راهنمای انتخاب بهترین صندلی هواپیما

انتخاب بهترین صندلی هواپیما موضوعی است که در این مقاله از سایت قصد صحبت در خصوص آن را داریم.

سفر هوایی همیشه ساده و راحت نیست. هر چقدر پروازهای بیشتری را تجربه کنید احتمالا توانایی بهتری برای بهترین زمان رزرو پرواز و نحوه‌ی بسته‌بندی وسایل خود به دست می‌آورید. اما همه‌ی این‌ها برای داشتن یک پرواز عالی در میان آسمان کافی نیست.

پروازهای طولانی بسیار لذت‌بخش‌تر می‌شوند اگر صندلی خوبی داشته باشیم. وقتی صحبت از صندلی می‌شود، افراد مختلف خواسته‌ها و نیازهای مختلفی دارند. بنابراین، برای بدست‌ آوردن صندلی مورد نظر باید قبل از خرید بلیط هواپیما برنامه‌ریزی کنید.

به عبارت دیگر، باید از قبل صندلی مورد نظر را رزرو کنید.ما در اینجا، شما را برای دست یابی به بهترین صندلی هواپیما راهنمایی می کنیم.

راهنما-انتخاب-بهترین-صندلی-هواپیما

کدام صندلی های هواپیما از همه بهتر هستند؟

معمولا صندلی های ردیف خروجی که نزدیک دماغه هواپیما بوده و کنار راهرو یا پنجره قرار دارند، بهترین صندلی ها قلمداد می شوند.

مثلا اگر در حال مسافرت کاری و تجاری هستید، بهتر است روی صندلی بنشینید که کنار راهرو بوده و نزدیک قسمت جلویی هواپیما باشد تا بتوانید هر چه زودتر از هواپیما پیاده شوید.

اما اگر مسافرت شما شبانه است، ترجیحا صندلی های کنار پنجره مناسب تر خواهند بود، چراکه بدین ترتیب می توانید در طول سفر اندکی استراحت نمایید.

معرفی-بهترین-صندلی-هواپیما

صندلی‌های مختلف هواپیما مزیت‌ها و عیب‌های خاص خود را دارند. زمانی‌که قصد انتخاب یک صندلی راحت را دارید به نکات زیر توجه کنید:

هرچه صندلی به جلوی هواپیما نزدیک‌تر باشد، در پایان پرواز زودتر از هواپیما خارج می‌شوید.
صندلی‌های کنار بال‌ها بیشترین پایداری را هنگام تربولانس دارند.
اگر نگران امنیت خود هستید، در راهروی خروج یا عقب هواپیما بنشینید. هر دوی این موقعیت‌ها شانس سلامتی و نجات بیشتری هنگام سقوط دارند.
اگر به استفاده مکرر از توالت نیاز داشته باشید، صندلی‌های نزدیک دستشویی مناسب هستند اما توجه داشته باشید که به علت رفت‌و‌آمد دیگر مسافران، هم شلوغ است و هم بوی بدی می‌دهد.

مزیت-معایب-صندلی-هواپیما

اما فارغ از اینکه کجای هواپیما می نشینید، خوب است سری به سایت How to Survive a Plane Crash بزنید و نکات ایمنی لازم را فرا بگیرید.

گفتنی است صندلی های میانی در همه ردیف ها غالبا مورد استقبال قرار نمی گیرند.

ردیف هایی که نزدیک به مهمانداران هواپیما یا دستشویی ها هستند، معمولا پر از سر و صدا هستند و رفت و آمد زیادی دارند. همچنین صندلی های نزدیک به صفحه نمایش تلویزیون ها زیاد راحت نیستند و نیز، شدت نورشان به قدری بالاست که مزاحم خواب شما می شود.

علاوه بر موارد، SeatGuru به مشکلات احتمالی دیگری که ممکن است برای صندلی ها پیش بیاید نیز پرداخته است، مشکلاتی از قبیل محدودیت در میزان باز شدن صندلی هنگام دراز کشیدن یا عرض کم آن.

 

آژانس مسافرتی قصران گشت با ارائه خدماتی همچون برگزاری تور های مسافرتی مانند تور اروپا، تور آسیا و … و ارائه خدمات اخذ ویزا از جمله ویزای کانادا، ویزای شینگن و پیکاپ ویزا در خدمت شما عزیزان است. 

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *