E1 1

هتل استین ماکاسان بانکوک:

هتل Eastin Makkasan واقع در قلب منطقه تجاری بانکوک ، اقامتگاه لوکس و امکانات 4 ستاره مانند یک سالن پشت بام را فراهم می کند. اینترنت رایگان اتاق و 2 گزینه غذاخوری رایگان ارائه می دهد. میهمانان از خدمات شاتل رایگان به Soi Nana ، Chidlom ، فروشگاه جهانی World Central و Pratunam لذت می برند.

تمام اتاق ها و سوئیت های مهمان دارای فضای داخلی مدرن و زیبا ، دارای تلویزیون کابلی صفحه تخت ، فناوری سرگرمی خانگی و یک مینی بار مجهز به اتاق است. سرویس بهداشتی جادار است ، دارای آینه های بزرگ و سشوار است.

پس از گشت و گذار در شهر ، به هتل Eastin بروید تا با یک طراوت در استخر روباز در فضای باز ، که منظره ای از شهر را نیز ارائه می دهد ، به هتل Eastin برگردید. همچنین میهمانان می توانند از ماساژهای آرامش بخش و معالجه بدن در آبگرم لذت ببرند یا در مرکز تناسب اندام کار کنند.

Glass Glass یک پخش بوفه غذای دریایی و یک منوی بین المللی را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که سیر و فلفل در یک محیط زیبا از غذاهای دلپذیر آسیایی لذت می برند. هر دو رستوران از استخر و خط افقی بانکوک مشرف هستند.

ایستگاه قطار BTS Chidlom و Central World Plaza در فاصله 1.5 کیلومتری هتل واقع شده اند. بازار عمده فروشی پراتونام فقط 500 متر با هتل فاصله دارد.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “17.0200,99.7229” zoom=”4″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • ترانسفر فرودگاهی
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده