تور پکن هانگژو شانگهای

تور پکن هانگزو شانگهای:

7 شب و 8 روز

3 شب پکن +  2 شب هانگزو + 3 شب شانگهای

این تور در تاریخ های ۲۶ آذر، ۳، ۱۰، ۱۷، ۲۴ دی  و ۱ بهمن برگزاری می شود.

 

خدمات تور پکن هانگزو شانگهای:

  • پرواز مستقیم با هواپیمای ماهان.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه بوفه.
  • ویزای گروهی (در شرایط خاص ویزای انفرادی صادر می گردد).
  • بیمه مسافرتی رایگان.
  • گشت شهری با نهار و به همراه تورلیدر.

برنامه سفر تور پکن هانگزو شانگهای:

روز اول:

در روز اول تور پکن هانگزو شانگهای مسافران عزیز با پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان به فرودگاه بین المللی پکن خواهند رسید. پس از بررسی گذرنامه چین و عبور از گمرک، تور لیدر شما را تا هتل محل اقامت‌تان همراهی می کند و تا اقامت شما در هتل حضور خواهد داشت. پس از دریافت کلید اتاق های هتل می توانید ساعات باقی مانده از روز را به گشت و گذار در شهر و اطراف محل اقامت خود بپردازید.

روز دوم:

بعد از صرف صبحانه در بوفه رستوران هتل، گشت شهری گروهی با بازدید از میدان معروف تیان آنمن (Tiananmen Square) آغاز می شود. سپس به شهر ممنوعه خواهیم رفت. پس از صرف نهار در رستوران کی اف سی و یا رستوران چینی به زیباترین معبدهای چین به نام معبد بهشت می رویم  و در مسیر برگشت نیز توقف کوتاهی در یکی از معروف ترین بازاهای پکن برای خرید سوغاتی های چینی خواهیم داشت، سپس در انتهای روز به هتل باز می گردیم.

روز سوم:

در روز سوم، پس از صرف صبحانه در بوفه رستوران به بازدید یکی از مهم ترین بناهای کشور چین و همچنین عجایب دنیا، دیوار بزرگ چین (Great Wall of China) خواهیم رفت. در طول مسیر نیز برای بازدید از کارخانه معروف سنگ یشم و کارخانه مروارید پکن نیز توقف می کنیم. بعد از صرف نهار در کیلنیک طب سنتی چین، در مراسم سنتی چای چینی (Tea Ceremony) که در یکی از معروف ترین چایخانه های شهر پکن برگزار می شود، شرکت خواهیم کرد. در ساعات عصر نیز به بازدید کاخ تابستانی پکن که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بناهای تاریخی در شهر پکن است، می رویم. سپس به هتل باز می گردیم.

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه در هتل، به سمت ایستگاه قطار پر سرعت هانگزو حرکت می کنیم. زمان سفر با قطار سریع السیر بین این دو شهر حدود 5 ساعت طول می کشد. پس از رسیدن به شهر هانگزو، به سمت هتل برای گرفتن اتاق ها به همراه تور لیدر خواهیم رفت.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه در هتل، همراه با لیدر از دریاچه غربی هانگزو بازدید خواهیم داشت. با قایق سواری روی این دریاچه و بازدید از مناظر دیدنی آن ساعاتی را لذت خواهیم برد. همچنین نهار را در کنار این دریاچه زیبا صرف خواهیم کرد. سپس از و مناظر زیبای مزرعه های چای دیدن خواهیم کرد.

 

روز ششم:

بعد از صرف صبحانه بوفه در محل هتل، تور لیدر گروه منتظر شما خواهد بود تا اتاق خود را تحویل داده و به سمت شانگهای حرکت کنید. ترانسفر بین هانگژو و شانگهای با اتوبوس انجام می شود. پس از رسیدن به شهر شانگهای، تور لیدر شما را جهت رفتن به هتل و گرفتن اتاق همراهی می کند.

روز هفتم:

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری روز ششم با بازدید از برج تلوزیون که یکی از مشهورترین برج های تلوزیونی در جهان است، آغاز می شود. به همراه تور لیدر از طبقه ویژه برج که کف شیشه‌ای دارد بازدید خواهیم کرد ک که تجربه و هیجان حضور در چنین ارتفای را خواهیم داشت. سپس به موزه توسعه شهری شانگهای در برج تلوزیون خواهیم رفت. در ادامه گشت شهری از کارخانه ابریشم شانگهای بازدید می کنیم که در این کارخانه می توانیم، مراحل بافت پارچه ابریشم چینی را از نزدیک مشاهده کنیم. پس از صرف نهار، از باغ یویوان شانگهای که یکی از زیباترین باغ های این شهر است دیدن می کنیم.

روز هشتم:

بازگشت به تهران
با اتوبوس به فرودگاه شانگهای حرکت می کنیم و بازگشت به تهران با پرواز مستقیم ماهان صورت می پذیرد.

 

 

 

[mappress mapid=”103″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک 4 تا 11 ساله با تختکودک 2 تا 4 ساله با تختتوضیحات
hotel 4
BB 6,290,000 تومان + 950 $ 6,290,000 تومان + 1270 $ 4,690,000 تومان + 950 $ 4,690,000 تومان + 650 $ این تور در تاریخ های ۲۶ آذر، ۳، ۱۰، ۱۷، ۲۴ دی  و ۱ بهمن برگزاری می شود.