زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در تاریخ 15 اردیبهشت 1403 (4 ام ماه می) ساعت 19:30 به وقت ایران است.

هرساله تعداد زیادی از افراد شانس خود را برای زندگی در کشور رویاها یعنی امریکا امتحان می کنند. برای ثبت نام در لاتاری 2025 شرایط ویژه ای وجود ندارد و برای برنده شدن در لاتاری چیزی نیاز نیست جز شانس خوب!

برای ثبت نام در لاتاری نیاز به پرداخت هزینه بسیار زیادی ندارید و همه افراد با هر توان مالی می توانند در این بخت آزمایی شرکت کنند.

لاتاری چیست؟ با شروع پیشرفت در کشور امریکا، دولت این کشور نیاز شدیدی به وجود نیروی کار در کشور خود حس کرد. به همین دلیل برنامه ای تشویقی برای کشورهای دیگر در نظر گرفت که از طریق آن بتواند به کشور خود نیروی کار وارد کند. البته شهروند همه کشورها مجاز به ثبت نام در لاتاری نیستند. کشورهایی مانند چین و کشورهای عضو بریتانیا (به جز ایرلند شمالی) و چند کشور دیگراجازه ثبت نام درلاتاری راندارند.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025- بنابراین برای ثبت نام در لاتاری باید محل تولد شما در کشوری باشد که برای ثبت نام در لاتاری مجاز اعلام شده است. علاوه براین کشورهایی که طی 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجر به امریکا داشتند نیز نمی توانند در لاتاری شرکت کنند.

اما برخلاف تحریم هایی که امریکا در چند سال اخیر علیه ایران تنظیم کرده است اجازه شرکت در لاتاری را از ایرانیان نگرفته است. پس از ثبت نام در لاتاری نترسید و بخت خود را امتحان کنید.پس از ثبت نام در لاتاری می بایست منتظر زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 باشید.

زمان اعلام نتایج لاتاری

اعلام نتایج لاتاری 2025

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 از طریق سایت اصلی این پایگاه dvprogram.state.gov اعلام می شود، اما معمولا اعلام نتایج در ماه می سال آینده (اردیبهشت ماه) می باشد و در سپتامبر (شهریور) همان سال پرونده لاتاری بسته می شود.

طبق اعلام مقامات برگزار کننده لاتاری زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در 4 ام ماه می، (15 اردیبهشت 1403) اعلام می شود.

شما شخصا باید پیگیر نتایج لاتاری باشید. درست است که در هنگام ثبت نام از شما اطلاعات تماس و ایمیل خواسته شد، اما نهاد برگزار کننده لاتاری برای هیچ فردی جواب نتایج را ارسال نمی کند. کد 16 رقمی ای را که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اید در هنگام دیدن نتایج نیاز دارید. همچنین مشخصات فردی خود را به صورتی که در پاسپورت نوشته شده باید وارد کنید.

در زمان فرا رسیدن اعلام نتایج لاتاری، پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، می توانید نتیجه را مشاهده کنید. برای دریافت زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 می بایست نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد پیگیری که برای شما ارسال شده بود را در سایت اصلی اعلام نتایج لاتاری وارد نمایید.

پس از ورود کردن اطلاعات یکی از سه پیام زیر برای شما ظاهرخواهد شد:

قبولی در لاتاری

اگر خوش شانس بوده باشید و در لاتاری پذیرفته شده باشید این پیام برای شما نمایش داده می شود:

You have been randomly selected for further processing in the diversity immigrant visa program for the fiscal year

پس از دریافت پیام بالا اطلاعات زیر نیز برای شما نشان داده می شود:

  1. اطلاعات هویتی وارد شده متقاضی در زمان ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و آدرس
  2. کیس نامبر فرد برنده شده
  3. محل و آدرس مصاحبه (قابل تعویض در فرم DS-260)

بعد از برنده شدن در لاتاری

عدم قبولی در لاتاری

اگر پیامی که برای شما ظاهر شد متن زیر باشد، باید بپذیرید که متاسفانه در لاتار ی قبول نشده اید

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the

Electronic Diversity Visa program at this time.

ثبت اطلاعات اشتباه

اگر هنگام چک کردن نتیجه لاتاری، مشخصات را اشتباه وارد کرده باشید سیستم متن پیش رو را به شما نشان خواهد داد که اگر به طور اشتباه در خواندن حرف یا شماره ای دچار مشکل شدید، با توجه به نمونه های مشابه عمل کنید و در نهایت به این طریق می توانید به اطلاعات صحیح دسترسی پیدا کرده و نتیجه را بررسی نمایید.

The information entered is not valid

Please review the confirmation number , last/family name, and year of birth

مشاوران قصران گشت آماده ارائه مشاوره درباره نحوه استعلام از جواب لاتاری می باشند.

این مقاله مهم را بخوانید: مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری

زمان اعلام نتایج لاتاری

اگر خوش شانس بودید و برنده لاتاری شدید تاریخی برای شما مشخص می شود جهت وقت سفارت آمریکا که در آن روز باید به سفارت امریکا در کشوری که مشخص میشودمراجعه کنید و تمامی مراحل گفته شده را طی کنید که معمولا شامل پر کردن فرم های اولیه و که شامل مشخصات فردی است می باشد. بعد از آن ارائه مدارک تحصیلی، شغلی و مالی و … و در نهایت حضور در سفارت امریکا و مصاحبه حضوری با آفیسر پرونده می باشد.

مشاوران با تجربه قصران گشت از صفر تا صد ثبت نام و پس از آن پیگیری جواب لاتاری در کنار شما هستند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر باشماره 02122118085 تماس بگیرید.

ghasrangasht call banner

146 دیدگاه برای ”زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *