بلیط قطار اروپایی

قطار بین المللی اروپا – شبکه ریلی در مقاصد گردشگری به خصوص در اروپا بسیار وسیع و پیشرفته است به طوری که حتی کوچکترین شهرهای اروپایی هم به این سیستم منظم ریلی متصل هستند. شهرهایی که ممکن است تعداد خانه هایشان از تعداد انگشتان دست هم کمتر باشد!

بلیط قطار اروپا

  • مسیرهای ریلی پر هستند از مناظر دیدنی و شگفت انگیزی که در حین سفر با قطار می توان از تماشای آن ها لذت برد.
  • سیستم جابجایی ریلی بیشترین میزان امنیت را دارد چرا که قطارهایش بر روی زمین و در یک مسیر یک طرفه حرکت می کنند.
  • بیش از 80 درصد از قطارهای اروپایی بدون لحظه ای تاخیر و طبق برنامه حرکت می کنند این در حالیست که این آمار برای هواپیماها به زحمت به 60 درصد می رسد. البته این نظم در زمانبندی حرکت محدود به اروپا نیست و برای دیگر کشورهای پیشرفته دنیا از قبیل ژاپن، استرالیا و کانادا هم صادق است.
  • از آن جایی که منبع تغذیه اکثر این قطارها جریان الکتریکی است، به جرات می توان گفت سیستمی که کمترین میزان آلودگی و آسیب به محیط زیست را دارد همین سیستم ریلی است.
  • تا سال های اخیر معایبی که برای این سیستم جابجایی وجود داشت، عدم راحتی و سرعت پایین در حرکت قطارها بود. در نتیجه مدت زمان طولانی سفر همراه با فضای خسته کننده قطارها باعث شده بود که سفرهای ریلی بسیار جانکاه و ملال آور باشند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، قطارهای سریع السعیری بر روی کار آمده اند که علاوه بر کاستن چشمگیر مدت زمان سفر، بسیار راحت و دلپذیرند.

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *