعیت ترین شهر آن به شمار می رود. حدود ۶۷۵۰ خانه ی تاریخی از قرن های ۱۶ تا ۱۸ به مساحت ۲۰۰۰ هکتار بر روی ۱۶۰ کانال قرار گرفته اند؛ که اصطلاحاً به آن خانه های قایقی گفته می شود. از دیگر جذابیت های این شهر که باید با عکس های یادگاری زیبایی آن ها را ثبت کنید، ۸ پل قدیمی است؛ این پل ها در سطح شهر از میراث جهانی یونسکو هستند که حدود ۹۰ جزیره شهر را به هم متصل می کنند. علاوه بر جاذبه ها و زیبایی های طبیعی در این شهر، در میان پایتخت های دنیا بیشترین تعداد یعنی حدود ۵۱ موزه اصلی وجود دارد. از جمله موزه های مشهور در این شهر، موزه ون گوگ، موزه آنه فرانک، موزه امپراطوری و خانه موزه رامبراند می باشد.

روتردام:

روتردام دومین شهر بزرگ هلند است که به دلیل وجود تعداد زیادی از اسکله های وسیع در این شهر، نام بزرگترین بندر اروپا را به خود اختصاص داده است. روتردام در غرب این کشور و در امتداد رود ماس قرار گرفته است که رودخانه کوچکی به نام رته نیز به رود ماس در این بندر می پیوندد. ساختمان ها، خیابان ها و مراکز خرید در روتردام بعد از جنگ جهانی دوم کاملاً بازسازی شد و به یکی از شهرهای مدرن با معماری های جالب و زیبایی اروپایی تبدیل شد. امروزه وجود موزه ها، جاذبه های توریستی دریایی و معماری های پرطرفدار این شهر تعداد زیادی از گردشگران را به تماشای خود می کشاند.

 

جاذبه های گردشگری و دیدنی هلند:

کانال پرنسس آمستردام:

کانال آبی پرنسس سومین کانال اصلی آمستردام می باشد. پروژه ایجاد ۳ کانال اصلی در این شهر حدود ۵۰ سال طول کشید که ایجاد این کانال آبی باعث گسترش شهر آمستردام و افزایش جمعیت آن به ۲۰۰۰۰۰ نفر شد. در سال ۲۰۰۹ این ۳ کانال جزو میراث جهانی یونسکو قرار گرفت. چشم انداز زیبا و فضای دلنشین کانال پرنسس، قدم زدن کنار این کانال را بسیار دلپذیر خواهد کرد. اگر هم مایل باشید می توانید از کشتی های کروز روی سطح این کانال استفاده کنید و به تماشای منظره زیبای شهر بنشینید. خانه های قایقی زیادی اطراف این کانال وجود دارد که با استفاده از لنگرهای کنار کانال به خانه های دائمی برای بسیاری از مردم تبدیل شده اند.

 

کاخ سلطنتی آمستردام:

کاخ سلطنتی آمستردام؛ یکی از کاخ های سلطنتی و محل استقرار پادشاهان هلند است که در سمت غرب میدان دام در مرکز آمستردام واثع شده است. این کاخ در قرن ۱۸ بزرگ ترین ساختمان سکولار اروپا بود. امروزه برای رویدادهای سلطنتی مانند بازدید سران کشورهای خارجی از هلند، مراسم تفویض پادشاه، سخنرانی های مهم و مراسم ازدواج خاندان های سلطنتی از این کاخ مجلل استفاده می شود. در بالای کاخ گنبد بزرگی به شکل کشتی از جنس بلوط در قرن ۱۰ میلادی ساخته شده است. ۹ ناقوس نیز برای این گنبدها وجود دارند که به علت پوسیدگی در داخلس کاخ نگه داری می شوند. تعدادی پنجره نیز در داخل ساختمان قرار دارد که به زیبایی و تجلل کاخ می افزاید.

خانه موزه رامبراند:

یکی از موزه های تاریخی و هنری هلند در آمستردام متعلق به رامبراند نقاش، عکاس و هنرمند معروف هلندی است. این موزه در منطقه Waterloo Plein در مرکز شهر آمستردام قرار دارد. رامبراند یکی از بی نظیرترین هنرمندان عصر طلایی هلند به حساب می آید که آثار و نقاشی های معاصر او در جهان شهرت زیادی دارد؛ آثار به جا مانده از وی در قرن ۱۷ میلادی بازسازی شده است که مورد استقبال بسیاری از توریستان قرار می گیرد. با بازدید از محل زندگی او می توانید بیش از ۲۰۰۰ طراحی، ۳۰۰ نقاشی و ۲۹۰ قلم زنی بی نظیر او را ببینید.

موزه ون گوگ:

موزه ونگوگ یکی از جاذبه های توریستی هلند در پایتخت این کشور یعنی آمستردام می باشد. ون گوگ به عنوان یکی از بزرگ ترین هنرمندان دنیا شناخته شده است. آثار وی در موزه های هنری جهانی هر ساله حدود ۲.۳ میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص می دهد و لقب پربازدید ترین موزه هلند را به خود گرفته است. بزرگ ترین مجموعه جهانی از نقاشی های ون گوگ و دیگز نقاشان دنیا به تعداد بیش از ۲۰۰ نقاشی، ۵۰۰ طراحی و ۷۰۰ نامه برای نمایش وجود دارند. آثار او شامل گل های آفتاب گردان، مناظر، پرتره ها، طبیعت، گندم زارها و سروها می باشد.

مطالب مرتبط:

[mappress mapid=”160″]

بعضی از اطلاعات مهم درباره هلند

 • قاره: اروپا
 • پایتخت: آمستردام
 • واحد پول: یورو
 • زبان رسمی: هلندی
 • شهرهای مهم: آمستردام، روتردام

تور هلند

هلند لقب پایتخت گل جهان را به خود اختصاص داده است. شهر آمستردام پایتخت کشور هلند است جاذبه های گردشگری بسیار، آمستردام را به یکی جذاب ترین پایتخت های اروپا تبدیل کرده است. بیشترین شهرت این شهر به داشتن کانال های آبی و کافی شاپ های آن است. در این شهر ۱۶۰ کانال وجود دارد که پل های متعددی در گذشته بر روی آن ساخته شده است که همگی ساخت دست هستند.
گل‌های لاله و آسیاب‌های بادی شاید اصلی‌ترین شاخصه‌هایی باشند که گردشگران را برای شرکت در تور هلند ترغیب می‌کنند. اما باید بدانید که این کشور کوچک در شمال غربی قاره اروپا، یکی از زیباترین مقصدهای گردشگری است که جاذبه‌های متعددی را در گوشه و کنار آن می‌توانید پیدا کنید. اگر شما نیز به‌دنبال یک مقصد گردشگری زیبا برای سفر بعدی خود هستید، باید بدانید که تور آمستردام یک انتخاب فوق‌العاده برای گذراندن تعطیلات شما خواهد بود.

هلندی‌های مردم سرزنده و شادابی هستند که به برگزاری جشن‌ها و فستیوال‌های شگفت انگیز مشهورند. جشن روز تولد پادشاه، جشن ملی هلند و یکی از باشکوه‌ترین جشن‌های دنیاست که در حال حاضر در روز 27 آوریل برگزار می‌شود. به اعتقاد بسیاری از افراد، این جشن بزرگترین فستیوال خیابانی سرتاسر اروپا است.
هلند کشوری کوچک اما شگفت انگیز است که هر فردی باید یک بار از آن بازدید کند. در تور هلند می‌توانید جاذبه‌های مختلفی از ساختمان‌های قدیمی و کانال‌های آب، تا مزارع لاله و موزه‌های عجیب و غریب را بازدید کنید.

ویزای هلند 

هلند تقریبا جزو کشورهایی است که به سختی ویزا می دهد. برای سفر به هلند باید ویزای شینگن دریافت کنید. با دارا بودن تمکن مالی و گردش حساب و سابقه سفر به حوزه شینگن دریافت ویزای این کشور کمی برای شما ساده تر می شود. برای اخذ ویزای توریستی هلند نیاز نیست وقت سفارت بگیرید یا برای مصاحبه آماده شوید. فقط کافیست در روزی که برای شما تعیین می شود به کارگزاری وی اف اس گلوبال مراجعه کرده و مدارک خود را تحویل داده و انگشت نگار ی انجام دهید. تقریبا بین 14 تا 21 روز کاری به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.

بهترین زمان تور هلند

با نزدیک شدن به تابستان آب و هوای گرم بر کشور حاکم خواهد شد و به همین دلیل میزان گردشگران نیز کاهش خواهد یافت و قیمت تور هلند کمتر از سایر فصل هاست. فصل پاییز نیز از دیگر فصل های پر گردشگر هلند می باشد و شرایط جوی مناسبی بر کشور حاکم است و به همین دلیل شاهد شلوغی بسیاری در این کشور خواهیم بود. در فصل زمستان آب و هوای منطقه سرد می شود و در صورت انتخاب این فصل برای سفر حتما باید لباس گرم همراه داشته باشید و می توانید از تفریحات زمستانی لذت ببرید. در فصل پاییز قیمت هتل ها و قیمت تور هلند به پایین تر حد خود می رسند و فرصت مناسبی برای اخذ تور آمستردام است. اولین ماه فصل سال؛ ژانویه هوا در هلند بسیار سرد است و میتوان گفت خلوتترین و سردترین زمان را در هلند و آمستردام تجربه خواهید کرد.

خدمات تور هلند 

در تورهای نوروز 1403 قصران گشت خدمات زیر را برای شما در نظر گرفته ایم:

جاذبه های گردشگری در تور هلند

هلند کشوری بی نظیر از نظر تاریخی و همچنین مناظر طبیعی است و به دلیل همراه شدن با فرهنگ غنی مردم می توانید سفری لذت بخش برای خود رقم بزنید. هتل های مجلل، رستوران ها، کافه ها و مراکز تفریحی از معدود جاذبه هایی هستند که می توانند سفری بی نظیر برای شما به ارمغان آورند. باید توجه داشته باشید که جاذبه های دیدنی هلند به دو نوع تاریخی و طبیعی دسته بندی می شود و تماشای طبیعت های بکر موجود در هلند از جمله مواردی هستند که به هیچ وجه نباید فراموش شوند.

خرید بخش جدایی ناپذیر از سفر می باشد و می توانید بهترین و لوکس ترین اجناس را از مراکز خرید این کشور تهیه نمایید. شما می توانید به بازارهای گل گسترده مخصوصاً بازار گل شناور شهر آمستردام در تور هلند مراجعه کنید و سبدی از گل های لاله تهیه کنید.

اما از آنجاییکه هلند کشوری کوچک است، بازدید از جاذبه‌های گردشگری آن به زمان چندان زیادی احتیاج ندارد و به همین دلیل، شما می‌توانید در تور هلند و دیگر کشورهای اروپایی چون تور هلند و آلمان، تور هلند و اسپانیا، تور فرانسه هلند، تور هلند بلژیک و … نیز شرکت کنید.

شما می توانید قیمت تور آمستردام و چگونگی اخذ ویزا و اقدامات مورد نیاز را از طریق تماس با همکاران ما با جزییات بیشتری به دست آورید.