اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی | ممکن است خیلی از ما هنوز معنای ویزای شینگن را ندانیم و این سوال در ذهن ما شکل گرفته که ویزای شینگن چیست؟

همانطور که می دانید ویزای شینگن، اجازه ورود به اعضای حوزه شینگن (اتحادیه اروپا) می باشد که شامل 26 کشور این قاره می شود.

یکی از مواردی که ممکن است خیلی از ایرانی ها با آن مواجه شده باشند، این است که موفق به دریافت ویزای شینگن نشدند. یعنی با وجود درخواست های مکرری که به سفارت خانه های این کشورها می دهند و انتظاری که گاهی سال ها برای دریافت ویزا می کشند باز هم موفق به دریافت آن نمی شوند.

اسناد، مدارک و شواهد کافی باید ارائه شوند که در اخذ ویزای شینگن تاثیر گذارند. در واقع شانس و اقبال در این موضوع دخیل نمی باشد.

به طور مثال افرادی که مدارک مهم و مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن را ندارند و یا مدارک آنها ناقص است، اگر بارها برای درخواست ویزای محدوده شینگن اقدام کنند باز هم در جواب سفارتخانه ها اثری نخواهد داشت.

اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی و دیگر مدارک از جمله مواردی است که افراد بسیاری در جستجوی راهی برای انجام آن می باشند که ما در ادامه این مطلب به این موضوع می پردازیم.

آژانس مسافرتی قصران گشت ارائه دهنده انواع ویزای شینگن، جهت رفاه حال متقاضیان محترم حداکثر توان خود را به کار گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن  جهت اخذ ویزای کشورهای اروپایی اقدام می نماید. برای اطلاع از قیمت و نحوه اخذ ویزا می توانید با مشاوران و متخصصان این حوزه از طریق شماره تماس آژانس در ارتباط باشید.

اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی امکان پذیر است؟

یکی از مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن، ارائه سند ملکی برای سفارت است که نشان می دهد شما تمکن مالی برای هزینه سفر خود را دارید.

مواردی از قبیل تعهد نامه رسمی دعوت کننده، پرینت حساب بانکی با موجودی کافی، فیش حقوقی، یا اسپانسرهای دیگر برای تقبل هزینه های متقاضی، مورد نظر سفارتخانه ها می باشد اما وجود یک سند ملکی به نام خود شخص می تواند برگ برنده ای برای او باشد.

در واقع با ارائه مواردی نظیر ارائه سند ملکی قوی، به طور غیرمستقیم این موضوع را به آفیسر پرونده ثابت می کنید که از وضعیت مالی خوبی در کشور خود برخوردار هستید و نه به دلیل اقامت طولانی و غیرقانونی، بلکه با هدف سفر کوتاه‌مدت به کشورهای حوزه شینگن درخواست ویزا دارید.

ارائه سند ملکی برای سفارت به عنوان مدرکی برای اثبات اینکه شما به کشورتان باز می گردید مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر تمایل دارید بدون ارائه سند ملکی برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید، هیچ مانعی وجود ندارد اما باید از سوابق سفر خوبی در پاسپورت خود برخوردار باشید.
در نهایت اگر برای دریافت ویزای معتبر شینگن بدون سند ملکی و سابقه سفر مناسب اقدام کنید، شانس قبولی درخواست ویزای شما به مقدار زیادی کاهش پیدا می کند.

document-property

 

ارزش سند ملکی برای ویزای شینگن

حداقل و حداکثری برای ارزش سند ملکی ویزای شینگن تعریف نشده است اما ترجیحا سند ملکی مورد نظر بایستی ۶دانگ باشد و مدارک آن به شکل قولنامه و یا مبایعه‌نامه ارائه نشود.
با توجه به اینکه سفارت کشورهای حوزه شینگن الزامی برای دریافت سند ملکی به منظور صدور ویزا ندارند، اما آژانس‌های مسافرتی معتبر و با تجربه، معمولا خواستار سند ملکی از متقاضی هستند تا شانس دریافت ویزا را برای وی افزایش دهند.
ارائه هرگونه سند مالی و یا ملکی اثباتی از شرایط خوب و قابل توجه متقاضی در ایران است و صرفا برای یک بازه کوتاه‌مدت قصد سفر به حوزه شینگن را دارد.

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

بسیاری از کارگزاران و آژانس های مسافرتی در تبلیغات خود از عبارت ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت استفاده می کنند. اما واقعیت این است که در هر مرحله از انجام کار، مبالغ متفاوتی را از شما دریافت می کنند.

این تبلیغات بدون پایه عملا برای جذب مشتری بیشتر هستند و این موضوع اصلا وجود خارجی ندارد.

 اقدام این شرکت ها برای ویزای تضمینی شینگن بدون پیش پرداخت، اگر با شکست مواجه شود و ویزای شینگن شما ریجکت شود، هیچ مبلغی به شما عودت نمی دهند.

از طرفی دیگر، درخواست ویزای شینگن، دارای هزینه های اولیه ای است که هیچ کارگزار و یا آژانسی، این مبالغ را پرداخت نخواهد کرد.

ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت

امروزه بسیاری از متقاضیان ویزای شینگن به دلیل اطلاعات اندک در مورد روال اخذ این ویزا، با عنوانی مانند «ویزای شینگن بدون ضمانت بازگشت» در دام تبلیغات بی پایه تعدادی از آژانس های سوء استفاده گر می‌افتند.
اکثر آژانس‌های مسافرتی تورهای خارجی مانند قصران گشت از تمامی مجوزهای لازم برای دریافت و پیگیری وقت سفارت، اخذ ویزای شینگن و موارد مرتبط برخوردار است و بنا به قوانین اعلام‌شده، دریافت ضمانت مالی برگشت برای ویزای شینگن از مسافران الزامی است.

ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک

برای بسیاری از ایرانی ها اخذ ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک یا با کمترین مدارک رویای دست نیافتنی است. یکی از بزرگترین دغدغه های این افراد این است که مدارک لازم یا اطلاعات کافی برای اخذ ویزای شینگن را ندارند.

اما لازم به ذکر است که اثبات موارد زیادی به سفارت از جمله مدارک مهم و اصلی الزامی است. به عنوان مثال، شما می بایستی به سفارت اطمینان دهید که به کشور محل اقامت خود بازمی گردید؛ در واقع وثیقه ای مانند ضمانت نامه بانکی برای ویزای شینگن ارائه دهید.

 

بهتر است که صادقانه به شما بگوییم که عنوان‌های جذاب و فریبنده نظیر عبارت هایی همچون ویزای شینگن بدون ضمانت مالی، ویزای شینگن فوری بدون ضمانت، ویزای شینگن تضمینی و عباراتی از این قبیل شما را به بیراهه می کشاند و ممکن است روال اخذ ویزا را برای شما مختل کنند.

بنابراین پیشنهاد می کنم که از آژانس های معتبری همچون قصران گشت و سایر همکاران گرامی که سال هاست در این زمینه تجربه کافی دارند برای اخذ این ویزا اقدام کنید. جهت اطلاع از جزئیات کامل شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن می توانید به صورت رایگان از مشاوره های متخصصان ویزای شینگن استفاده کنید.

2 دیدگاه برای ”اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی

  1. سلام وقت بخیر
    من سند ملکی ندارم ایا مدارک شغلی برادرم (گواهی اشتغال به کار و گردش حساب بانکی ) برای ارایه کافیه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *