هتل های آل و یوآل

یکی از مهمترین بخش های هر سفر، محل اقامت است. قبل از سفر باید درباره این موضوع که کجا قصد اقامت دارید تصمیم گیری کنید. هتل های متنوعی در سراسر دنیا و در تمام کشورها برای گردشگران تدارک دیده شده است که نسبت به خدماتی که ارائه می دهند به هتل های ستاره دار تقسیم بندی می شوند. پیشنهاد می کنیم مقاله گرانترین هتل ها در سال 2021 را مطالعه کنید. در ترکیه هتل های آل All و یو آل UALL نوعی از هتل ها هستند که خدمات ویژه ای را برای مهمانان تدارک دیده اند. در این نوشته به بررسی خدماتی که انواع هتل ها برای مسافران در نظر گرفته اند میپردازیم.

تفاوت هتل های آل و یوآل

هتل آل All

در زمان رزرو این دست از هتل ها هزینه ها یکجا و در ابتدا دریافت می شود و دیگر نگران هزینه های جانبی و خدمات دیگر در طول سفر نخواهید بود. در هتل های آل و یوآل خدمات متنوعی ارائه می شود و انواع تفریحات و جاذبه های دیدنی و به خصوص سرگرمی در هتل وجود دارد و فرد نیازی به گشت و گذار در شهر برای یافتن تفریحات ندارد.

هتل های آل All یا Inclusive اینکلاسیو نوعی از هتل هستند که هر سه وعده غذایی را برای مهمانان فراهم کرده و علاوه بر آن انواع میان وعده، دسر و نوشیدنی را برای مهمانان به صورت رایگان تدارک دیده اند. مهمانان از صبح تا ساعاتی از شب که توسط هتل مشخص شده است می توانند از بوفه نوشیدنی و یا میان وعده دریافت کنند. تمام این هزینه ها به صورت مشخصی در ابتدای رزرو هتل دریافت می شود.

البته که اقامت در هتل های آل و یوآل گرانتر از سایر هتل ها است، اما از نظر صرفه جویی در وقت بسیار به صرفه است. تفریحات آبی، رستوران و و عده های غذایی، استفاده از سالن ماساژ و سایر خدماتی که در این هتل ها وجود دارد، معمولا رایگان است و یا برای آن سقفی تعیین شده است که اگر بیشتر از آن میزان از خدمات استفاده کنید میبایست هزینه آن را پرداخت کنید که به آن Extra money می گویند.

تفاوت هتل های آل و یوآل

هتل یوآل UALL

 اگر تصمیم شما از سفر فقط استراحت و استراحت است بهتر است هتل های یو آل را انتخاب کنید. هتل های Ultra Inclusive یا یوآل با امکاناتی کامل و خدماتی شگفت انگیز، سفری کامل و بی تقص را برای مهمانان خود فراهم می کنند. سرویس دهی شبانه روزی، منوی فوق العاده متنوع و نامحدود غذایی، سرو انواع دسرها در هر ساعتی از شبانه روز، از آفرهای جذاب این نوع از هتل ها است.

اغلب این هتل ها در کنار دریا قرار دارند و دارای ساحل اختصاصی میباشند. بنابراین تفریحات آبی جزو جدانشدنی از خدمات هتل های آل و یوآل است.

تفاوت هتل های آل و یوآل

قایق سواری، ورزش های آبی، غواصی و استفاده از رستوران های ساحلی که مختص هتل است، از تفریحات و خدماتی است که در طول اقامت خود می توانید از آنها بهره ببرید. در داخل هتل هم اینترنت پر سرعت، اتاق های کنفرانس، سالن زیبایی و بدن سازی، استخرهای سرپوشیده و سرباز و حتی مرکز خرید و پاساژ برای مهمانان فراهم است. گاهی برگزاری کنسرت خوانندگان مطرح و یا برپایی ایونت های خاص مانند جشن سال نو نیز در هتل های آل و یوآل به شکل با شکوهی برپا می شود.

بیشتر هتل های آل و یوآل در کشور ترکیه و بلغارستان واقع شده اند. اگر با تور ترکیه قصران گشت به ترکیه سفر کردید لذت اقامت در این نوع هتل ها را از دست ندهید.

تفاوت هتل های آل و یوآل

برخی اصطلاحات هتل های آل و یوآل

 OR   –  Only Room

در حالت آنلی روم شما صرفا یک اتاق در هتل رزرو کردید و فقط از امکان اقامت برخوردارید، اما متاسفانه هیچ کدام از وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را نمیتوانید به صورت رایگان میل کنید و برای هر کدوم باید به صورت مجزا هزینه پرداخت کنید.

 B.B  – Bed & Breakfast

بِد اند برکفست به این معنی است که فرد مهمان می تواند از بوفه یا منوی رستوران علاوه بر اتاق نیز استفاده کند. معمولا وعده صبحانه به صورت رایگان ارائه می شود، اما برای سایر وعده های غذایی باید هزینه را جداگانه بپردازید.

 Half Board  – HB

در خدمات اچ بی میهمان با پرداخت هزینه اقامت خود در اتاق می تواند یک وعده صبحانه رایگان و  یک وعده اصلی ناهار یا شام را به طور رایگان دریافت کند.

تفاوت هتل های آل و یوآل

 FB –  Full board

در خدمات فول برد مهمانان علاوه بر پرداخت هزینه اتاق هر 3 وعده غذایی را در رستوران هتل صرف می کنند، اما برای میان وعده و نوشیدنی های درخواستی هزینه اضافی باید پرداخت شود.

ممنون از این که تا اینجا همراه بودید و پست را مطالعه کردید. قصران گشت مجری انواع تورهای اروپایی، تور ترکیه، رزرو بلیط و رزور هتل می باشد. با ما در تماس باشید.

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *