تور کانادا

تور کانادا:

14شب و 15روز 

خدمات تور کانادا: 

  • 14 شب اقامت در هتل به همراه صبحانه
  • ترانسفر رفت و برگشت، بین شهری و داخل شهری فرودگاهی
  • بلیط هواپیمایی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بلیط ورودی نقاط دیدنی
  • یک وعده ناهار + گشت شهری و  2 وعده شام + گشت شهری

برنامه تور کانادا:

روز اول:ملاقات با راهنمای محلی در فرودگاه تورنتو، پس از آن به هتل هیلتون نیاگارا جهت استراحت و اقامت عزیمت خواهید نمود. دیدار از منظره شبانه آبشار نیاگارا آن هم در هنگام استراحت در برج هتل زیبای هیلتون آغازگر سفر شما خواهد بود.

روز دوم:پس از صرف صبحانه یک روز کامل را در کنار یکی از زیباترین عجایب جهان ( آبشار نیاگارا ) خواهید گذراند، پیاده روی در کنار محوطه زیبای آبشار نیاگارا آند لینک، بازدید از ساعت گل نیاگارا،  صرف ناهار در رستوران گردان برج اسکای لون.

روز سوم:پس از صرف صبحانه به شهر زیبای تورنتو خواهیم رفت و اقامتمان در هتل  Sheraton *4

داون تاون تورنتو پذیرای شب هنگام شما خواهد بود.

روز چهارم:پس از صرف صبحانه گشت روزانه از مناطق زیبای شهر تورنتو

Casa Loma Castle – Central Island Royal Ontario Museum – Univercity of Toronto – Visiting CN Tower.

روز پنجم: پس از صرف صبحانه یک روز کامل را وقت آزاد خواهید داشت تا از دیدن مراکز خرید شهر تورنتو لذت ببرید و پس از آن یک بازدید عصرانه را تجربه خواهید نمود. شب را در Unionville از خیابان زیبا و تاریخی هتل محل اقامتتان به استراحت خواهید پرداخت.

روز ششم: پس از صرف صبحانه، به سمت پایتخت کانادا، شهر زیبای اتاوا حرکت خواهیم نمود. در محل ساخت شیرینی معروف پای سیب توقفی کوتاه جهت بازدید و استراحت خواهید داشت، پس از آن ادامه   مسیر رودخانه سنت لارنس را ادامه داده و بازدیدی کوتاه از منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و در صورت مساعد بودن هوا، امکان یک گشت یک ساعته با کشتی را در اطراف منطقه هزار جزیره خواهیم داشت و پس از آن به شهر زیبای اتاوا خواهیم رفت و شما شبی خاطره انگیز را در هتل زیبای هیلتون اتاوا تجربه خواهید کرد.

روز هفتم:پس از صرف صبحانه و ترک هتل فرصتی دست خواهد داد تا با دیدنی های تاریخی پایتخت  کانادا آشنا شوید، پس از یک گشت چهار ساعته شهری در اتاوا و بازدید از موزه تاریخ طبیعی و صرف ناهار بعد از ظهر به سمت شهر مونترال حرکت خواهیم کرد و شب را در هتل Sheraton به استراحت خواهیم پرداخت.

روز هشتم:پس از صرف صبحانه جهت گشت شهری مونترال همراه با راهنمای محلی آماده خواهیم شد، پس از آن وقت آزاد خواهید داشت، سپس هتل زیبای Sheraton مونترال جهت استراحت شبانه شما مهیا خواهد بود.

 

روز نهم:پس از صرف صبحانه گشت 3 ساعته در شهر کبک را خواهیم داشت سپس بازدید از آبشار در حومه شهر کبک و پس از آن بازگشت به هتل را خواهیم داشت.

روز دهم:پس از صرف صبحانه جهت بازدید از کلیسای نوتردام و ساختمان المپیک مونترال خواهیم رفت، پس از صرف ناهار وقت آزاد خواهید داشت تا به سلیقه خود از دیدنیهای زیبای شهر مونترال لذت ببرید ( وقت آزاد ) .

روز یازدهم:پس از صرف صبحانه به سمت شهر ونکوور خواهیم رفت، اقامت در هتل زیبای وستین

روز دوازدهم:پس از صرف صبحانه، گشت شهری ونکوور و بازدید از مناطق دیدنی این شهر از جمله: پارک استنلی، جزیره گرانویل، پارک ویکتوریا.

روز سیزدهم:پس از صرف صبحانه، جهت بازدید از جزیره زیبای ویکتوریا به سمت لنگرگاه کشتی ها خواهیم رفت. باغ زیبای بوچارت و مناظر زیبای شهری و میدان پارلمان از جمله دیدنی های منطقه خواهد بود. کشتی سواری در منطقه جزیره ویکتوریا فرصت مناسبی خواهد بود تا دیدنی های آن منطقه را مشاهده کنید، شب هنگام جهت استراحت به هتل محل اقامتتان در ونکوور بازخواهیم گشت.

روز چهاردهم:پس از صرف صبحانه جهت دیدن پل معلق شهر ونکوور و مرکز خرید زیبای این شهر عزیمت خواهیم نمود، شام را در رستوران ایرانی شهر میل نموده، بازگشت به هتل

روز پانزدهم:پس از صرف صبحانه، در خاتمه سفر به فرودگاه ونکوور انتقال داده خواهید شد.

1 دیدگاه برای ”تور کانادا

  1. موارد،و خوندم به نظر سفر دل انگیزی اومد.نفری چقدر تور کانادا هزینه دا ره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
**** BB = ---