آیا ویزای تضمینی شینگن وجود خارجی دارد؟

خیر! بر اساس گزارش وب‌سایت رسمی اخبار و اطلاعات ویزای شینگن هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی، شرکت، موسسه و حتی قدیمی‌ترین و معتبرترین آژانس‌های مسافرتی نمی‌تواند صدور ویزای شینگن و اساساً هر نوع دیگری از ویزا را تضمین کند. واقعیت این است که سرنوشت هر پرونده درخواست ویزا تنها و فقط تنها توسط افسر ویزا یا آفیسر پرونده مستقر در دفتر VFS ، BLS و درنهایت سفارت تعیین می‌شود.

ویزای شینگن بدون مدارک 

احتمالا با جمله ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک زیاد روبرو شده اید.  در ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم که ویزای شینگن بدون داشتن مدارک معتبر تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نبوده و فقط شما را به سمت ضرر مالی خواهد کشاند.

دریافت ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک یا با کمترین مدارک رویای بسیاری از گردشگران ایرانی است. در حقیقت ویزای شینگن می تواند رویای این افراد برای بازدید از شهرهای بی نظیری چون پاریس، بارسلون، ونیز، رم و… را محقق کند. اما یکی از بزرگترین دغدغه های این افراد نداشتن تمام مدارک لازم یا اطلاعات کافی برای اخذ ویزای شینگن است. اگر شما هم در ردیف این گروه از گردشگران قرار دارید؛ بهتر است که برای دریافت ویزای شینگن از آژانس های مسافرتی معتبر کمک بگیرید تا متخصصان این حوزه مسیر رسیدن به شینگن را برای شما هموار کنند.

ویزای شینگن تضمینی و فوری؟

فرایند اقدام و دریافت ویزای شینگن گاهی طولانی و طاقت‌ فرسا است، از این رو، نوع ویزای تضمینی شینگن به وجود آمده است که احتمال پذیرش متقاضیان را افزایش می‌دهد. البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از آژانس‌ها، سازمان‌های مهاجرتی و موسسه‌های اخذ ویزا، از ویزای تضمینی شینگن به عنوان تبلیغات استفاده می‌کنند و در نهایت تضمین خاصی برای پذیرش صد در صد متقاضی در نظر نمی‌گیرند. در واقع اصطلاح ویزای تضمینی شینگن به این معنی است که موسسه مورد نظر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا میزان احتمال ریجکت ویزا شدن متقاضی را کاهش دهد و درصد پذیرش وی را بالا ببرد.

توصیه می شود چنانچه ویزای شینگن شما بنا بر هر دلیلی ریجگت شد از نحوه رفع ریجکتی ویزای شینگن آگاه شوید.

 

ویزای شینگن بدون سند ملکی

دریافت ویزای شینگن بدون سند ملکی ، برخی از آژانس‌های مهاجرتی نوپا از این جمله استفاده ابزاری کرده و از آن به عنوان یک مزیت برای متقاضی دریافت ویزای شینگن یاد می‌کنند. اما حقیقت ماجرا اینست که آژانس‌های معتبر مسافرتی عموما به متقاضیان دریافت ویزای شینگن پیشنهاد می‌کنند تا برای بالا بردن سرعت رسیدگی به پرونده و هم‌چنین شانس دریافت ویزای شینگن، اسناد ملکی را نیز ضمیمه پرونده خود کنند اما این مورد جزو مدارک ضروری محسوب نمی‌شود.

شاید از خودتان بپرسید که ارائه سند ملکی چه ربطی به اخذ ویزای شنگن دارد؟

با ارائه مواردی نظیر تمکن مالی بالا و ارائه سند ملکی قوی، شما در واقع به طور غیرمستقیم این موضوع را به آفیسر پرونده نشان می‌دهید که از وضعیت مناسبی در کشور خود برخوردار بوده و تنها به قصد سفر کوتاه‌مدت و نه اقامت طولانی و غیرقانونی، خواهان سفر به کشورهای حوزه شینگن هستید.
اما چنان‌چه تمایل داشته باشید تا بدون ارائه سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید، هیچ مانع و الزامی برای این‌کار نخواهید داشت.

ویزای شینگن تضمینی و فوری؟

 

به طور کلی ارائه مدارکی نظیر سوابق بیمه، سوابق کاری و فیش حقوقی، مدارک مالیاتی، تمکن مالی، اسناد ملکی، سوابق سفر جزو مدارک مهم اخذ ویزای شینگن محسوب می‌شوند. در برخی موارد چنان‌چه فردی بخواهد بدون ارائه سند ملکی برای دریافت ویزای شینگن اقدام کند، باید از سوابق سفر خوبی در پاسپورت خود برخوردار باشد.
این بدین معنی است که چنان‌چه بدون سابقه سفر مناسب و بدون سند ملکی بخواهید برای دریافت ویزای معتبر شینگن اقدام کنید، شانس موفقیت درخواست ویزای شما به مقدار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

ویزای فوری شینگن 

ویزای شینگن تضمینی و فوری اما بیش از آنکه یک دروغ سودجویانه باشد یک ترفند تبلیغاتی است. ترفندی که با استفاده از سرویس ویژه وقت سفارت مراکز انگشت‌نگاری به‌عنوان آپشنی برای تبلیغ خدمات استفاده می‌شود. درواقع کار خاصی صورت نمی‌گیرد. مراکز وقت سفارت شینگن که دفاتری همچون VFS و BLS را شامل می‌شوند، با دریافت مبالغی خدمات وقت سفارت نزدیک یا فوری ارائه می‌دهند. سرویسی VIP که تنها به دریافت وقت سفارت فوری شینگن منجر می‌شود و به‌هیچ‌وجه به ویزای تضمینی شینگن ارتباطی ندارد.

ویزای شینگن  بدون اثر انگشت

همه کسانی که متقاضی ویزای شینگن تضمینی هستند باید موقع درخواست، با حضور در سفارت اثر انگشت خود را ثبت و تایید کنند. قانون ثبت اطلاعات بیومتریک برای همه متقاضیان بالای دوازده سال یکسان و بدون تغییر است. بنابراین وعده و اصطلاح تبلیغاتی دریافت ویزای شینگن تضمینی بدون اثر انگشت و ویزای شینگن تضمینی و فوری بی ‌پایه و اساس است. اگر آژانس یا موسسه‌ای وعده و شعار ویزای شینگن تضمینی و فوری را داشتند، بهتر است درباره صحت ادعای آن‌ها تردید کنید.

با توجه به اطلاعات بالا، در پایان باید بگوییم که عرصه اخذ ویزا، این روزها با تبلیغات نادرست و غیر واقعی اشباع شده است، بنابراین اگر می‌خواهید بدون بروز مشکل و با اطمینان کامل برای اخذ ویزای شینگن تضمینی اقدام کنید، حتما پیش از هر کاری اطلاعات خود در این زمینه را افزایش بدهید و با آگاهی کامل، موسسه یا آژانس معتبری را برای دریافت ویزا انتخاب کنید و به تبلیغات ویزای شینگن تضمینی و فوری توجه نکنید.

ویزای شینگن تضمینی و فوری؟

ارزانترین کشورهای شینگن 

از آنجایی که با داشتن ویزای شینگن می توانید به همه کشورهای عضو این حوزه سفر کنید، بهتر است ورود اول خود به این منطقه را با کشوری که در اعطای ویزای شینگن کمی سهل گیر تر است آغاز کنید. البته برای دریافت ویزای شینگن قوانین مشخص و واحدی وجود دارد که ملزم به رعایت آنها هستید. برای دریافت این ویزا حتما باید مدارک شغلی، ملکی، مالی و هویتی خود را ارائه دهید؛ اما بسته به نوع ویزا ممکن است مدارک کمی تفاوت داشته باشد.

مثلا در اخذ ویزای شینگن تضمینی و فوری حتما باید ریز نمرات و مدارک تحصیلی سال های گذشته خود را ارائه دهید یا برای دریافت ویزای کاری دعوتنامه از کارفرمای خارجی حتما باید ضمیمه مدارک شما باشد. در هر صورت بهتر است برای ورود به این منطقه از کشوری سهل گیر وارد شوید.

در میان کشورهای اروپایی حوزه شینگن ایسلند، لیتوانی، استونی، فنلاند، لهستان و ایتالیا جزو کشورهایی هستند که در صورت تکمیل بودن مدارک سخت گیری کمتری در اعطای ویزای شینگن می کنند.

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *