تاثیر ویزای شینگن براخذ ویزای کانادا- داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا تاثیر دارد؟ اما آیا داشتن ویزای شینگن اجباری است و بدون آن نمی‌توان برای دریافت ویزای کانادا اقدام کرد؟ آیا بدون ویزای شینگن، امکان ریجکت ویزای کانادا است؟ اخذ ویزای کانادا خواسته‌ی افراد زیادیست که برخی از آن‌ها فکر می‌کنند، ویزای شینگن برای کانادا ضروری بوده و بدون آن موفق به دریافت ویزای این کشور نخواهند شد. در حقیقت این باور تا حدودی درست بوده و دریافت ویزای کانادا بدون شینگن کار مشکلی است. در این مطلب می‌خواهیم اهمیت داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا تاثیر دارد.

Threat To Democracy 01

عوامل تاثیر گذار جهت اخذ ویزای کانادا

عوامل متعددی درنتیجه بخش بودن یک پرونده ویزای مولتی کانادا مؤثر است ، که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • تمکن مالی
  • برنامه سفر دقیق
  • دعوت‌نامه
  • سابقه سفر
  • تکمیل دقیق و شفاف فرم درخواست ویزا
  • پیوند‌های خانوادگی در کشور مبدأ
  • شغل
  • افسر مهاجرت

اگرچه در نهایت این آفیسر پرونده خواهد بود که سرنوشت یک پرونده را مشخص می‌کند اما مواردی همچون سابقه سفر که موضوع بحث این نوشته است یکی از مهم‌ترین مواردی است که سرنوشت یک پرونده درخواست ویزا را تعیین می‌‌کند. در واقع وجود مهر ورود و خروج و انواع ویزاها در پاسپورت، اعتبار آن را بالا برده و نشان می‌دهد که متقاضی بارها به کشورهای مختلف سفر کرده و پس از اتمام ویزا به کشور خود بازگشته است.

سابقه سفر برای ویزای کانادا

 اما چنانچه متقاضی با پاسپورت سفید درخواست خود را به سفارت کانادا ارائه دهد نه تنها فاکتور سابقه سفر را از دست داده بلکه احتمال دریافت ویزا را کاهش می‌دهد. پاسپورت سفید گذرنامه ای است که در آن هیچگونه برچسبی مبنی بر خروج فرد از کشور وجود نداشته باشد و فرد متقاضی سابقه سفر و اخذ ویزای هیچ کشوری را دارا نباشد. هر چند که پیش آمده متقاضی بدون سابقه سفر موفق به دریافت ویزا کانادا شده است اما این اتفاق بسیار به ندرت رخ می‌دهد.

از رو این توصیه می‌شود قبل از درخواست ویزای کانادا به کشورهای ترکیه، مالزی و کشورهایی که ویزا دارند مانند بلغارستان، هند، چین و کشورهای حوزه شینگن که در مقالات قبل به تفصیل درباره آنها صحبت کرده ایم، سفر کرده و سابقه سفر خود را بالا ببرید.

tourist-attractions-tours-package travel-travels-trip-canada-schengen-visa-application

آیا دریافت ویزای شنگن برای اخذ ویزای کانادا کافیست؟

تاثیر ویزای شینگن براخذ ویزای کانادا چگونه است؟ همانطور که در بالا ذکر شد داشتن سابقه سفر و ویزای شینگن از موارد تاثیرگذار در اخذ ویزا کانادا است، اما در هیچ کجای وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا داشتن ویزای شینگن را از موارد ضروری برای اخذ ویزای کانادا اعلام نکرده است. ویزاهای دیگری مانند ویزای انگلیس، ویزای استرالیا، ویزای آمریکا و ویزای ژاپن نیز برای سفارت کانادا بسیار ارزشمند هستند. چنانچه متقاضی ویزای شینگن نداشته باشد، اما ویزاهای ذکر شده را دریافت کرده باشد می‌تواند با سابقه سفر بسیار قوی جهت اخذ ویزای کانادا اقدام کند. همچنین سفر به کشورهایی مانند ژاپن و استرالیا افسر سفارت را مجاب خواهد کرد که متقاضی بعد از اتمام تاریخ ویزا قصد اقامت در کشور کانادا را نخواهد داد. بنابراین قبل از هر اقدامی با سفر به کشورهای دارای ویزا سابقه سفرتان را پر بارتر کنید. این را بدانید که بدون داشتن ویزای شینگن و ویزای کشورهایی که ذکر شد شانس اخذ ویزای کانادا برای شما بسیار پایین خواهد آمد.

توصیه کارشناسان قصران گشت به متقاضیان محترم ویزای مولتیپل کانادا این است که در صورت نداشتن ویزای ارزشمند در پاسپورت خود، ابتدا برای اخذ ویزای شینگن اقدام کرده و سپس برای ویزای کانادا , و دریافت خدمات پیکاپ ویزا اقدام نمایند.

 

آژانس مسافرتی قصران گشت با ارائه خدماتی همچون برگزاری تور های مسافرتی مانند تور اروپا، تور آسیا و ارائه خدمات اخذ ویزا از جمله ویزای کانادا، ویزای شینگن و پیکاپ ویزا در خدمت شما عزیزان است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *