راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا – بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به صورت آنلاین جهت اخذ ویزای کانادا اقدام کنند. به همین دلیل نمی دانند دقیقا باید از کجا شروع کنند و سوالات متداولی از جمله راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به چه صورت است؟ از کجا می توان راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا را جستجو نمود؟ پس از راهنمایی ثبت نام آنلاین ویزای کانادا چه کاری باید انجام داد؟ برایشان پیش می آید. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که بدون کمک آژانس مسافرتی، موسسه مهاجرتی و یا فرد خاصی قصد دارید مراحل ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کانادا، ویزای تحصیلی کانادا و یا ویزای کاری کانادا را انجام دهید با گذراندن مراحل زیر که شامل آپلود مدارک در سایت سفارت کانادا، پرداخت ۱۰۰ دلار هزینه بررسی مدارک ویزای توریستی کانادا + ۸۵ دلار برای انگشت نگاری + مبلغی بابت هزینه پیکاپ ویزا کانادا می باشد می شود، می توانید ثبت نام خود را کامل کنید. با این حال آژانس مسافرتی قصران گشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای کانادا، برگزاری انواع تور کانادا و همچنین ارائه خدمات پیکاپ ویزا و وقت سفارت کانادا در کنار شما عزیزان خواهد بود. چنانچه در این اقدام نیاز به مشاوره داشتید با قصران گشت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

در ابتدا باید با سایت رسمی سفارت کانادا آشنا باشید و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید. آدرس سایت سفارت کانادا www.canada.ca می باشد. متقاضیان ویزای کانادا باید از طریق این لینک مدارک خود را ارائه دهند و ثبت نام خود را تکمیل فرمایند.

در ابتدا باید بر روی دکمه دکمه Continue to GCKey کلیک و مطابق شکل برای خود یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

 

Continue-to-GCKey

پس از آن که کلید Continue to GCKey را زدید وارد صفحه ای می شوید که در سمت راست خود گزینه Sign Up را مشاهده می کنید. دکمه Sign Up  را زده و وارد صفحه ثبت نام می شوید.

 

how-to-register-online-canadian-tourist-visas

 

پس از فشردن دکمه Sign Up وارد صفحه ای می شوید که باید شرایط و ضوابط استفاده از GCKey را مطالعه کرده و آن ها را بپذیرید. طبق درخواست شما دولj کانادا به هر متقاضی یک GCKey ارائه می دهد و شما باید در حفظ و نگهداری و نحوه استفاده آن دقت کامل را به خرج دهید.

 

how-to-register-online-canadian-tourist-visas

 

پس از مرحله تائید شرایط و ضوابط استفاده از  GCKeyاز سمت شما، جهت ایجاد حساب کاربری تنها نیاز به ورود نام کاربری و رمز عبور می باشد و بعد از آن باید یک سوال امنیتی برای خود انتخاب کنید و پاسخ آن را هم درج فرمایید.

نکات انتخاب نام کاربری

* نام کاربری باید بین هشت تا شانزده حرف و بدون هیچ کاراکتر خاصی (مانند: @,#,$,% و غیره) باشد. نام کاربری می تواند شامل رقم نیز باشد.

* توصیه می شود :

  • نام کاربری خود را به گونه ای انتخاب کنید که یادتان بماند و انقدر هم ساده نباشد که دیگران بتوانند آن را حدس بزنند.
  • در نام کاربری خود از استفاده اطلاعاتی چون اطلاعات شخصی مانند اسم و فامیل، شماره ملی، آدرس پستی و یا آدرس ایمیل پرهیز فرمایید.
  • همیشه نام کاربری خود را در جای امنی ذخیره کنید و آن را با کسی به اشتراک نگذارید.

how-to-register-online-canadian-tourist-visas-username

نکات انتخاب نام رمز عبور

 * پسوورد شما باید شامل ۸ تا ۱۶ کاراکتر باشد، این کاراکتر ها باید شامل حداقل باید یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک و چند رقم باشد.

* پسوورد انتخابی نباید شامل ۳ یا بیشتر از کاراکتر متوالی از نام کاربری باشد.

* توصیه می شود :

  • رمز عبور خود را امن نگه دارید و از واگذاری نام کاربری به همراه گذرواژه به افراد دیگر، خودداری فرمایید.
  • از حروف در کلمه عبور خود استفاده کنید.
  • تعدادی از حروف را به صورت بزرگ وارد کنید.

how-to-register-online-canadian-tourist-visas-password-step

نکات انتخاب سوال امنیتی

برای بازیابی رمز عبور نیاز به ست کردن سوال امنیتی می باشد. چنانچه رمز عبور خود را فراموش کنید به وسیله سوالات امنیتی می توانید آن را بازیابی کنید.

* توصیه می شود :

  •  پاسخ ها و نکات بازیابی را نزد خود و جای امن محفوظ نگه دارید.
  • پاسخ به سوال امنیتی باید حداقل دارای سه کاراکتر باشد. می تواند حاوی حروف، اعداد و عباراتی چون (؟ ، -) باشد.
  • پاسخ سوال امنیتی نباید حاوی هیچ کاراکتر خاصی باشد (مانند @,#,$,%)

پس از انجام کلیه مراحل، شما با موفقیت GCKey  را دریافت کرده و پیام “شما با موفقیت در  GCKey ثبت نام کرده اید” را مشاهده خواهید کرد.

how-to-register-online-canadian-tourist-visas-sese

حال جهت ادامه کار و وارد شدن به حساب کاربری، باید بر روی دکمه ادامه (Continue) کلیک کنید.

در این مرحله باید در قسمت های مورد نظر اطلاعات را تکمیل کرده و دکمه “ادامه را بزنید”. این مرحله جهت اطمینان از این است که اطلاعات حساب کاربری شما، فقط در اختیار شما است.

پس از تکمیل مراحل فوق ثبت نام شما تکمیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *