hotel equatorial 4

هتل اکواتوریال هوشی مین:

هتل Equatorial که  در مرکز هوشی مین واقع شده است ، اتاق های جادار و مرتب ، استخر روباز ، دسترسی به WiFi رایگان و سرویس اتوبوس رفت وبرگشت رایگان را به مرکز شهر ارائه می دهد.

اتاق های هتل استوایی هو مین بسیار زیبا و مجهز به تهویه هوا ، تلویزیون ماهواره ای و حمام اختصاصی  میباشند. همه اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت هستند ، در حالی که برخی از اتاق ها دارای ایستگاه docking iPod و دستگاه پخش دی وی دی نیز  میباشند.

هتل استخر کودکان را برای میهمانان جوان تر فراهم می کند ، در حالی که والدین می توانند در  کنار استخر از نوشیدنی با طراوت لذت ببرند. مرکز تناسب اندام Equinox به طور کامل مجهز به یک باشگاه ایروبیک پله ای ، یک اتاق بخار و یک وان گرم است. برای یک روز آرامش بخش ، میهمانان می توانند از ماساژ در آبگرم و یا بازدید از سالن مو و زیبایی لذت ببرند.

  رستوران دریایی Orientica Seafood رستوران برتر هتل است که دارای یک نمایش نحوه آشپزی بطورزنده است. چیت گپ در کافه یک بوفه بین المللی میباشد ، در حالی که کافه Flo Lounge مخلوط های قهوه برتر را تهیه می کند.هتل در فاصله 2.3 کیلومتری مکانهای محبوب توریستی مانند کاخ مجدد و بازار بن تان قرار دارد ، در حالی که تئاتر عروسکی ؛عروسک طلایی اژدها حدود 2 کیلومتر فاصله دارد.

 

[osm_map_v3 map_center= “10.9304,107.3364” zoom=”3″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=””]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • ترانسفر فرودگاهی
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده
  • سالن بدنسازی