تور ایتالیا

تور ایتالیا (پائیز-زمستان):

7 شب و 8 روز

2 شب ونیز، 2 شب فلورانس، 3 شب رم  

 

خدمات تور ایتالیا (پائیز-زمستان):

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو پوشش حوادث.
  • گشت و گذار در شهر با اتوبوس های توریستی.
  • پرداخت تمام هزینه های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس های توریستی.
  • اهداء نقشه شهرها و یک کیف مدارک به عنوان یادبود.
  • و ده ها خدمات شگفت انگیز دیگر در طول مسیر برای تجربه سفری بی نظیر و به یاد ماندنی…

 

برنامه سفر تور ایتالیا:

روز اول:

سفر به کشور متمدن ایتالیا با گرد هم آمدن در فرودگاه امام خمینی و حرکت به سمت ونیز، شهر‌ رویایی روی آب آغاز می شود. فاصله فرودگاه تا شهر را با قایق سواری هیجان انگیز سپری می کنیم. سپس به همراه همسفران به هتل خواهیم رفت.

روز دوم:

پس از صرف صبحانه ایتالیایی در هتل به همراه راهنمای تور، گشت شهری ونیز را از شلوغ ترین نقطه ونیز یعنی میدان سنت مارکو آغاز می کنیم. کاخ دوکال (یا دوج)، برج ناقوس 100 متری و کلیسای سنت مارک را هنگام ورود به میدان می بینیم. سپس به محله جهانگرد ایتالیایی، مارکوپولو می رویم و با قایق سواری در گراند کانال گشتی می زنیم تا به هتل بازگردیم.

روز سوم:

روز سوم پس از صرف صبحانه با اتوبوس های توریستی به سمت فلورانس حرکت خواهیم کرد. پس از استراحتی کوتاه در هتل، بعد از ظهر را همراه با راهنمای سفر خود می توانیم گشتی در شهر با سقف های شیروانی و نارنجی رنگ بزنیم.

روز چهارم:

گشت شهری فلورانس را پس از صرف صبحانه آغاز می کنیم. از بافت قدیمی شهر و نمای بیرونی کلیسای سانتاماریا دل فیوره که بزرگترین گنبد آجری دنیا را دارد، دیدن می کنیم. در ساعات باقی مانده به بازدید از مجسمه مرمری داوود میکل آنژ و بعد از محله دانته، شاعر معروف و پل های قدیمی شهر می پردازیم.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه با اتوبوس های توریستی راهی شهر زیبا و کهن رم خواهیم شد. پس از رسیدن به رم از ساختمان های تاریخی، خیابان های شلوغ و گنبدهای باروکی گذر می کنیم تا به هتل برسیم.

روز ششم:

پس از صرف صبحانه به گشت شهری رم می رویم تا با عبور از خیابان سنگفرش شده دل کورسو وارد میدان تروی یا چشمه عشاق شویم. سپس به بازدید پله های اسپانیایی می رویم که به میدان اسپانیا و کلیسای ترینیتا دی مونتی می رسد. همچنین از میدان زیبای ناوونا که یک کلیسای باروکی و چندین فواره دارد، بازدید خواهیم کرد. از میدان ونیز هم که بنای یادبود امانول دوم است به صورت پانورامیک دیدن می کنیم که شامل کاخ ونیتزیا، کاخ جنرالی و کاخ بناپارت می باشد. بعد از بازدید پل سنت آنجلو به هتل باز خواهیم گشت.

روز هفتم:

روز هشتم وقت آزاد در تور است. در این روز می توانید با تور انتخابی از کلیسای واتیکان و بنای کلوسئوم بازدید داشته باشید.

روز هشتم:

زمان بازگشت به ایران فرا رسیده است. با ورود به فرودگاه امام خمینی و تحویل پاسپورت ها به سفارت، تور به اتمام می رسد. به امید دیدار شما در سفرهای بعدی قصران گشت.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “43.3971,11.0083” zoom=”3″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴ تا ۱۱ سال با تخت کودک ۲ تا ۴ سال بدون تخت توضیحات
hotel 4
BB 1,390 یورو + 4,990,000 تومان 1,990 یورو + 4,990,000 تومان 1,290 یورو + 4,690,000 تومان 590 یورو + 4,690,000 تومان =