کشور امارات و به خصوص شهر دبی هر ساله میزبان نمایشگاه های بسیاری است که در سطح بین المللی از جمله نمایشگاه نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی مطرح هستند و هر ساله علاقه مندان زیادی برای بازید و یا حضور در این نمایشگاه ها با دریافت ویزای دبی به این شهر زیبا سفر می کنند.نمایشگاه DUPHAT یکی دیگر از همایش هایی است که در شهر دبی و در تاریخ 2023/01/10 تا 2023/01/12 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی

 نمایشگاه بین المللی و داروسازی دبی را می توان بزرگترین گردهمایی در صنعت داروسازی و صنایع وابسته در دنیا در نظر گرفت. به روزترین تجهیزات دارویی و داروسازی در این نمایشگاه به معرض عموم گذاشته می شود. هم علاقه مندان به این صنعت و هم تولید کنندگان دارو امکان حضور در این نمایشگاه را دارند. با دریافت ویزای دبی و یا تورهای دبی می توانید در نمایشگاه بین المللی داروسازی و فن آوری دبی حضور داشته باشند.

 

محصولات نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی

در نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی محصولات متنوعی به نمایش گذاشته می شود که داروسازان و علاقه مندان می توانند با حضور در آن از پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات داروسازی بازدید کنند. محصولاتی مانند:

  • محصولات مرتبط با عطر درمانی
  • محصولات طب سوزنی
  • ساخت انواع داروهای سفارشی
  • داروهای عمومی
  • داروهای کمیاب و اختصاصی
  • انواع محصولات مرتبط با ضدعفونی و استرلیزه
  • وسایل و لوازم پزشکی
  • مکمل های دارویی
  • داروهای نسخه ای
  • و انواع کپسول ها و داروها و محصولات بسیار دیگر

نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی

چه افرادی می توانند در نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی شرکت کنند؟

برای حضور در نمایشگاه محدودیت خاصی وجود ندارد اما معمولا اساتید و دانشجویان این رشته، داروسازان و متخصصان این حرفه، دانشمندان و کارشاسان فناوری زیستی، نمایندگان شرکت های دارویی و کارشناسان دارویی فروش این حوزه و … هر فرد دیگری که به این صنایع علاقه مند است می تواند با دریافت ویزای دبی در این نمایشگاه حضور داشته باشد.

نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی

شرکت در نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی چه مزایایی دارد؟

قطعا حضور در هر محفل علمی مزایا و فوایدی دارد؛ از همه مهمتر آشنایی با آخرین و به روزترین روش های نوین آن صنعت است. با حضور درنمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی علاوه بر برندسازی محصول خود، با دیگر برندها آشنا می شوید و روابط خود را با دیگر شرکت ها گسترش می دهید. معرفی محصول خود به شرکت هایی که آماده همکار ی با شما هستند و اعطای نمایندگی به آنها، تسهیل نفوذ به بازار کار با معرفی و مطرح کردن محصول خود، قوت بخشیدن به روابط کاری خود با سایر شرکت ها و ایجاد روش هایی برای فروش بیشتر از مزایای حضور در نمایشگاه بین المللی داروسازی و فن آوری دبی است.

امسال هم مانند هر سال نمایشگاه بین المللی داروسازی و فناوری دبی در این شهر برگزار می شود و تجربه نشان داده است که مسئولان برگزاری این نمایشگاه ها بهترین کیفیت و امکانات نمایشگاهی را برای حضار و شرکت کنندگان و نمایندگان شرکت ها فراهم می کنند.

می توانید با دریافت تورهای نمایشگاهی دبی با قصران گشت، حضوری به یادماندنی در دبی داشته باشید و از خدماتی مانند دریافت ویزای دبی، ترانسفر فرودگاهی، بلیط رفت و برگشت و اقامت در بهترین هتل های این شهر بهره ببرید.

 

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *