ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت – با اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت برای افرادی که سفری به یکی از ۲۶ کشور اروپایی عضو پیمان شینگن دارند بسیار مهم است. ویزای شینگن برای افراد ساکن در کشور های عضو اتحادیه اروپا و برخی دیگر از کشور ها لازم نیست ولی برای مردم بسیاری دیگر از کشور ها از جمله ایران تهیه  ویزای شینگن ضروری است ، در این اینجا با ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت آشنا میشویم.

افرادی که قصد تهیه ویزای شینگن را دارند ابتدا باید به سفارت کشور مورد نظر و مقصدشان جهت درخواست ویزا مراجعه کنند از آنجا که فرایند تهیه ویزای شینگن کمی دشوار و طولانی است ،بسیاری از آژانس های مسافرتی این کار را برای مسافران انجام میدهند.

ضمانتنامه شینگن

 

 

بگذارید تا صادقانه به شما بگوییم که عنوان‌های نسبتا جذاب و فریبنده ویزای شینگن فوری، ویزای شینگن تضمینی، ویزای شینگن بدون ضمانت مالی همچون سراب بوده و تنها شما را به بیراهه می‌کشانند.
عموم آژانس‌های مسافرتی تورهای خارجی نظیر قصران گشت  از تمام مجوزهای لازم برای دریافت و پیگیری امور مربوط به دریافت وقت سفارت، پیکاپ ویزا، اخذ ویزای شینگن و موارد مرتبط برخوردار بوده و به همین خاطر بنابر قوانین اعلام‌شده، ملزم به دریافت ضمانت مالی برگشت مسافر از سفر به اروپا و کشورهای حوزه شینگن هستند.

شاید برخی از افراد با فهمیدن این موضوع به این فکر بیافتند که خودشان به صورت شخصی برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنند، اما در واقع نبود تجربه و اطلاعات مکفی در رابطه با مراحل مختلف وقت سفارت، آماده‌سازی مدارک ویزا و گذراندن بدون نقص مصاحبه و سایر مراحل، زمان با ارزش بسیاری از متقاضیان را گرفته و در نهایت آن‌ها را با شکست مواجه می‌کند.

دلایل گرفتن ضمانت نامه یا وجه نقد از مسافر

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت – این امر یک موضوع کاملا قانونی و منطقی است که آژانس های مسافرتی وجهی را تحت عنوان ضمانت بازگشت ، وجه نقد یا چک بانکی از مسافر دریافت کند تا در صورتی که مسافر در بازه ی زمانی تعیین شده از بازگشت به سفر سرباز زد،شرکت های مسافرتی طبق قوانین تعیین شده در حوزه ی شینگن موظف به پرداخت جریمه به کشور مقصد خواهند بود.

و در صورت بازگشت مسافر طبق مهلت تعیین شده آژانس مسافرتی مورد نظر موظف خواهد بود کل مبلغ مسافر را بدون کم و کاستی به مسافر عودت دهد.

ضمانت بازگشت از سفر چیست؟ 

ضمانت نامه بازگشت از سفر به اسناد مالکیتی و یا پولی گفته می شود که آژانس های مسافرتی جهت تضمین بازگشت مسافران پس از اتمام مدت سفر از آن ها دریافت می کنند. این ضمانت نامه بسته به کشور مقصد و موقعیت فرد متفاوت است. برای مثال از افرادی که مجرد هستند و شغل مشخصی ندارند مبلغ ضمانت نامه بالاتری اخذ می شود.

ضمانت نامه جزو مدارگی نیست که جهت ارائه به سفارت لازم باشد، بلکه به عنوان امانت نزد آژانس هواپیمایی باقی می ماند و پس از بازگشت مسافر از سفربه او بازگردانده می شود.

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

 

انواع ضمانت بازگشت از سفر 

ضمانت  بازگشت از سفری که از مسافر دریافت می شود می تواند به اشکال زیر باشد:

پول نقد: مسافر می تواند به میزان خواسته شده پول نقد نزد آژانس مسافرتی قرار دهد و پس از بازگشت از سفر آن را دریافت کند.

سکه و یا ارز: همچنین معادل وجه خواسته شده ارائه سکه و یا ارز نیز قابل قبول است.

بلوکه شدن پول در حساب بانکی: در این روش مسافر به مقدار مبلغی که توسط آژانس خواسته شده است پولی را به نفع آژانس هواپیمایی که از طریق آن برای اخذ ویزای شینگن اقدام کرده است را بلوکه می کند.

چرا اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت برای سفر دور اروپا آرزوی هر توریستی است؟

 قبل از هم پیمان شدن کشورهای اروپایی و تصویب پیمان شینگن، توریست‌ها باید برای سفر به ایتالیا به سفارت این کشور مراجعه کرده و ویزای ایتالیا را اخذ می‌کردند و برای سفر به پاریس هم تمام مراحل اخذ ویزا را برای سفر به کشور فرانسه پشت سر می‌گذاشتند.

 

با عضو شدن ۲۶ کشور اروپایی در پیمان شینگن، رویای توریست‌ها برای سفر دور اروپا به واقعیت تبدیل شد. این روزها با اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت به کمک مشاورین قصران گشت می‌توانید در عرض چند ماه از ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان و هلند دیدن کنید.

این ویزا یک سند رسمی است که به شما به عنوان یک توریست یا گردشگری که عازم این خطه است هویت می‌دهد تا بتوانید سفر اروپا را آسوده خاطر و بدون نیاز به چندین و چند باره تمدید ویزا انجام‌ دهید.

ما نیز هم‌چون شما از وضعیت ارز و درآمدها در کشور باخبر بوده و تمایل افراد برای پرداخت هزینه کمتر و یا نداشتن ضمانت مالی برای دریافت ویزای شینگن و سفر به کشورهای این حوزه را درک می‌کنیم، اما رسیدن به هر چیز با ارزشی بهایی دارد و بهای دریافت ویزای معتبر شینگن و تجربه بازدید از زیباترین کشورهای اروپا، صرف هزینه و اعتماد به یک آژانس مسافرتی با سابقه و معتبر برای تجربه یک سفر خاطره‌انگیز و فراموش‌ناشدنی است.

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

هدف از اخذ ضمانت بازگشت ویزا چیست؟

هرگونه اعمال غیرقانونی و اتفاقی که منجر به اقامت بیش از حد متقاضی در کشور مقصد و یا وقوع جرم و جنایت شود دارای عواقب و جرایم سختی برای آژانس گردشگری مسئول ویزا و سپس مسافر است.

 پول و ودیعه تحت عنوان ضمانت بازگشت ویزا تنها برای تامین امنیت و آبروی آژانس مجری صدور ویزا دریافت می‌شود. در این میان برخی از متقاضیان دریافت ویزای شینگن و سفر به کشورهای این حوزه از ودیعه مذکور به عنوان مانعی بی‌مورد و سد راه مسافران سفر به کشورهای خارجی یاد می‌کنند.

از این رو دریافت ضمانت بازگشت ویزا از مسافر موضوعی متعارف و متداول در میان آژانس‌های گردشگری بوده و در سایر کشورهای دنیا نیز به همین منوال است.

در عین حال چنانچه مسئولیت دریافت ویزا و بلیط پرواز خود را به یک آژانس گردشگری معتبر سپرده باشید، نیازی به نگرانی در مورد سوءاستفاده و کلاهبرداری از مبلغ ضمانت بازگشت ویزای خود نخواهید داشت.

از این رو چنانچه با عنوان‌های تبلیغاتی فریبنده‌ای نظیر ویزای شینگن فوری، ویزای شنگن تضمینی،  ویزای مولتیپل شنگن بدون ضمانت مالی روبرو شدید و یا ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت بهتر است به آنها اعتنا نکرده و برای انجام اموری نظیر درخواست ویزای شینگن، رزرو بلیط پرواز و هتل و سایر خدمات مرتبط تنها به آژانس‌های گردشگری معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید.

 با توجه به زمان‌بر بودن پروسه رسیدگی به درخواست‌های ویزا، سخت‌گیری افسر پرونده و بالا رفتن هزینه خدمات ویزای شینگن، بهتر است با سپردن این امور به یک آژانس گردشگری معتبر، احتمال ریجکت ویزا از سوی سفارت را تا حد ممکن کاهش دهید.

شرکت‌ها قصران گشت با سالها سابقه در زمینه اخذ ویزای توریستی کانادا، ویزای شینگن، پیکاپ ویزا  اخذ ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت را تایید نمی کند و با خدمات متنوع دیگر، آماده خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *