لوگانو بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر منطقه تیچینو به حساب می‌آید.

شهر لوگانو (Lugano) در بخش لوگنو در ایالت تیچینو در جنوب کشور سوئیس واقع شده‌است و ۵۵٬۰۶۰ نفر جمعیت دارد. به علت نزدیکی به و همزبانی با ایتالیا، بخش عمده‌ای از شرکت‌های مالی و بانک‌های لوگانو به شهروندان ایتالیایی خدمات ارائه می‌کنند.

لوگانو به علت برخورداری از هوایی معتدل، مجاورت با دریاچه لوگانو و کوه‌های آلپ، در فصول بهار و تابستان از عمده شهرهای توریستی سوییس به‌شمار می‌رود. هر ساله در میانه تابستان فستیوال جاز و اواخر تابستان فستیوال بلوز در این شهر برگزار می‌شود. لوگانو همچنین دارای دانشگاهی با دانشکده‌های علوم ارتباطات، اقتصاد، معماری و انفورماتیک می‌باشد.

لوگانو بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر منطقه تیچینو به حساب می‌آید. زیبایی‌های بی‌نظیر طبیعی، این شهر را به یکی از محبوب‌ترین اقامتگاه‌های سوئیس در تعطیلات تبدیل کرده است.معماری، پوشش گیاهی و سبک زندگی اینجا، حال و هوای ایتالیایی منطقه را بازتاب می‌دهد.

شهر لوگانو در حاشیه دریاچه لوگانو است که بین دریاچه های لاگو مگگیور و لاگو دی کامو واقع در جنوب آلپ واقع شده است

موقعیت جغرافیایی لوگانو

شهر لوگانو در حاشیه دریاچه لوگانو است که بین دریاچه های لاگو مگگیور و لاگو دی کامو واقع در جنوب آلپ واقع شده است.مرکز شهر درست در غرب ساحل دریاچه واقع شده است که رودخانه کسارات وارد دریاچه می شود.شهر لوگانو (Lugano) در بخش لوگنو در ایالت تیچینو در جنوب کشور سوئیس واقع شده‌است.به علت نزدیکی به و همزبانی با ایتالیا، بخش عمده‌ای از شرکت‌های مالی و بانک‌های لوگانو به شهروندان ایتالیایی خدمات ارائه می‌کنند. لوگانو به علت برخورداری از هوایی معتدل، مجاورت با دریاچه لوگانو و کوه‌های آلپ، در فصول بهار و تابستان از عمده شهرهای توریستی سوییس به‌شمار می‌رود. هر ساله در میانه تابستان فستیوال جاز و اواخر تابستان فستیوال بلوز در این شهر برگزار می‌شود.

لوگانو همچنین دارای دانشگاهی با دانشکده‌های علوم ارتباطات، اقتصاد، معماری و انفورماتیک می‌باشد.

بهترین زمان برای بازدید از شهر

یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از گردشگران و توریست ها، بهترین زمان برای بازدید از شهر لوگانو می باشد. در پاسخ به این سوال می توان گفت بهترین زمان برای بازدید از  لوگانو، فصل بهار و تابستان می باشد و شما نیز می توانید با اولویت قرار دادن این فصل ها بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را در شهر مذکور داشته باشید و بتوانید از تمام جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر بازدید داشته باشید.

گردشگری

لوگانو یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری سوئیس است.این شهر دارای تعدادی از بناها و موزه های تاریخی است ، در حالی که اطراف آن دارای مناظر طبیعی بسیاری استهم دریاچه لوگانو و هم کوه های اطراف ، فعالیتهای متنوعی را در فضای باز ارائه می دهند.منطقه اطراف لوگانو بیش از ۳۰۰ کیلومتر مسیر دوچرخه سواری کوهستانی و بزرگترین شبکه پیاده روی در سوئیس را در خود جای داده است.

قصران گشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای شینگن و همچنین برگزاری تور اروپا در خدمت شما عزیزان است. چنانچه قصد سفر به کشور فرانسه را دارید جهت هرگونه مشاوره در خصوص دریافت  ویزای شینگن با شماره  02188697080 تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان کارشناسان مجرب ما برخوردار شوید.

 

[mappress mapid=”227″]