انتخاب مقصد سفر یکی از مسائلی است که ممکن است برای برخی افراد دشوار باشد و انتخاب از میان رمانتیک ترین مقاصد دنیا در 2023 کار آسانی نیست اما اگر بدانید به چه مناطق و شهرهایی  علاقه مند هستید گزینش از بین 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 برای شما آسانتر خواهد شد.

چه برای ماه عسل قصد سفر داشته باشید و چه برای دیدار از مناطق تاریخی و باستانی بهتر است پیش از سفر جستجویی در میان  10 مقصد رمانتیک دنیا داشته باشید.

کمی ذهن خود را فراتر از ونیز و پاریس ببرید، مقاصد دیگری نیز در دنیا وجو دارد که شاید با آنها آشنایی نداشته باشید اما می تواند انتخابی به یادماندنی برای شما باشد.

در این مطلب 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 را برای شما نام میبریم. همراه قصران گشت باشید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

شهر بث در انگلیس

یکی از ناشناخته ترین شهرهای بریتانیا و یکی 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 ، شهر بث در انگلیس است.  زوج های جوان با این شهر به خوبی آشنا هستند، شهری زیبا که میزبان طبیعتی بکر و بی نظیر است. این شهر که در جنوب غربی انگلیس واقع شده است توسط باغ های سیب احاطه شده و نمایی چشمگیر به اطراف شهر داده است. انواع نوشیدنی ها که از عصاره سیب ساخته می شود در کافه ها و رستوران های این شهر به چشم می خورد.

نام شهر بث – bath  بعد از اینکه در سال 70 بعد از میلاد توسط رومی ها ساخته شد نام گذاری شد. شهر بث به همان اندازه که دارای تاریخ شگفت انگیزی است زیبایی های خیره کننده ای نیز دارد.

یکی از قوانینی که در شهر وجود دارد این است که تمام بناها باید از سنگ های آهکی که از معادن اطراف شهر استخراج شده اند ساخته شود. به همین جهت اغلب ساختمان ها در شهر نمای بیرونی سفید زیبایی دارند.

چشمه های آب گرم در اطراف شهر فراوانند و می توانید ساعت ها در آن ریلکس کنید و خستگی یک هفته کاری خود را از میان ببرید. رومی ها برای اولین بار حمام های حرارتی را در این مناطق از بث ساختند که تا کنون نیز پابرجاست.

در خانه‌هایی که ده ها سال پیش ساخته شده‌اند و اکنون به رستوران و بار تبدیل شده اند بروید و از طیف وسیعی از غذاهای دلچسب، نوشیدنی های دست‌ساز از آب سیب لذت ببرید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

بوینس آیرس – آرژانتین

پایتخت آرژانتین بوینس آیرس که به شهر عشق مشهور است. ، مقصدی برای سپری کردن پرشورترین تعطیلات عاشقانه و از 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 است.

این کلان شهر وسیع 15 میلیون نفر جمعیت دارد و سالانه عشاق بسیاری را برای سپری کردن یه تعطیلات عاشقانه گرد هم می آورد.

در بارها و کافه های این شهر زوج های زیادی را می بینید که در حال شادی کردن و رقص مخصوص کشورهای آمریکای جنوبی یعنی تانگو هستند. شاید شما هم ترغیب شوید امتحان کنید.

استیک مخصوص آرژانتین را حتما امتحان کنید، مطمئن هستم تا سالها مزه آن را فراموش نخواهید کرد. در محله های قدیمی شهر  که قدم بزنید ساختمان های منحصربه فردی را که مخصوص این منطقه است را خواهید دید.

از زیبایی معماری کتابفروشی ال آتنئو گرند اسپلندید، همراه با مجموعه ای از ساختمان ها و مکان های دیدنی جذاب دیگر بهره ببرید.

 حتما در پارک های زیبا و خیابان های پر از هنر پالرمو قدم بزنید، جایی که زیبایی آن هرگز به پایان نمی رسد.. در سفر به بوینس آیرس فراموش نکنید به میدان پلازا دِ مایو بروید و چند ساعتی از شب را در کنار مردمی که اهل تفریحات شبانه هستند بگذرانید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

ارتفاعات اسکاتلند

یکی دیگر از 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 اسکاتلند و به ویژه ادینبرگ است. ارتفاعات اسکاتلند زیباترین و بکرترن طبیعت را در میان کشورهای اروپایی دارد. فقط کافیست سری به این ارتفاعات بزنید تا در مه و غبار غرق شوید و خاطره سفر به اسکاتلند را تا همیشه در ذهن داشته باشید.

در مناطقی از ارتفاعات ادینبرگ کمپ هایی برپاست که می توانید در آنجا اقامت داشته باشید و خاطره سفر به اسکاتلند را دوچندان کنید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

 

 هوی آن، ویتنام

بله درست می بینید. اسم ویتنام در میان 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 دیده می شود. مزارع برنج سبز و خوش طعم در امتداد سواحل شرقی مرکزی ویتنام، یکی از جواهرات پنهان این کشور است. این شهر زیبا و مملو از سرگرمی های طبیعی است که این کشور را به محلی بی نظیر برای گذراندن تعطیلات تبدیل کرده است.

 به دور از سر و صدا و هرج و مرج شهرهای بزرگ، با رودخانه هایی منحصر به فرد این کشور را به یکی از 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 در آسیا مبدل کرده است. در کنار رودخانه ها می توانید ساعت ها برای استراحت اقامت داشته باشید و تجربه ای ناب از سفر به ویتنام را تجربه کنید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

تانزانیا – آفریقا

باید بگوییم قاره آفریقا هم میزبان مناطقی رمانتیک است. تانزانیا یکی از 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 و جزو مقاصدی است که در میان زوج های جوان محبوبیت زیادی  دارد.

در سفر به تانزانیا تجربه سافاری را از دست ندهید. با دریافت تور آفریقا و سفر به تانزانیا یکی بهترین سفرهای عمر خود را تجربه کنید. اقامت در کلبه های ساحلی تانزانیا یکی از شگفت انگیزترین تجربیات سفر به آفریقاست.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

پاریس – فرانسه

نام پاریس همیشه در لیست مقاصد رمانتیک به چشم می خورد. در پاریس فقط به دیدن برج ایفل بسنده نکنید، حتی قدم زدن به تنهایی در خیابان های این شهر هم برای ثبت خاطراه ای به یادماندنی کافی است.

فرهنگ، تاریخ،، غذاها و قهوه های فرانسوی، موزه ها و هتل های فرانسوی همه گی پاریس را به مجموعه ای بی نظیر برای سفر به اروپا تبدیل کرده است. در سفر به پاریس پس از دریافت تور فرانسه، باید ویزای شنگن دریافت کنید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

ولز غربی – بریتانیا

در غرب لندن و انگلستان، زندگی و تعطیلاتی در آرامش را تجربه خواهید کرد. غرب ولز میزبان سواحلی بکر و دست نخورده، معماری بی نظیر و خانه هایی تاریخی است.

در سفر به ولز در میان دیوارهای قلعه قرون وسطایی و کوچه‌های سنگ‌فرش‌شده ویکتوریایی در مناطق ساحلی دوردست و بکر  پرسه بزنید. با قدم زن در سواحل از آرامش شن های ساحلی و دریا بهره ببرید.

در ولز از قلعه کارمارتن، تالاب آبی و پارک ملی پمبروکشایر که تنها  تعدادی از مکان‌های دیدنی در این منطقه هستند دیدن کنید. می توانید کلبه های ساحلی رزرو کنید و شب را در کنار دریا سپری کنید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

توسکانی – ایتالیا

ایتالیا همیشه جزو مقاصدی است که انتخاب بسیاری از مسافران سفر به اروپا و دریافت تورهای اروپایی است. شهر رم، ونیز و میلان و بسیاری دیگر از شهرهایی هستند که در ایتالیا میزبان شماست.

اما توسکانی یکی از 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 و از مناطقی است که احتمالا نام آن کمتر به گوشتان خورده باشد است.

توسکانی منطقه ای با بافت قرون وسطایی است. اگر به بالون سواری در هوای گرم علاقه مند هستید حتما به توسکانی سفر کنید.نه تنها مناظر دیدنی در این منطقه بلکه امکانات رفاهی و گردشگری که برای مسافران در نظر گرفته اند سفر به ایتالیا و توسکانی را دلچسب تر می کند.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

کیوتو – ژاپن

یکی دیگر از شهرهای آسیایی که نام آن را باید در لیست 10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023 نام ببریم شهر کیوتو در ژاپن است.

ژاپن و باغ هایش برای همه آشنا است، شکوفه های گیلاس در بهار نمایی زببا به خیابان های ژاپن می دهد. شهر کیوتو مملوء از باغ ها و طبیعت بکر است که آرامش را برای زوج های جوان و گردشگران به ارمغان می آورد. مکان های مذهبی، معابد ژ اپنی و بناهای قدیمی و باستانی در دل طبیعت از دیدنی های کیوتو ژاپن است.

امیدواریم با مطالعه این مطلب مقصد دلخواهتان را انتخاب کرده باشید و سفری بی نظیر را تجربه کنید.

10 مقصد رمانتیک دنیا در 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *