لوگو آژانس توریستی قصران گشت

مدارک لازم برای ویزای آفریقای جنوبی:

کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه

 • اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی.

-مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید رو به روی هم.

-ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

 • ۶ قطعه عکس 4.5 × 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از رو به رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد.

-حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه های قبلی یکی نباشد.)

 • اصل شناسنامه

-ارائه ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی در دو نسخه برای افراد زیر ۱۸ سال اجباری می باشد (یک نسخه به همراه تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه جهت ارائه به سفارت و نسخه بدون تاییدیه می بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.)

 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۵ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

-حساب های جاری: کارکرد سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی.

-گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک.

-باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال باشد.

 • اصل و ترجمه مدارک شغلی:

-پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی.

-وکلا: پروانه وکالت.

-مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

-بازنشسته ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی.

-مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

-در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات.

-معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.

-دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل.

*جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد.

 • برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن ها سفر می کنند، رضایتنامه محضری و کپی از صفحه اول گذرنامه والدین الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

*ارائه ترجمه رضایت نامه محضری به انگلیسی به همراه تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه در دو نسخه اجباری می باشد، یک نسخه جهت ارائه به سفارت و دیگری می بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.

 • اصل و ترجمه مدارک شغلیو مالی همسر برای خانم های خانه دار.

*تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق.

*حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نطر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن ها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.

معرفی کشور آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا واقع شده است و چهارمین کشور پهناور و بیست و چهارمین کشور پرجمعیت جهان نیز به شمار می رود. ویژگی های فرهنگی و طبیعی، دره های زیبا، بیابان های بکر، صخره های مرجانی، پارک های جنگلی، سواحل کناری نیلگون اقیانوس و شهرهای شلوغ و سرزنده این کشور توریستان زیادی را به خود جذب می کند. مناظر طبیعی فراوان، غواصی میان کوسه ها و وجود حیات وحش غنی از جمله جاندارانی مانند شیر، بوفالو، پلنگ، کرگدن، فیل از جاذبه های شگفت انگیز برای دوست داران طبیعت و حیات وحش است. گردشگران می توانند برای آشنایی با تاریخ گسترده آفریقا از کیپ تاون یکی از زیباترین شهرهای دنیا، فرهنگ ها و غذاهای مختلف دوربان، گالری ها و موزه های ژوهانسبورگ و سووتو زادگاه نلسون ماندلا بازدید کنند. برای گردش به سواحل گرمسیری آفریقای جنوبی و شهرهای زیبای آن می توانید از خدمات تورهای آفریقا در شرکت قصران گشت استفاده کنید.

شهرهای آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ یکی از شهرهای دیدنی کشور آفریقای جنوبی است که با داشتن معادن طلای متعدد، به شهر طلایی مشهور شده است. این شهر با ترکیبی از فرهنگ های بومی مختلف، مراکز خرید فراوان، بازدید از مناطق تاریخی، غارها، مناظر طبیعی و تست غذاهای مختلف برای توریستان خارجی تجربه ای متفاوت خلق می کند. همچنین موزه های مشهور، رستوران ها و کافه های فوق العاده، استودیوهای هنری و گالری های متفاوت از محبوب ترین جاذبه های گردشگری این شهر به حساب می آید. یکی از بزرگ ترین گالری های هنری در کشور آفریقا به نام گالری هنری ژوهانسبورگ در این شهر ساخته شده است که بیش از ۹۰۰۰ آثار  هنری شامل نقاشی ها، مجسمه ها و طراحی های قرن ۱۷ از هنرمندان آفریقایی و اروپایی به نمایش می گذارد. از جمله موزه های مشهور ژوهانسبورگ می توان به موزه هنر wits، موزه ملی نظامی، موزه linefieild، موزه ماندلا و موزه آپارتاید اشاره کرد.

آفریقای جنوبی

کیپ تاون

شهر ساحلی کیپ تاون به عنوان پایتخت پارلمانی یا قانون گذار آفریقای جنوبی و در کنار اقیانوس اطلس جنوبی شناخته شده است. کیپ تاون با زیبایی های طبیعت وحشی، مناطق ساحلی، غواصی با کوسه های سفید، مراکز تجاری، تپه ها و کوه های زیبا توانسته است تعداد زیادی از گردشگران را به آفریقای جنوبی بکشاند. یکی از معروف ترین خلیج های آفریقای جنوبی در کیپ تاون به نام خلیج تیبل است که با داشتن کوسه های سفید و خوک های آبی شهرت یافته است. در اطراف این ساحل کوه تیبل یا تافلبرگ قرار گرفته است که با استفاده از تله کابین موجود در آن جا می توانید به ارتفاعات کوه بروید. می توانید با رفتن به منطقه سیتی بول از مراکز خرید و محله آتلانتیک سی بورد از سواحل زیبای این شهر مانند ساحل بولدزر بازدید کنید. اسکله ویکتوریا اند آلفرد، آکواریوم تو اوشینز و باغ کریستنباش از مناطق مشهوری است که نباید از قلم انداخت.

سان سیتی

منطقه ای توریستی و لوکس برای گردشگران آفریقای جنوبی است که میان دره آتشفشانی کوه های پیلانسبرگ و رودخانه ایلدنز قرار گرفته است. هتل های مجلل به نام های سان سیتی، کاسکاداس، کاباناس و پالاس، باغ های زیبا، دریاچه فلامینگو و آبشارهای کوچک از امکانات تفریحی و سرگرم کننده این منطقه به شمار می روند. هتل پالاس از مجلل ترین هتل های این مجتمع که به شکل کاخ ساخته شده است با عاج فیل ها، شمع های فراوان، پوست گورخر تزئین شده که بدون شک از شگفتی های معماری در آفریقای جنوبی است. در قسمت مرکزی سان سیتی پل های پوشیده از مجسمه های فیل ساخته شده است که زیبایی منحصر به فردی در میان جنگل های منطقه ایجاد می کند. از تفریحات هیجان انگیزی در میان مجتمع سان سیتی مانند بازی گلف، زیپ لاین، پارک آبی و هزارتوی شهر گمشده تعبیه شده است که می توانید لذت ببرید.

جاذبه دیدنی و گردشکری آفریقای جنوبی

در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی می پردازیم. بهتر است برای سفر به آفریقا تور آفریقا دریافت کنید و خدمات اخذ ویزای آفریقا را به قصران گشت بسپارید.

آفریقای جنوبی

موزه نلسون ماندلا

خانه نلسون ماندلا رئیس جمهور سابق آفریقای جنوبی در محله اورلاندو وست و در ناحله سووتو شهر ژوهانسبورگ تبدیل به موزه شد که قدمت آن به سال ۱۹۴۵ میلادی می رسد. این خانه قدیمی نلسون ماندلا در سال ۱۹۹۷ به طرفداران ماندلا فروخته و توسط موزه میراث فرهنگی سووتو به موزه ملی این کشور تبدیل شده است. علاقه مندان به ماندلا می توانند با بازدید از این موزه با رهبر آفریقای جنوبی، یادگاری ها، عکس ها، هدایا، نشان های افتخار، وسایل های یادگاری از ماندلا و فعالیت های وی آشنا شوند. موزه ماندلا مانند تمامی موزه های موجود در این شهر از پر بازدید ترین مکان های تاریخی به شمار می رود.

 

دهکده فرهنگی لسدی

دهکده فرهنگی لسدی یکی از محبوب ترین مناطق توریستی آفریقای جنوبی است که دارای فرهنگ، قبایل و تمدن غنی با ۱۱ زبان رسمی دنیا می باشد. این منطقه در نزدیکی سد هارتبیس پورت و به فاصله ۱ ساعت از شهر ژوهاسنبورگ است. دهکده لسدی از خانه های سنتی و تاریخی آفریقایی پوشیده شده که سبک زندگی، آوازهای سنتی، غذاهای خوشمزه بومی و رقص های محلی آفریقایی را به معرض نمایش برای توریستان می گذارند. با اقامت در مهمان خانه های سنتی در باغ های سرسبز این منطقه می توانید تجربه زیبایی را با خانه هایی از طراحی های رنگی به شکل زنبور عسل را داشته باشید.

پارک شیر و سافاری

پارک شیر و سافاری منطقه حفاظت شده ای است در منطقه گوتنگ شهر ژوهانسبورگ که برای پرورش حیوانات ملی آفریقای جنوبی از جمله شیرهای سفید ایجاد شده است. این پارک حدود ۵۰ سال هست که از منطقه های گردشگری جذاب برای دوست داران جانداران حیات وحش و طبیعت به حساب می آید. حیوانات وحشی دیگری مانند چیتا، شغال، سگ های وحشی، کفتار و بزهای کوهی در این منطقه نگه داری می شوند.

محله بوکاپ

بوکاپ یا مالای کوارتر محله رنگارنگی در نزدیکی شهر کیپ تاون از مناطق توریستی کشور آفریقای جنوبی است. خانه های رنگی مجله بوکاپ در دهه ۱۷۶۰ ساخته بود که در آن زمان به بردگانی که از مالزی، اندونزی و سایر نقاط آفریقا آمده بودند، اجاره داده می شد. در ابتدا این خانه ها به رنگ سفید بودند؛ سپس با وضع قانونی برده ها توانستند خانه ها را خریداری کنند و آن ها را به رنگ های شاد و دلخواه دربیاورند. خانه های رنگی قدیمی بوکاپ با قدمت نزدیک به قرن ۱۸ میلادی به همراه سنگ فرش های خیابان ها منظره ای بی نظیر و زیبا را برای توریستان نمایش می دهد که با ترکیبی از معماری هندی و گرجستانی ساخته شده اند. پیاده روی در میان خیابان های این محله و بازدید از مساجد، معابد و موزه های بوکاپ با نحوه زندگی و آداب و رسوم مردم آن جا بیشتر آشنا خواهید شد.

اسکله ویکتوریا و آلفرد

اسکله ویکتوریا و آلفرد از مراکز تجاری و تفریحی در دامنه کوه تیبل در شهر کیپ تاون با چشم انداز اقیانوس آتلانتیک هست که هر ساله با میلیون ها نفر از گردشگران به یکی از مناطق توریستی مشهور تبدیل شده است. این مجموعه دارای تعدادی زیادی از رستوران ها، فروشگاه ها، گالری های هنری، آکواریوم، آمفی تئاتر، بازارچه ها و امکانات تفریحی متنوع مانند غواصی، ماهیگیری و قایق سواری است که تجربه کردنشان سفر به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد. همچنین تماشای بیش از ۳۰۰ گونه جانوری مانند کوسه، پنگوئن ها و لاک پشت ها برای کودکان و هم بزرگسالان تجربه جذابی خواهد بود. اولین سنگ این اسکله توسط ملکه انگلستان و پسرش قرار داده شده است؛ به همین دلیل این اسکله به نام او و پسرش نام گذاری شده است.

مطالب مرتبط:

بعضی از اطلاعات مهم درباره آفریقای جنوبی

 • قاره: آفریقا
 • پایتخت: پرتوریا
 • واحد پول: راند
 • زبان رسمی: آفریکانس، انگلیسی به علاوه ۹ زبان آفریقایی
 • شهرهای مهم: ژوهانسبورگ، کیپ‌تاون، سان سیتی

تور آفریقا

نام آفریقا همیشه در کنار گرما و صحرا و طبیعت بکر و بی نظیر آن در جهان شناخته شده است. این کشور زیبا با حیات‌وحش استثنایی‌اش مقصدی مناسب برای علاقه‌مندان به طبیعت و ماجراجویی است. مشاهده و لمس زندگی حیوانات گوناگون از نزدیک، بازدید از بزرگترین معادن طلای دنیا و دیدن تنها شهری که کوهی عظیم را در میان خود دارد تنها بخشی از تفریحاتی است که در تور آفریقا تجربه خواهید کرد.

سفر با تور آفریقا همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای علاقه مندان به گردش و سفر خصوصاً طبیعت گران بوده اگر از افرادی که اهل جهانگردی و سفر هستند و سرزمین های مختلفی را با مردمان مختلف تنوع فرهنگی و طبیعی دیده اند بپرسید، حتما سفر به آفریقای جنوبی را به عنوان یکی از به یادماندنی ترین و هیجان انگیزترین سفرها به شما پیشنهاد خواهند کرد.

در تور آفریقا مقصد سفر،  کشور آفریقای جنوبی است. کشوری واقع در جنوب قاره آفریقا که در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند قرار دارد.  این کشور به عنوان بیست و پنجمین کشور بزرگ جهان، مساحتی برابر با کلمبیا داشته و دارای آب و هوایی متنوع است که تور آفریقا را برای گردشگران محبوب ساخته است. سه شهر کیپ‌تاون، ژوهانسبورگ و سان‌سیتی از مقاصد توریستی محبوب در آفریقا هستند و هر ساله گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها وارد آفریقا می شوند.

طول پرواز از تهران حدود 12 ساعت می باشد.ساعت رسمی کشور حدود 2 ساعت عقب تر از تهران می باشد و واحد پول آفریقای جنوبی رند می باشد.

تور آفریقا

مقاصد گردشگری تور آفریقا

از جمله بهترین مقاصد گردشگری و جاذبه‌های تور آفریقا می توان به این موارد اشاره کرد:

موزه آپارتاید در شهر ژوهانسبورگ که نشانه‌‌های نلسون ماندلا را در همه‌جای شهر به رخ بازدیدکنندگان می‌کشد، پارک گلد ریف، سووتو و موزه ماندلا، موزه هنر WITS، شهر پرتوریا، ساختمان اتحادیه، مسجد نظامیه، پارک آبی شهر موج‌ها، هزارتوی شهر گمشده، دهکده فرهنگی لسدی، ریزورت سان سیتی، پارک شیرهای سفید، ساحل موینزبرگ، قلعه گود هوپ، باغ گیاه‌شناسی کریستین بوش، محله بوکاپ، اسکله ویکتوریا و آلفرد، استادیوم فوتبال جام جهانی، منطقه بو کاپ، کوه تیبل از دیگر مناطق دیدنیآفریقای جنوبی هستند.

آفریقای جنوبی منبع بزرگ الماس در جهان است. پس از کشف الماس، رشد اقتصادی و مهاجرت به این سرزمین آغاز شد و همین امر باعث تضعیف وضعیت بومیان آفریقایی شد. از جنگ جهانی دوم به بعد انگلیسی‌ها بر این سرزمین تسلط داشتند و به همین دلیل یکی از زبان‌های رسمی مردم آفریقای جنوبی زبان انگیسی می‌باشد. با خرید تور آفریقا از نزدیک می‌توانید با تاریخ مردمان این سرزمین آشنا شوید.

بیش از 80 درصد از مردمان آفریقای جنوبی پیرو دین مسیحیت هستند. از دیگر دین‌های این سرزمین می‌توان به اسلام، مذهب هندو، دین سنتی آفریقایی و یهودیت اشاره کرد. ۱۵ درصد از مردمان شهر آفریقا بی‌دین بوده و یا به مذهب‌های دیگری گرایش دارند.

بهترین زمان برای سفر به آفریقا

اگر اکنون تصمیم گرفته‌اید که سفری به آفریقا از طریق تور داشته باشید و می‌خواهید بدانید بهتر است در چه فصل‌هایی برای سفر اقدام کنید باید بگوییم که شرایط آب و هوایی کشور آفریقا بسته به منطقه‌ای که انتخاب می‌کنید کاملاً متفاوت است. برای مثال اگر شما می‌خواهید به آفریقای جنوبی بروید، در فصل تابستان هوا در مناطق مختلف ممکن است خشک یا مرطوب و یا گرم یا مرطوب باشد. به همین دلیل باید حتماً از مجریان تور بپرسید که قرار است در این فصل در کدام یک از شهر‌های کشور آفریقای جنوبی اقامت داشته باشید.

سواحل گرم و آفتابی، رعد و برق‌های مکرر و از طرف دیگر بارش‌های ملایم باران از ویژگی‌های شرایط آب و هوایی آفریقای جنوبی در تابستان هستند. اما در پاییز گرمای تابستان کم شده و نسیم خنکی شروع به وزیدن می‌کند. لازم است بدانید که این نسیم به قدری نیست که شما را اذیت کند بلکه فقط احساس خنکی به شما دست خواهد داد.

رودخانه‌های بسیار زیبا، دریاچه‌های بزرگ و پوشش گیاهی متنوع از جاذبه‌های پاییز به حساب می‌آیند. زمستان آفریقا نیز دیدنی است. دما در طول زمستان به ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتیگراد می‌رسد. باد‌های سرد شدید و در عین حال نور دلپذیر خورشید دو شاخصه مهم فصل تابستان آفریقا هستند. فصل بهار نیز یکی از بهترین فصل‌ها برای رفتن به آفریقا است.

نه خبری از گرمای شدید تابستان است و نه سرمای شدید زمستان شما را اذیت می‌کند. به خصوص اینکه با شروع فصل بهار پوشش گیاهی جدید شروع به روییدن می‌کند و منظره زیبایی را در پیچ چشمان شما قرار خواهد داد.

آب و هوای آفریقا

تور آفریقا سرزمینیست با بیابانهای خشک و سواحل سرسبزِ اقیانوسی، جنگلهای معتدل و کوهستانهای برفی. تابستان و زمستان آفریقای جنوبی، در تضاد با تابستان و زمستان اروپا و آمریکای شمالی قرار دارد، فصل خشک از ماه می تا سپتامبر ادامه دارد و زمستان است و تقریبا در تمام طول زمستان بارندگی وجود ندارد و رطوبت بسیار کم است به صورتی که با کمبود آب، حیات وحش در اطراف منابع آب قابل پیش‌ بینی جمع می‌ شوند.

فصل مرطوب از اکتبر تا آوریل ادامه دارد و میتوان گفت نسبت به زمستان فصل بسیار متاسب تری برای سفر با تور آفریقای جنوبی است، در این فصل بارندگی اتفاق می‌ افتد و ساحل اقیانوس بسیار گرم است، هوا رطوبت زیادی دارد و دما به 30 درجه می ‌رسد. باید به گونه ای برنامه ریزی کنید تا در تور آفریقا  بتوانید نهایت لذت را از آب وهوای جذاب آن ببرید.

در اکثر مناطق آفریقای جنوبی دمای هوا در تابستان تا ۲۸ درجۀ سانتیگراد بالا می‌رود، در حالی که متوسط دما در این فصل ۲۵ درجه است. دمای هوا در زمستانهای معتدل شهر آفریقا چیزی حدود ۱۷ درجۀ سانتیگراد است. البته این نکته را نباید فراموش کرد که دمای هوا از یک منطقه تا منطقۀ دیگر تفاوت زیادی دارد، به طور کلی دمای هوا در مناطق کنارۀ اقیانوس در طول سال نوسان کمتری نسبت به مناطق کوهستانی و مرکزی دارد.

آفریقای جنوبی عضو کشورهای بریکس (به همراه برزیل ، روسیه ، هند و چین) است و به عنوان یک اقتصاد نوظهور با پتانسیل رشد بسیار سریعتر از میانگین جهانی شناخته شده است. آفریقای جنوبی تلاش‌های فراوانی در سال ۲۰۱۰ به منظور عضویت در گروه بریک از خود نشان داد. وزرای امور خارجهٔ کشورهای عضو در نشستی که در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۰ در نیویورک برگزار گردید، با عضویت آفریقای جنوبی موافقت کردند. عنوان بریک پس از پیوستن آفریقای جنوبی به بریکس تغییر نام یافت.

آفریقای جنوبی از سال 2010 و پس از برگزاری جام جهانی فوتبال در این کشور و حضور طرفداران تیم های مختلف و گردشگران (گردشگری ورزشی) بیشتر شناخته شد و با توجه به میزبانی خوب این کشور از مسافران و گردشگران، و نهایت استفاده از این مسابقات برای شناساندن و معرفی خود به دنیا، در بین گردشگران محبوبیت خاصی پیدا کرد و شهرت جهانی یافت و باعث رشد بیشتر صنعت گردشگری خود در قالب های مختلفی مثل تور آفریقا شد.

تور آفریقا

قیمت تور آفریقا چقدر می‌شود؟

آفریقا یکی از قاره هایی است که طبیعت بسیار زیبایی دارد. حیات وحش در این کشور فوق‌العاده زنده و متنوع است و به همین دلیل افراد زیادی دوست دارند حداقل یک بار سفری به آفریقا داشته باشند. اما شاید این سؤال برای شما به وجود آمده است که سفر به آفریقا با تور مناسب‌تر است یا اینکه شخصاً برای این منظور اقدام کنیم؟

ما همواره سفر با تور آفریقا را به مردم پیشنهاد می‌کنیم چون اولاً شما در تور یک لیدر با خود به همراه دارید که طبق یک برنامه مشخص سفر را پیش می‌برد تا شما بتوانید از مکان‌های مختلف دیدن کرده، به بازار‌های خرید بروید، در فستیوال‌ها شرکت کنید و از سفر خود لذت ببرید. از سوی دیگر لیدر‌ها اطلاعات کاملی در مورد کشورهای آفریقا دارند. بنابراین شما می‌توانید در این دید و بازدید در مورد تاریخ، فرهنگ و پیشینه هر یک از شهر‌ها و مکان‌های دیدنی آن‌ها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. ولی اجازه دهید در مورد قیمت تور آفریقا نیز با یکدیگر صحبت کنیم تا متوجه شوید از نظر هزینه‌ها نیز رفتن به سراغ تور آفریقا مقرون به صرفه‌تر خواهد بود:

نحوه رزرو تور آفریقا

در اولین قدم شما باید یک مؤسسه گردشگری _ مهاجرتی معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید. اگر شما به سراغ مؤسسه قصران گشت بروید کارشناسان ما انواع تور‌های آفریقا را برای شما شرح خواهند داد. خدمات هر یک از تور‌ها، برنامه مسافرتی و هزینه‌ها سه موضوع مهمی هستند که در زمان خرید تور باید حتماً به آن‌ها توجه داشته باشید.
بهترین زمان خرید تور آفریقا حداقل دو ماه زودتر است چون در این صورت می‌توانید از تخفیف‌های مربوط به خرید زودهنگام بهره‌مند شوید و در نتیجه بهترین تور‌ها با قیمت مناسب در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بعد از اینکه تور مورد نظر را انتخاب کردید اکنون باید هزینه‌های تور را بپردازید. مدارک را برای دریافت ویزای در اختیار مؤسسه گردشگری قصران گشت قرار دهید و منتظر بمانید تا ویزا در اختیار شما قرار گرفته و بتوانید سفر خود را آغاز کنید.

تور آفریقا

ویزای آفریقای جنوبی 

بیشترین درخواست برای سفر به آفریقای جنوبی برای اخذ ویزای توریستی است. کارگزرای VFS Global مرکز درخواست ویزای آفریقای جنوبی در ایران است و افراد متقاضی باید مدارک خود را در زمان تعیین شده به این کارگزرای تحویل دهند. مدارک لازم برای اخذ ویزای آفریقای جنوبی و تور آفریقا عبارتست از:

کلیه مدارک سفارت آفریقای جنوبی نیاز به ترجمه انگلیسی دارند

برای اخذ ویزای آفریقا و یا دریافت تور آفریقای جنوبی با قصران گشت تماس بگیرید

ghasrangasht call banner