استانبول میزبان نمایشگاه های فراوانی است که هر ساله در کشور ترکیه برگزار می شود. برای حضور در این نمایشگاه ها دریافت تور ترکیه بهترین اقدام است.

یکی از این نمایشگاه هایی که هر ساله در کشور ترکیه و شهر استانبول برگزار می شود نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان – IDEX ISTANBUL  است.

نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان

نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان 2023

در نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان به روزترین تجهیزات صنعت دندانپزشکی و بهداشت دهان و دندان در معرض دید گذاشته می شود و علاقه مندان این حوزه برای آشنایی با به روزترین تجهیزات این صنعت به ترکیه سفر می کنند.

بیش از هزاران برند در نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان شرکت می کنند و شرکت های تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی، آخرین و به روزترین تجهیزات خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان می گذارند.

نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان  IDEX ISTANBUL میزبان مشتریان و علاقه مندان حرفه ای از بیش از 100 کشور به ویژه از اروپا، خاورمیانه و آسیا می باشد که مشهورترین برند ها در حوزه سلامت دهان و دندان با فناوری های نسل جدید خود در این نمایشگاه خواهند کرد.

نمایشگاه دستگاه ها و تجهیزات دهان و دندان با نوآوری های گسترده و به روز ، جدیدترین محصولات مربوط به صنعت دهان و دندان را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهد. در این نمایشگاه معاملات تجاری و بی سابقه ای انجام می شود که علاقه مندان در این صنعت می توانند اقلام مربوط به خود را تهیه کنند.

18 امین نمایشگاه بین المللی دهان و دندان و تجهیزات پزشکی از 25 تا 28 می 2023 برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *