بهترین پارک های ملی اروپا و حتی جهان را در کشورهایی مانند سوئیس، ایتالیا و ترکیه جستجو کنید. برای دور شدن از هیاهوی شهری و احساس کمی آرامش هیچ چیز جز گذراندن مدتی در طبیعت های بکر نیست. پیاده‌روی، تماشای محیط اطراف و حضور در محیط‌های گیاهی و جانوری، همگی بهترین کار برای بازیابی روحیه و گذراندن زندگی با انرژی بیشتری است.

بر طبق نظرسنجی Money.co.uk شش پارک برتر ملی جهان در قاره اروپا قرار دارد.

این پارک ها دارای فضای سبز و دریاچه‌های متنوع، گونه‌های گیاهی و جانوری، پایین ترین سطح آلودگی هوا، مسیرهای پیاده روی، تورهای قایقرانی و حتی مراکز سلامتی و اسپا هستند. اگر شما هم قصد سفر به اروپا و دریافت ویزای شینگن را دارید بهتر است پیش از دریافت تورهای اروپا با بهترین پارک های ملی اروپا آشنا شوید.

بهترین پارک های ملی اروپا

سفر به اروپا تجربه ای بی نظیر است، بی دلیل نیست که قاره اروپا را قاره سبز می نامند. بهترین پارک های ملی اروپا، جز برترین ها در دنیا هستند. بدون شک از طبیعت بی نظیر و بکر سوئیس و رشته کوه آلپ نمی توان گذشت. اگر اهل طبیعت گردی هستید و حضور در فضای سبز و جنگل از علائق شماست با بهترین پارک های ملی اروپا در این مقاله آشنا شوید.

پارک ملی Bohemian در جمهوری چک

پارک ملی بوهمی سوئیس که 22 سال پیش تأسیس شد،یکی از بهترین پارک های ملی اروپا است و با هدف حفظ  پوشش گیاهی و جانوری منطقه که طی سال ها به دست انسان ها آسیب دیده بود ساخته شد.

این پارک اکنون یکی از مکان‌های مهم در جمهوری چک برای معرفی گونه‌های جانوری است که قبلاً در آنجا زندگی می‌کردند است. برای مثال، ماهی های آزاد به رودخانه کامنیسه بازگشته اند.

سفر به این منطقه تجربه ای رنگارنگ است، بازدید از طبیعت زیبا و سرسبز، گذراندن ساعت ها در کنار صخره ها و آب های شفاف همه گی تجربه ای بی نظیر از سفر به پارک ملی Bohemian  است.

کامنیسه یکی از 16 رودخانه و دریاچه ی برتر در اروپا است و کوهنوردانی که برای رهایی از زندگی شهری به پراگ سفر می کنند به خوبی با آن آشنا هستند.

بهترین پارک های ملی اروپا

دریاچه Plitvice در کرواسی

دریاچه‌ی پلیتویس یکی از محبوب‌ترین مکان‌های طبیعی در کرواسی برای بازدید در تمام طول سال است، به‌ویژه در تابستان که آب‌ آن زنده و روان می‌شوند. کراواسی به تازگی به منطقه شینگن پیوشته است و برای سفر به آن باید ویزای شینگن دریافت کنید.

بسته به زمان روز و محتوای مواد معدنی دریاچه، رنگ آن از یاقوت کبود عمیق تا فیروزه ای روشن متغیر است.

ایجاد منطقه هایی از دریاچه برای شنا، چهار مسیر مختلف برای پیاده‌روی و هزاران گونه گیاهی باعث می‌شود که دیدن این دریاچه خالی از لطف نباشد.

Plitvice مکانی بی نظیر برای دوری از هیاهوی شهری و گذراندن اوقاتی بی نظیر در خارج از شهر و یکی از بهترین پارک های ملی اروپا است.

بهترین پارک های ملی اروپا

 Lake District – انگلستان

بزرگترین پارک ملی انگلستان به تنهایی مانند یک شهر طبیعی و یکی از بهترین پارک های ملی اروپا است، شهری سرسبز و به دور از شلوغی شهری.

هر ساله میلیون‌ها انگلیسی برای فرار از ز ندگی روزمره و شهری به این پارک ملی می آیند.

 Lake District محلی برای انجام فعالیت هایی بی نظیر که هرگز تجربه نکرده اید است. دوچرخه سواری در تپه، رصد ستاره ها در شب، محل هایی برای پیاده روی و انجام فعالیت های آبی همه گی از فعالیت هایی است که در این پارک در انگلستان می توانید انجام دهید.

بهترین پارک های ملی اروپا

پارک ملی Cinque Terre در ایتالیا

یکی از بهترین پارک های ملی اروپا با مساحتی بسیار کوچک در ایتاالیا قرار دارد، پارک ملی Cinque Terre با تنوع زیستی فراوان، افراد بسیاری را در سفر به ایتالیا به این منطقه جذب می کند. پس از دریافت ویزای شینگن ایتالیا و سفر به این کشور به این پارک ملی کوچک سری بزنید و از مزارع ارگانیک و کاشت گیاهانی مانند رزماری و آویشن دیدن کنید.

بهترین پارک های ملی اروپا

پارک ملی Göreme  در ترکیه

دره های پارک ملی Göreme یکی از جاذبه های منحصر به فرد در ترکیه است که در یونسکو نیز ثبت شده است. Göreme  زمانی منطقه ای آتشفشانی بوده است به همین دلیل دارای شکلی بی نظیر است.

مسیرهای پیاده روی، صخره های بزرگ و عجیب، هزاران بار بزرگتر از صخره های زرد در ایالات متحده است. با دریافت تور ترکیه و سفر به این منطقه با مناظری مواجه می شوید که فقط در داستان ها خوانده اید. در بازدید از Göreme حتما از تورهای بالن سواری لذت ببرید.

بهترین پارک های ملی اروپا

پارک ملی سوئیس

قدیمی ترین و یکی از بهترین پارک های ملی اروپا  در تمام دنیا پارک ملی سوئیس است. با دریافت ویزای سوئیس به دامنه های کوه های آلپ و پارک ملی سوئیس این میرات چند هزار ساله بروید.

پاک ترین هوا در تمام دنیا متعلق به پارک ملی سوئیس است! آیا این به تنهایی برای حضور سالانه 150.000 گردشگر به این منطقه نیست؟!

در پارک ملی سوئیس 83 مرکز اسپا، 75 تور قایقرانی و فرصت بازید از حیات وحش طبیعی وجود دارد. در زمان هایی از سال مانند زمستان بخشی از پارک برای حفظت از محیط طبیعی و گونه های حیوانی بسته می شود. مطمئنا شما هم از دیدن خرگوش و بزهای کوهستانی، گوزن قرمز و عقاب طلایی از نزدیک شگفت زده خواهید شد.

بهترین پارک های ملی اروپا

برای سفر به اروپا و دریافت تورهای اروپایی با قصران گشت در تماس باشید و تجربه ای بی نظیر را رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *