فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات – امارات کشوری واقع در قسمت غربی آسیا و یکی از مهمترین کشورهای آسیایی محسوب می شود. مهمترین شهر امارات شهر دبی است. شهری که مقصد بسیاری از گردشگران و مهاجران می باشد. در سال های اخیر دبی جایگاه خود را به عنوان یک شهر مهم جهانی و حتی تجاری پیدا کرده است. بسیاری از گردشگران که علاقه مند به بازید از شهرهای آسیایی و عربی هستند دبی را مقصد خود قرار می دهند و اقدام به دریافت تور دبی و سفر به این شهر مهم و توریستی می کنند.

اما در سفر به امارات ممکن است علاوه بر دبی تمایل به دیدن شهرهای دیگر این کشور عربی نیز داشته باشید. اما از آنجایی که پرواز شما مستقیما به دبی نشسته است ممکن است از بازدید و ورود به شهرهای دیگر سرباز زنید. با دانستن مسافت میان دبی با سایر شهرها می توانید برای دیدار از شهرهای دیگر امارات برنامه ریزی کنید.

فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر است؟

فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر می باشد؟

کشور امارات دارای 22 شهر زیبا و دیدنی میباشد که در این نوشته ما قصد داریم تا به سوال فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر است؟ پاسخی شفاف دهیم و راه های رسیدن به این شهر ها را توضیح دهیم.

فاصله دبی تا شارجه

فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر است؟ شارجه به عنوان یکی از شهرهایی که مقصدی دانشجویان بسیاری است شناخته می شود و به همین جهت پایتخت فرهنگی امارات لقب گرفته است. همچنین شارجه از سمت unesco به عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال 2019 برگزیده شده است. بنابراین می توان شارجه را شهری مهم به حساب آورد. فاصله دبی تا شهر شارجه حدودا 27.7 کیلومتر است چیزی در حدود 25 دقیقه. با توجه به مسافت کم بین این دو شهر پیشنهاد می کنیم در سفربه امارات بازید از شارجه را فراموش نکنید.

فاصله دبی تا شارجه

فاصله دبی تا ابوظبی

فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر است؟ در اینکه ابوظبی مهمترین شهر کشور امارات است شکی نیست، ابوظبی به عنوان پایتخت این کشور در سال 2009 با سبقت از شهرهای مهمی مانند نیویورک و پاریس به عنوان دومین شهر گران دنیا معرفی شد. همچنین ابوظبی شهری تاریخی محسوب می شود که بازید از آن خالی از لطف نیست. از مهمترین مناطق دیدنی ابوظبی قصرالامارات، قریت التراث، کورنیش ابوظبی و قصرالصن میباشد.

برای سفر از دبی به ابوظبی با هواپیما  زمانی حدود 90 دقیقه باید قرار دهید. مسافت این دو شهر با یکدیگر حدود 140 کیلومتر است. البت مسیرهای تاکسی و اتوبوس برای اتصال این دو شهر نیز در نظر گرفته شده است که بستگی به خودتان دارد که کدام روش را انتخاب کنید.

اما زمانی که به کشور امارات سفر کردید و ویزای دبی را دریافت کرده اید منطقی نیست از شهر زیبای ابوظبی دیدن نکنید.

فاصله دبی تا ابوظبی

فاصله دبی تا العین

می توان گفت العین یکی از شهرهایی است که دارای زیبایی های طبیعی و چشمگیری فراوانی می باشد. کوه های زنجیره ای حجر، چشمه ها و قنات های متعدد و قدیمی و شب های خنک و بیابانی این شهر، العین را به یکی از مهمترین و جذابترین شهرهای امارت تبدیل کرده است. اگر به امارات سفر کردید و پس از بازدید از مناطق دیدنی دبی سری به شهر العین بزنید و  از فرصت سفر به دبی بهره ببرید.

فاصله دبی تا العین حدودا 146 کیلومتر است که تقریبا 1 ساعت با ماشین زمان برای رسیدن به العین باید در نظر بگیرید.

فاصله دبی تا العین

فاصله دبی تا راس الخیمه

فاصله دبی تا شهرهای دیگر امارات چقدر است؟ ششمین شهر بزرگ کشور امارات راس الخیمه است، خط ساحلی این شهر سرشار از مناطق گردشگری و اقامتگاه های تفریحی می باشد. همچنین مال ها و مراکز خرید لوکس مدرنی مانند منار مال، سفیر مال، الحمرا مال و … در راس الخیمه ساخته شده است که سفر به این شهر را برای مسافران بسیار لذت بخش تر می کند. مسافت دبی تا راس الخیمه 109 کیلومتر میباشد، که حدودا 1 ساعت و 20 دقیقه زمان لازم دارید.

فاصله دبی تا راس الخیمه

فاصله دبی تا عجمان

بین شارجه و ام القوین شهر عجمان قرار دارد، 33% از خاک امارت را این شهر در بر گرفته است. عجمان دارای مناطق زیبا و دیدنی بسیاری است. فاصله بسیار کم این شهر تا دبی باعث شده مسافران و گردشگران بسیاری پس از بازدید از دبی به عجمان نیز سفر کنند. از دبی تا عجمان تقریبا 40 کیلومتر است.

فاصله دبی تا عجمان

پیش از سفر بهتر است از بهترین و ارزانترین زمان سفر به دبی اطلاعات کسب کنید. همچنین اگر در سفر به امارات علاوه بر دبی قصد بازدید از سایر شهرها را دارید (که به شما پیشنهاد میکنیم ) بهتر است از همان ابتدا اقدام به کرایه خودرو شخصی نمایید تا هزینه های سفر شما کاسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *