Shanghai China 2018 0802 Edit

شانگهای

فرصت های گردشگری هیجان انگیزی و بسیاری برای مسافران در shanghai، بزرگترین و مدرن ترین شهر چین وجود دارد. این بندر شلوغ دارای مناطق ساحلی در دهانه رود یانگ تسه و جاذبه های تاریخی زیبایی در کنار اماکن توریستی است که نباید فرصت بازدید آن ها از دست بدهید. گالری های هنری و موزه های کم نظیر مانند موزه شانگهای و موزه هنر چین، باغ های زیبا نظیر Yuyuan، مراکز خرید (بوتیک ها و گالری های لوکس با نام تجارت جهانی) و معابد سنتی و قدیمی Longhua را منطقه های معروف شانگهای هستند.

shanghai در ابتدا شهری بوده است که به عنوان یک دهکده کوک برای ماهیگیری استفاده می شد. در سال ۱۸۴۲ سلسله کوینگ چین، اولین جنگ را به انگلیسی ها باخت؛ بنابراین آنها توانستند در شهر شانگهای مقری را ایجاد نمایند. در پی ایجاد این مقر فرانسوی ها،‌ آمریکایی ها و ژاپنی ها مناطقی از شهر را اشغال نمودند. در دهه ۹۰ میلادی برای شانگهای نیازی به ویزا نبود. به همین دلیل این ‌شهر به سرعت به یک بندر تجاری تبدیل شد. در سال ۱۹۴۳ اشغال shanghai توسط نیروهای خارجی پایان یافت. سپس شهر شانگهای مجدداً به عنوان یک قطب تجاری فعال شد. شانگهای این روزها به یکی از مدرن ترین و ساختار یافته ترین شهرهای دنیا تبدیل گردد.

شانگهای
آب و هوای شانگهای:

shanghai تابستان ها و زمستان های کاملا متفاوتی با یکدیگر دارد. گاهی هم دارای زمستان های یخبندان و تابستان های داغ و گرمی می باشد. یکی از عوامل سردسیری شانگهای، نزدیک بودن آن به شهر سیبری می باشد. اما برای سفر بهترین زمان می توان بهار و پاییز باشد، زیرا نه گرمای طاقت فرسای تابستان شما را اذیت می کند و سرمای بیش از حد زمستان سفرتان را سخت و مشکل می کند.

شانگهای

[mappress mapid=”148″]