birmingham-city-travel-visa

معرفی شهر بیرمنگام

بیرمنگام (Birmingham) دومین شهر بزرگ در انگلستان است. اما در میان جنب و جوش این شهر صنعتی، جاذبه‌های طبیعی و مکان‌های زیبا و سرشار از آرامش وجود دارند. شهر بیرمنگام انگلیس یکی از شهرهای مسلمان نشین است و اکثر ساکنانش را مهاجران تشکیل می دهند.شهر بیرمنگام، از لحاظ جغرافیایی در ناحیه میدلند غربی انگلستان است و بعد از شهر لندن پرجمعیت ترین شهر در بریتانیا به شمار می رود. مساحتی که شهر بیرمنگام در انگلیس برای خود اختصاص داده حدود ۱۰۳ کیلومترمربع بوده و مطابق با آمار سرشماری که در این شهر بیرمنگام در سال ۲۰۱۶ انجام شد تقریبا یک میلیون و دویست هزار نفر در این شهر زندگی می کنند.

از قرن شانزدهم به بعد هم، بیرمنگام به یکی از مراکز مهم صنایع فلزی تبدیل شد و در همین شهر بود که در اواسط قرن هجدهم، پیشروان انقلاب صنعتی دور هم جمع شدند و ایده‌های اولیه‌ و اهدافشان را با هم در میان گذاشتند.محله‌های هاربورن و ادباستون جزو مناطق مسکونی محبوب با مدارس، فروشگاهها و زنجیره‌های حمل و نقل خوب به شمار می‌آیند. بورنویل یک باغشهر با خانه‌های هنری و دستساز است که در جنوب شهر بیرمنگام واقع شده است. در اصل برای کارگرانی ساخته شده که در کارخانۀ شکلات‌سازی کدبری مشغول به کار هستند.

بیرمنگام

موقعیت جغرافیایی بیرمنگام

شهر بیرمنگام، از لحاظ جغرافیایی در ناحیه میدلند غربی انگلستان است و بعد از شهر لندن پرجمعیت ترین شهر در بریتانیا به شمار می رود. مساحتی که بیرمنگام در انگلیس برای خود اختصاص داده حدود ۱۰۳ کیلومترمربع بوده و مطابق با آمار سرشماری که در این شهر بیرمنگام در سال ۲۰۱۶ انجام شد تقریبا یک میلیون و دویست هزار نفر در این شهر زندگی می کنند.

آب و هوای شهر

در بیرمنگام آب و هوا گرم و معتدل است. میزان بارندگی در این شهر حتی در خشک‌ترین ماه‌های سال بسیار بالا است. متوسط دما حدود ده درجه سانتی‌گراد است. متوسط بارش در این شهر ۷۰۵ میلی‌متر است. خشک‌ترین ماه سال فوریه است که بارش در آن به میزان ۵۰ میلی‌متر است. بیشترین میزان بارش در دسامبر رخ می‌دهد که میانگین آن ۷۰ میلی‌متر است.

ماه جولای با میانگین دمای ۱۵٫۷ درجه سانتی‌گراد، گرمترین ماه سال است. کمترین میانگین دمای سالانه هم در ماه ژانویه است و در حدود ۴ درجه سانتی‌گراد است. همانطور که مشاهده می‌شود، شرایط دمایی و بارش در این فصل بسیار مناسب و معتدل است. آب و هوای مناسب باعث شده است که زندگی در بیرمنگام بسیار دلچسب باشد.

بیرمنگام

موقعیت جغرافیایی بیرمنگام

شهر بیرمنگام در ناحیه میدلند غربی انگلستان واقع شده است. مساحتش حدود ۱۰۳ کیلومترمربع است و جمعیتی نزدیک به یک میلیون و دویست هزار نفر دارد و پرجمعیت ترین شهر بریتانیا می باشد.

مرکز بیرمنگام

هنگامی که صحبت از زندگی شهری می‌شود، می‌توان آپارتمان‌های زیادی را در سه محله اصلی مرکز شهر بیرمنگام پیدا کرد که عبارتند از میل‌باکس (Mailbox)، دیگبث (Digbeth) و کوارترجولری ( Quarter Jewellery). مشخص اصلی مرکز شهر دارای تمرکز جمعیت، خانه‌هایی به سبک قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی و همچنین آپارتمان‌های چندطبقه و کارخانجات بزرگ است.
فضای پر جنب و جوشی در اطراف میدان سنت پل و در مجاورت باند وارستون لین وجود دارد، بارها، کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در این منطقه وجود دارند. در منطقه میل‌باکس، خانه‌های یک و دو خوابه زیادی برای اجاره و خرید وجود دارند. همچنین زندگی در شب یا نایت لایف در این منطقه بسیار خوب است و شب‌ها انواع کافه‌ها و کلاب‌ها و رستوران‌ها آماده پذیرایی از شما هستند.

birmingham-city-travel-visa

 

زندگی در بیرمنگام بسیاری از مزایای زندگی در یک شهر بزرگ انگلیسی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این شهر مردم با فرهنگ و خوش‌رفتاری دارد و محله‌های خوبی برای زندگی دارد که اغلب قیمت آپارتمان‌ها در آن‌ها در سطح متوسط هستند. همچنین این شهر دارای دسترسی خوبی به لندن است و کمتر از یک ساعت و نیم با لندن فاصله دارد. آب و هوای بیرمنگام نیز بسیار خوب است و در اغلب اوقات سال معتدل است. ترافیک شهری سنگین و شلوغی برخی از مناطق این شهر جزو نکات منفی زندگی در بیرمنگام هستند.

قصران گشت با سال ها تجربه در اخذ ویزا انگلیس و همچنین برگزاری تور انگلیس  و ارائه خدمات پیکاپ ویزا در خدمت شما عزیزان است. چنانچه قصد سفر به کشور کانادا را دارید جهت هرگونه مشاوره در خصوص دریافت  ویزای انگلیس با شماره  02188697080 تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب ما برخوردار شوید.

[mappress mapid=”35″]