Nalaguraidhoo

از زیبایی های مالدیو هر چه بگوییم باز هم کم است. کشور یا جزیره مالدیو با داشتن بیش از 1200 جزیره و 26 جزیره مرجانی شهر و مکانی برای گذراندن تفریحات افرادی که علاقه مند به داشتن تعطیلاتی آبی هستند می باشد.

هر کدام از جزایر مالدیو زیبایی منحصر به فردی دارد و دارای شگفتی های بی نظیریست که خاطره سفر به آن را برای همیشه در ذهنتان ثبت می کند.

علاوه بر جزایر زیبا، طبیعت و پوشش گیاهی، نخلستان های انبوه، ویلاهای با شکوه، کاقامتگاه هایی که مانندش را در هیچ جای دنیا نمی توانید پیدا کنید همگی از زیبایی های مالدیو و جزایر آن است.

Nalaguraidhoo

همانطور که گفته شد جزایر مالدیو بی شمارند از مهمترین و شناخته شده ترین انها جزیره هوواهندو، ساحل کرومبا، جزیره آلیماتا و جزیره فیهالهی می باشد.

یکی از زیباترین جزایر مالدیو جزیره نالاگورایدو Nalaguraidhoo معروف به جزیره خورشید است.

نالاگورایدو – Nalaguraidhoo

جزیره نالاگورایدو واقع در آتول آری جنوبی معروف به جزیره خورشید یکی از جزایری است گردشگران زیادی برای دیدار از آن به مالدیو سفر می کنند.

زیبایی های این جزیره خیره کننده است، از گل های استوایی و خاص این منطقه گرفته تا سواحل یکتا و اقامتگاه های لوکس همگی مجموعه ای یونیک را برای گذراندن تعطیلات دوستداران ساحل فراهم کرده است.

 جزیره نالاگورایدو واقع در مالدیو هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیاست.

Nalaguraidhoo

جزیره Nalaguraidhoo با  سواحل درخشان و آب های زلال و امکانات و تفریحات آبی که برای مسافران در نظر گرفته است یکی از بهترین مکان ها برای سفر در تعطیلات نوروز است.

انواع ورزش های آبی مانند غواصی، موج سواری، شنا، کافه و رستوران های ساحلی و مسیرهای پیاده روی بهترین اوقات را برای دوستداران سفر فراهم کرده است.

برای سفر به مالدیو می توانید با دریافت تورهای آسیایی قصران گشت بهترین خدمات را دریافت کنید.