کشور امارات و به خصوص شهر دبی هر ساله میزبان نمایشگاه های بین المللی بسیاری است. علاوه بر نمایشگاه خودرو دبی، نمایشگاه اتومکانیکا دبی  (Automechanika Dubai) امسال در شهر دبی و در کشور امارات برگزار می شود.

این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری و بین المللی خدمات پس از خرید و وسایل خودرو در خاورمیانه است که دبی میزبان آن است. با بالا رفتن رشد مربوط به صنایع خودرو سازی در خاورمیانه، اتومکانیکا دبی نقشی اساسی در اقتصاد منطقه آفریقا و خاورمیانه بر گردن گرفته است.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان خارجی، توزیع کنندگان و خریداران منطقه همگی در کنار هم در این نمایشگاه حضور دارند.

محصولات نمایشگاه اتومکانیکا دبی

در نمایشگاه اتومکانیکای دبی انواع خدمات و محصولات مربوط به خودرو به نمایش گذاشته می شود:

 • تجهیزات مرتبط به نیروی اتومبیل
 • شاسی اتومبیل و لوازم مربوطه
 • بدنه اتومبیل و قطعات وابسته
 • اجزای مربوط به تجهیزات ایمنی خودرو
 • اجزای داخلی خودرو
 • تجهیزات شارژ شونده خودرو مانند شارژر و کابل
 • قطعات و سرویس ها و تجهیزات خودروهای کلاسیک
 • تایر انواع ماشین ها اعم از اتوبوس، کامیون و اتومبیل های کوچک
 • تایر ماشین های بزرگ و کشاورزی
 • انواع تیوب ها و نوارها
 • وسایل و مواد تعمیر تایر، تجهیزات باتری ها

نمایشگاه اتومکانیکا دبی

چرا نمایشگاه اتومکانیکا دبی

نمایشگاه اتومکانیکا دبی از بزرگترین و قدیمی ترین نمایشگاه ها در صنعت خودرو است. تنوع محصولات در این نمایشگاه بسیار باالاست و به روزترین تجهیزات مربوط به اتومبیل را در این نمایشگاه می توانید مشاهده کنید.

ضمن اینکه انواع شرکت ها و تولید کننده های مربوط به خودرو و قطعات آن از سرتاسر دنیا در این نمایشگاه گرد هم امده و با حضور در این نمایشگاه مجموعه ای بی نظیر و تکمیل از محصولات خودرویی را مشاهده خواهیدد کرد.

برای حضور در نمایشگاه اتومکانیکا دبی باید ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید. برای دریافت ویزای توریستی دبی شرایط سختی پیش روی شما نیست، فقط کافیست مدارک درخواست شده را که شامل پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه و عکس می شود را فراهم کنید و ویزای خود را دریافت نمایید. همچنین برای حضور در نمایشگاه می توانید برای تاریخ مورد نظر خود و تور دبی را دریافت نمایید.

دبی دارای مناطق گردشگری بسیاری است. علاوه بر آن می توانید از مال ها و فروشگاه های مختلف در دبی که انواع برندهای مطرح خارجی در انواع قیمت ها در اختیار دارند به خرید بپردازید.

اقامتگاه های مختلف از هتل آپارتمان های معمولی تا هتل های 5 ستاره و مطرح در اختیار مسافران قرار دارد. اگر علاوه بر حضور در نمایشگاه اتومکانیکا دبی قصد سفر به سایر شهرهای دبی را دارید از فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر است مطلع شوید.

به دلیل علاقه و تمایل افراد بسیاری مانند شما به حضور در نمایشگاه ممکن است با جمعیت زیادی مواجه شوید. ضمن اینکه در این مواقع هزینه سفر، بلیط و اقامتگاه ممکن است کمی بالاتر رود بهترین و ارزانترین زمان سفر به دبی در مواقعی خاص از سال است.

برای دریافت تور دبی یا ویزای دبی با قصران گشت در تماس باشید. 02188697080

 

بنر تماس قصران گشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *