Categories: وبلاگ

اخذ ویزای شینگن در اصفهان،شیراز و مشهد

اخذ ویزای شینگن در اصفهان، شیراز و مشهد

اگر شما هم قصد اخذ ویزای شینگن در اصفهان،شیراز و مشهد را دارید بهتر است قبل از هرگونه اقدامی درباره این ویزا اطلاعاتی کسب کنید و با آن آشنایی داشته باشید.

شینگن منطقه ای در اروپا است که 27 کشور اروپایی عضو آن هستند. این 27 کشور معاهده ای به نام شینگن امضا کرده اند که بر طبق آن محدودیت های رفت و آمد میان شهروندان برداشته شده و فعالیت های تجاری میان این کشورها تسهیل شده است. از مهمترین کشورهای مهم منطقه شینگن کشورهای آلمان، ایتالیا، سوئیس، فرانسه، اسپانیا، نروژ و هلند هستند.

افرادی که خارج از این کشورها زندگی می کنند و قصد سفر به این منطقه را دارند باید ویزای شینگن اخذ نمایند. ویزای شینگن در انواع مختلفی مانند ویزای شینگن توریستی، ویزای شینگن تحصیلی و ویزای شینگن کاری صادر می شود که بر حسب تقاضا، درخواست متقاضی و هدف او از سفر یکی از این ویزاها برای او صادر می شود.

هر کدام از انواع ویزای شینگن مدارک مخصوص به خود را دارد اما دارا بودن مدارکی مانند مدارک هویتی و مالی و به خصوص تمکن مالی در انواع ویزای شینگن ثابت است.

از مهمترین امتیازاتی که به دارنده ویزای شینگن تعلق میگیرد این است که فرد متقاضی می تواند علاوه بر کشوری که از طریق آن برای ورود به حوزه شینگن اقدام کرده است به سایر کشورها بدون نیاز به دریافت ویزای مجدد اقدام نماید.

اخذ ویزای شینگن در اصفهان،شیراز و مشهد – افرادی که در تهران ساکن هستند به راحتی می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر آژانس هواپیمایی برای اخذ ویزای شینگن اقدام نمایند. اما افرادی که در خارج از تهران هستند و می خواهند از طریق یکی از آژانس های مستقر در تهران اقدام به دریافت این ویزا کنند شرایط کمی متفاوت تری دارند و بایستی کمی زودتر دست به کار شوند و شرایط اخذ ویزای شینگن در اصفهان،شیراز و مشهد را بدانند.

قبل از چگونگی اخذ ویزای شینگن در اصفهان، شیراز و مشهد مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی شینگن را برایتان بازگو می کنیم.

مدارک ویزای شینگن

تفاوتی نمی کند برای چه نوع ویزای شینگنی درخواست داده باشید. قبل از اقدام به اخذ ویزا باید مدارک مورد نیاز را فراهم کنید. دقت داشته باشید که مدارک خود را کامل و بدون نقصی فراهم کنید زیرا نقص یا جعل در هر کدام از مدارک می تواند منجر به رد درخواست شما شود و پروسه دریافت ویزای شینگن را به تعویق بی اندازد.

مهمترین مدارکی که در اخذ ویزای شینگن در اصفهان،شیراز و مشهد از شما خواسته می شود موارد زیر هستند:

 • فرم تکمیل و امضا شده
 • اصل گذرنامه معتبر ( حداقل 1 سال)
 • دو قطعه عکس رنگی در سایز پاسپورت
 • رزرو بلیط رفت و برگشت و واچر هتل
 • ارائه دقیق برنامه سفر
 • بیمه درمانی
 • مدارک هویتی
 • گردش حساب و تمکن مالی
 • گواهی استغال به کاریا تحصیل
 • سابقه بیمه
 • دعوتنامه در صورت وجود
 • سند ازدواج  در صورت تاهل

در ادامه مطلب شرایط اخذ ویزای شینگن در اصفهان، شیراز و مشهد را توضیح می دهیم.

اخذ ویزای شینگن در اصفهان

اگر متقاضی اخذ ویزای شینگن هستید و در شهر اصفهان ساکن می باشید نگران نباشید. فقط کافیست با کارشناسان ما در قصران گشت تماس بگیرید و از جزئیات طریقه اقدام آگاه شوید.

در قدم اول باید هدف خود از سفر را مشخص کنید و اعلام کنید برای چه نوع ویزایی درخواست دارید. اگر برای تحصیل به کشورهای اروپایی آماده سفر هستید باید مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن تحصیلی را فراهم نمایید.

کارشناسان ما در قصران گشت شما را از چگونگی جمع آوری مدارک و تحویل آنها و اخذ ویزای شینگن در اصفهان،شیراز و مشهد آشنا می کنند.

اخذ ویزای شینگن در شیراز

چنانچه ساکن شهر شیراز هستید اما علاقه مند به پیگیری و اخذ ویزای شینگن از طریق شرکت قصران گشت هستید فقط کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید. می توانید برای شروع کار مدارک خود را به صورت اسکن شده برای ما ارسال کنید تا روند بررسی پرونده شما سریعتر انجام شود.

بعد از انجام مشاوره و تعیین وقت می توانید به صورت حضوری به قصران گشت مراجعه کرده  و مراحل اخذ ویزای شینگن را آغار نمایید.

اخذ ویزای شینگن در مشهد

همچنین اگر در شهر مقدس مشهد ساکن هستید و علاقه مند به دریفات ویزای شینگن می باشید نگران نباشید. شرکت قصران گشت برای عزیزانی که در مشهد ساکن هستند نیز خدمات انواع ویزاهای اروپا را در نظر گرفته است. می توانید از طریق ایمیل، تماس تلفنی و یا از طریق پیج قصران گشت در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

مشاوران ما در قصران گشت از صفر تا صد مراحل اخذ ویزای شینگن در کنار شما بوده و مدارک شما را بررسی می کنند و شرایط اخذ ویزای شینگن در اصفهان، شیراز و مشهد را برایتان تسهیل می کنند.

به شما پیشنهاد می کنیم به جزئیاتی که توسط مشاوران ما گفته می شود دقت نمایید زیر هر گونه اشتباه یا نقص در اطلاعات یا مدارک پرونده ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند و با درخواست ویزای شما موافقت نشود.

This post was last modified on 2023/02/06 4:08 ب.ظ

shiva samadi

Recent Posts

همه چیز درباره پیکاپ ویزا انگلیس

شاید شما یکی از متقاضیان ویزای انگلیس هستید که با هدف کسب و کار و…

1 هفته ago

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2025

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری 2025احتمالا در قرعه کشی بزرگ لاتاری…

2 ماه ago

قوانین طلاق در کانادا

آیا طلاق در کانادا مشکلی برای شهروندی فرد ایجاد می‌کند؟ کسانی که با ویزای ازدواج…

2 ماه ago

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا 2025

راهنمای بررسی برندگان گرین کارت آمریکا 2025 مراحل بعد از برنده شدن لاتاری آمریکا 2025…

2 ماه ago

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن چیست؟ - اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که سفر به…

2 ماه ago

ویزا کارت

نحوه دریافت ویزا کارتویزا کارت یک شرکت چند ملیتی خدمات مالی است، که دفتر مرکزی…

2 ماه ago