لاتاری کانادا چیست؟

لاتاری کانادامهاجرت از طریق لاتاری و یا قرعه کشی از ساده ترین روش ها برای مهاجرت به کشوری دیگر است. برای شرکت در لاتاری تنها کافی است وارد سایت ثبت نام لاتاری مربوطه شده، ثبت نام کرده و منتظر قرعه کشی ماند.

شایان ذکر است که افراد برای سال های متمادی می توانند در لاتاری شرکت کنند بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنند. هر ساله تعداد زیادی مردم از سراسر دنیا به امید برنده شدن در لاتاری آمریکا با پر کردن فرم های ثبت نام لاتاری در انتظار تحقق رویاهای خود می مانند. برای شرکت در این قرعه کشی نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه ایی نبوده و تنها اطلاعات شخصی که در زمان ثبت نام مورد نیاز است عبارت اند از :

  • نام و نام خانوادگی درخواست کننده
  • جنسیت
  • تاریخ دقیق تولد مطابق پاسپورت یا شناسنامه
  • شهر و کشور محل تولد
  • آدرس کامل محل سکونت
  • اطلاعات تماس و آدرس ایمیل
  • میزان تحصیلات
  • شرایط تاهل
  • اطلاعات همسر و فرزندان در صورت لزوم

شایان ذکر است تنها مدارکی که لازم است اسکن آن ها را در زمان ثبت نام ارسال کرد عبارت اند اسکن پاسپورت و همچنین ارسال یک قطعه عکس لاتاری که این عکس باید دارای ویژگی های خاصی نیز باشد. پیشنهاد می شود جهت اطلاع از سایز، فرمت و رزولوشن عکس لاتاری مقاله ثبت نام لاتاری 2021 را مطالعه فرمایید.

اما چه کشور هایی لاتاری دارند؟  آیا تمامی کشور ها لاتاری دارند؟ آیا کشور کانادا لاتاری دارد؟ آیا می توان در سال 2021 در لاتاری کشور کانادا ثبت نام کرد و اقامت کانادا گرفت؟

لاتاری کانادا

زمان سایت لاتاری کانادا

داستان پذیرفتن مهاجر در کشور اروپا از طریق لاتاری از کشور غنا شروع شد. در سال 2016 کشور غنا اطلاعاتی در خصوص لاتاری این کشور در فضای مجازی منتشر کرد. در سایت ها و شبکه های اجتماعی فرم هایی با عنوان هایی از جمله ثبت نام در لاتاری  و فرم درخواست لاتاری در کشور کانادا پخش شد. صاحبان این سایت ها هزینه هایی را از کاربران جهت ثبت نام دریافت کرده و اطلاعات شخصی آن ها را نیز سرقت می کردند. باید گفته شود نه تنها فقط کانادا بلکه هیچ کدام از استان های دیگر این کشور برنامه ای در خصوص لاتاری نداشته اند و انتشار این مطالب کاملا کذب و غیر قانونی بوده است. در کشور ایران همچنان عبارت برندگان و زمان ثبت نام لاتاری کانادا 2021 جستجو می شود و بسیاری از افراد دروغین بودن این خبر را نمیدانند. لازم است که از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی به چنین سایت هایی پرهیز کنید.

 

 

ثبت نام لاتاری

متاسفانه در ایران و یا کشورهای دیگر از کلمه لاتاری جهت استفاده های سودجویانه از بی اطلاعی کاربران به وجود آمده است. باید گفته شود  که برخلاف آمریکا که لاتاری گرین کارت جز یکی از روش های مهاجرتی محبوب این کشور است، اما در کشور کانادا واژه ای ابداعی دروغین است. این کشور در برنامه مهاجرتی خود هیچ برنامه ای در خصوص لاتاری ارائه نمی دهد و تاکنون سخنی در این خصوص برای جذب مهاجر در آینده نیز نداشته است.

ghasrangasht call banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *