هتل پاشا پارک کاراتای قونیه ترکیه

هتل پاشا پارک کاراتای هتل پاساپارک کاراتای قونیه

هتل پاشا پارک کاراتای قونیه که معمولاً با نام هتل پاشا پارک قونیه شناخته می شود، یک هتل سه ستاره در قونیه است که خدمات درجه یک میهمانان، تمیزی درجه دو و موقعیت مکانی درجه سه قونیه را ارائه می دهد. با ما در زیما سفر همراه باشید تا هتل پاشا پارک کاراتای قونیه را به شما معرفی کنیم و در مورد امکانات رفاهی و دسترسی آن صحبت کنیم. این پست رزرو هتل پاشا پارک کاراتای قونیه را برای شما آسان تر می کند.

Pasapark Karatay Hotel Konya

هتل پاشا پارک کاراتای قونیه کجاست؟

هتل پاشا پارک کاراتای قونیه در قلب قونیه واقع شده است و دسترسی به جاذبه های گردشگری این شهر بارزترین و جذاب ترین ویژگی آن است که به محبوبیت آن نزد مسافران کمک کرده است. در واقع، هتل پاشا پارک یکی از نزدیک ترین هتل ها به موزه مولانا و دیگر جاذبه های قونیه است. این هتل در خیابان سلطان ولد در منطقه شمس تبریزی قونیه واقع شده است و یکی از بهترین هتل های سه ستاره این شهر است.

هتل پاشا پارک کاراتای قونیه چه امکاناتی دارد؟

رستورانی که در هتل پاشا پارک قونیه قرار دارد انواع غذاهای ترکی، غربی، گیاهی و البته رژیمی را سرو می کند. علاوه بر این، هتل پاشا پارک قونیه دارای یک کافی شاپ است. امکانات مدرن هتل پاشا پارک کاراتای قونیه شامل اسپا با منطقه ماساژ، سونا و جکوزی و همچنین یک باشگاه ورزشی است. وای فای رایگان و پارکینگ رایگان به مهمانان این هتل ارائه می شود. علاوه بر این، هتل پاشا پارک کاراتای در قونیه امکانات اجاره خودرو و خشکشویی را به مشتریان خود ارائه می دهد. لازم به ذکر است هتل 6 طبقه پاشا پارک کاراتای قونیه مجهز به آسانسور می باشد.

هتل پاشا پارک کاراتای قونیه ترکیه

اتاق های هتل پاشا پارک کاراتای قونیه چه امکاناتی دارند؟

اتاق های هتل پاشا پارک کاراتای قونیه دارای طراحی معاصر هستند. حداکثر 56 مورد از این اتاق ها دارای چیدمان خیره کننده هستند و دارای حمام و توالت مجهز هستند. این اتاق‌ها، که بسیار بزرگ هستند، مجهز به امکانات رفاهی متعددی از جمله تلویزیون و وسایل راحت هستند تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان آسوده خاطر هستند.

کدام جاذبه های قونیه به هتل پاشا پارک کاراتای نزدیکتر است؟

همانطور که گفته شد، هتل پاشا پارک قونیه دارای موقعیت مکانی مناسب و دسترسی است. اگر به نقشه قونیه نگاه کنید متوجه می شوید که هتل پاشا پارک کاراتای قونیه کمتر از ده دقیقه با محبوب ترین جاذبه های شهر از جمله موزه مولانا، آرامگاه شمس تبریزی، موزه مدرسه کاراتای و بازار قونیه فاصله دارد. این هتل نیاز به تاکسی را برای رسیدن به جاذبه های گردشگری قونیه بی نیاز می کند. فاصله بین هتل پاشا پارک قونیه و فرودگاه قونیه نیز بسیار کم است. شما می توانید بین هتل و فرودگاه در کمتر از بیست دقیقه رانندگی کنید.

آیا هتل پاشا پارک کاراتای قونیه مکانی عالی برای اقامت است؟

اگر به دنبال هتلی مقرون به صرفه در قونیه هستید که اتاق شما تمیز، مجهز و مدرن باشد و فاصله هتل شما با جاذبه های شهر کوتاه باشد، رزرو اتاق در هتل پاشا پارک قونیه تصمیم عاقلانه ای خواهد بود. در میان هتل‌های سه ستاره قونیه، هتل پاشا پارک کاراتای یکی از بهترین و زیباترین هتل‌ها است، بنابراین انتخاب آن ایده خوبی خواهد بود.