ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2023 

احتمالا در بخت آزمایی بزرگ لاتاری شرکت کرده اید و دائما به شرایط احتمالی ای که ممکن است پیش بیاید فکر می کنید.

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد و یا حتی درگیر این مسئله شده باشید که اگر پس از ثبت نام در قرعه کشی لاتاری دچار تغییر در وضعیت تاهل خود شوم تکلیف چیست! اما در چنین شرایطی چه باید کرد؟ جای هیچ نگرانی ای نیست، به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ می دهیم.همیچنین می توانید مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا 2023 را مطالعه نمایید.

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2023

اگر بعد از ثبت نام و قبل از اعلام نتایج ازدواج کردید:

اگر بعد از اینکه در قرعه کشی لاتاری ثبت نام کرده اید، ازدواج کردید و پس اعلام نتایج متوجه شدید که یکی ازافراد خوش شانسی بودید که در این قرعه کشی برنده  شده اید، اصلا نگران نشوید. کافی است فرم DS260 را به عنوان فرد متاهل پر کنید و سوالات مربوط به اطلاعات شخصی را به عنوان فرد متاهل تکمیل کرده و مشخصات همسر خود را به دقت و کامل وارد کنید.

اگر بعد از ثبت نام در لاتاری و بعد از اعلام نتایج ولی قبل از روز مصاحبه ازدواج کردید:

اگر برنامه ازدواجتان به بعد از اعلام نتایج لاتاری موکول شد و فرم DS260 را هم قبل از آن تکمیل و ارسال کرده اید تنها راه این است که برای KCC ایمیلی بزنید و به آنها بگویید که درخواست تغییر در فرم  را دارید. به این ترتیب قفل فرم را برای شما باز شده و شما می توانید اطلاعات همسرتان را در آن اضافه کنید که دراین صورت در روز مصاحبه می بایست با همسر خود در محل حضور داشته باشید.

اگر در حال متارکه هستید یا متارکه کرده اید

اگر فرد متقاضی در هنگام ثبت نام درلاتاری در وضعیت متارکه باشد و طلاق وی ثبت شده باشد فقط کافیست در هنگام تکمیل اطلاعات شخصی گزینه divorce را تیک بزند و نیازی به پر کردن مشخصات همسر سابقش نیست. اما اگر هنوز طلاق وی به صورت رسمی صورت نگرفته و در هنگام ثبت نام هنوز متاهل  به شمار می رود میبایست خود را متاهل معرفی کرده و مشخصات همسر خود را نیز در اطلاعات شخصی اش وارد نماید .

اگر بعد از اعلام نتایج و قبل از تکمیل فرم DS260 طلاقتان ثبت شد، در این فرم وضعیت تاهل خود را divorce تعیین کنید. درمورد دیگر امکان دارد که بعد از تکمیل فرم DS260 و ارسال آن مراحل متارکه شما از همسرتان تکمیل و در شناسنامه شما درج شده باشد. در این مورد باید به KCC نامه زده و درخواست کنید قفل DS260  را برای شما باز کند. پس از آن به اصلاح اطلاعات خود پرداخته و وضعیت خود را divorce اعلام کنید.

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2023

اثبات رابطه

هنوز به طور کامل و دقیق اثبات نشده است که آیا افراد متاهل شانس بیشتری در پذیرش در مصاحبه لاتاری دارند یا خیر! اما عده ای با تصور صحت این موضوع اقدام به ازدواج صوری می کنند. اما اگر آفیسر پرونده به ازدواج شما شک کند بدون ارائه ی هیچ دلیلی درخواست شما را رد می کند. وظیفه اثبات اینکه ازدواج تان  واقعی است  به عهده خود شماست.

به شما پیشنهاد می دهیم:

عکس، سوابق چت، ایمیل و هر آنچه که به اثبات رابطه ی شما کمک می کند را ارائه دهید.

اسناد مالی یا حساب بانکی مشترک بین خود وهمسرتان را همراه داشته باشید.

عکس، فیلم و هر مدرکی که از ازدواج یا مدت رابطه دو نفره تان دارید را به عنوان سند ارائه دهید.

در این مقاله سعی کردیم درباره سوالات و یا هر مشکلی که ممکن است در پروسه ی لاتاری برایتان پیش بیاید صحبت کنیم.

چنانچه در مراحل ثبت نام و یا تکمیل فرم ها دچار سوال یا مشکلی شدید با کارشناسان ما در قصران گشت تماس بگیرید. 02188697080

1 دیدگاه برای ”ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2023

  1. سلام. مرسی از راهنمایی خوبتون!
    دو تا سوال داشتم ازتون.
    1) اول اینکه اگه بعد از نتیجه لاتاری ازدواج کنم و مدارک اثبات در حد همون عقدنامه باشه. و سوابق عکس و چت هم مربوط به بعد از زمان اعلام نتایج باشه چی میشه؟ منظورم اینه باید ثابت کنیم قبل از اعلام نتایج هم در رابطه بودیم؟؟
    2) سوال دومم اینه که اگه من بعد از نتیجه بلافاصله فرم DS رو بصورت مجردی ارسال کنم. و قبل از نزدیک شدن به زمان سفارت درخواست اصلاح فرم رو بدم. نوبتم توی صف مصاحبه ویزا جابجا میشه و به تاخیر میفته؟ منظورم اینه که میگن فرم DS رو زودتر بفرستید تا هم زودتر مصاحبه شید و هم ظرفیت ویزا تموم نشه. اصلاح فرم DS نوبتم رو توی اون صف به عقب میندازه؟
    ممنون./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.