سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران  ۹۸

حضور قصران گشت در سیزدهمین نمایشگاه۹۸ ،نمایشگاه بین المللی تهران، امسال هم میزبان بزرگترین نمایشگاه گردشگری داخل کشور یعنی نمایشگاه گردشگری و صنایع گردشگری (International tourism and handicrafts exhibition) است. نمایشگاهی که سال‌هاست در تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، ۹۸۶ شرکت گردشگری داخلی و ۴۳ شرکت گردشگری خارجی حضور دارند که به معرفی محصولات و خدمات خود مشغول می‌ باشند و فعالان صنعت گردشگری، شرکت های هواپیمایی، آژانس های گردشگری، هتل ها و فعالان گردشگری خارجی از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه می باشند، این نمایشگاه در تقویم سازمان جهانی گردشگری به ثبت رسیده است و از سوی این سازمان نطارت نیز صورت می گیرد به طوری که هر ساله اسامی شرکت کنندگان در این نمایشگاه در اختیار این سازمان قرار می گیرد، این امر سبب می شود تا حضور شرکت کنندگان به عنوان رکورد محسوب شده و در سوابق کاری آن ها ثبت شود. از بین 1028 شرکت کننده در این دوره از نمایشگاه، ‌۴۳ شرکت خارجی و 985 شرکت داخلی فعالیت می کنند و کشورهای مالزی، اندونزی، ترکیه، افغانستان و سوئیس و ۱۸ شرکت داخلی به نمایندگی از شرکت های خارجی از جمله روسیه، چین، تایلند و ویتنام نیز در این دوره از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی حضور دارند.

International- tourism- handicrafts- exhibition-tehran- ghasrangasht

حضور شرکت قصران گشت در سیزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران 98

حضور قصران گشت در سیزدهمین نمایشگاه۹۸ ، میزبان علاقمندان به صنعت گردشگری بود.قصران گشت یکی از ده آژانس برتر گردشگری در ایران است . این آژانس گردشگری خدمات کامل حوزه سفر و گردشگری و همچنین تشریفات را ارائه می‌دهد.

دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران از غرفه قصران گشت نیز بازدید به عمل آوردند همچنین سرپرست معاونت امور گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز از غرفه قصران گشت بازدید کردند.

تصاویری از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی با حضور شرکت قصران گشت 

International- tourism- handicrafts- exhibition-tehran- ghasrangasht

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *