جاذبه های دیدنی پاییز در ژاپن

فصل پاییز در ژاپن از شهریور شروع شده و تا آبان ماه ادامه دارد . برگهای رنگارنگ که سرتاسر ژاپن را می پوشاند باعث جذب بسیاری از گردشگران به این کشور می‌شود . همچنین در این زمان از سال ژاپن دارای فستیوال های متعددی مثل بزرگترین ایونت پخت غذا و هالووین می‌باشد .

در این مقاله شما را با بخش‌هایی از ژاپن و فعالیت هایی که می‌توانید در این فصل انجام دهید آشنا می‌کنیم .

جاذبه فستیوال (Meiji Jingu Gaien Ginkgo )

بزرگترین فستیوال پاییز در ژاپن، جشن برگ هاست که هر ساله در مجی جینگو برگزار می‌شود. زیباترین ویژگی این فستیوال تماشای زیبای درختان گینکو است که در دو ردیف و روبروی هم در خیابان گینکو به طول 300 متر قرار گرفته اند . همچین در این جشن انواع مارکت هایی که غذاهای محلی توزیع می کنند وجود دارد . این فستیوال دوهفته برگزار می شود و حدود 1.8 میلیون توریست هر ساله از این رویداد دیدن می کنند.

پاییز-ژاپن-جاذبه-فستیوال

پیاده‌روی در کوه‌ها

پاییز بهترین فصل برای فعالیت های خارج از منزل به خصوص در هوای مدیترانه ای و لذت بخش پاییزاست . هایکینگ (پیاده روی) یکی از لذت بخش ترین فعالیت هایی است که در میان برگ های زیبای پاییزی می توان انجام داد. ژاپن دارای مناظر بسیار زیبایی برای هایکینگ در پاییز است مانند منطقه ی هوکایدو ، ناگانو .

توکیو رامن شو Tokyo Ramen Show

در فصل پاییز چندین فستیوال غذا برگزار می‌شود. یکی از مهمترین آنها ” فستیوال غذای هوکایدو” و بزرگترین آن “توکیو رامن شو ” است که شامل تعداد زیادی غرفه که غذای محلی سرو می کنند می باشد. اگر از دوستاداران رامن هستید این فستیوال را از دست ندهید. این رویداد هر ساله از ازآخر آبان تا اوایل آذر و برای 10 روز به طول می انجامد.

پاییز-ژاپن-توکیو-رامن-شو

هالووین

جشن هالووین سال به سال باشکوهتر در ژاپن برگزار می شود. هالووین شیبویا شاهد جمعیت بسیار زیادی از علاقه مندان ژاپنی و از سراسر دنیاست. هزاران هزار از مردم در جشن هالووین در شیبویا دور هم جمع شده و تا صبح هالووین را جشن می گیرند.

پاییز-ژاپن-هالووین

جشن شروع زمستان

چراغانی برای شروع زمستان از آبان ماه در ژاپن شروع می شود . در آذر ماه سالانه تعداد زیادی گردشگر وارد ژاپن می شوند تا از این رویداد زیبا دیدن کنند . اگر قصد سفر به ژاپن را دارید آذر ماه را برای سفر انتخاب کنید و خیابان های زیبای چراغانی شده را از دست ندهید.

 

آژانس مسافرتی قصران گشت با ارائه خدماتی همچون برگزاری تور های مسافرتی مانند تور ژاپن و ارائه خدمات اخذ ویزا از جمله ویزای کانادا، ویزای شینگن و پیکاپ ویزا در خدمت شما عزیزان است. چنانچه قصد دارید در پاییز با تور ژاپن قصران گشت به ژاپن مسافرت کنید جهت مشاوره برای اخذ ویزای ژاپن با شماره  88697080 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *