تاثیر سایر ویزاها براخذ ویزای کانادا  – فردی که قصد دریافت ویزای یک کشور خارجی که دارای ویژگی هایی از جمله توسعه یافته و مهاجر پذیر مانند کانادا است باید به این موضوع آگاه باشد که عوامل بسیاری در موفقیت اخذ ویزای کانادا وی تاثیر گذار است. از جمله این موارد می توان به تراول هیستوری (Travel History)، مدارک و اطلاعات، وضعیت مالی، برنامه مشخص برای سفر و همچنین تاثیر سایر ویزاها براخذ ویزای کانادا اشاره کرد.

داشتن چه ویزاهایی برای دریافت ویزای کانادا موثر است

همانطور که گفته شد تاریخچه سفر یکی از عواملی است که در اخذ ویزای کانادا بسیار تاثیر گذار است و متاسفانه به آن توجه ویژه ای نمی شود. سابقه سفر، کشورهای مقصدی که به آن سفر کرده اید، تعداد سفر تاثیر مثبتی در اخذ ویزای کانادا می تواند داشته باشد.

از آنجایی که بدون شک کانادا جزء بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان و همچنین جزء بهترین کشورها برای تحصیل ایرانیان است، در این مقاله قصد داریم تاثیر سایر ویزاها بر اخذ ویزای توریستی کانادا را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

یکی از با اعتبار ترین و مهم ترین ویزا در دنیا ویزای شینگن می باشد. به وسیله ویزای شینگن فرد می تواند به تمامی کشور های عضو اتحادیه اوپا سفر کند. تاثیر ویزای شینگن بر اخذ ویزای کانادا را نباید نادیده گرفت. پر واضح است که داشتن ویزای شینگن و سفر به حوزه شینگن بسیار با ارزش بوده. در نتیجه در صورتی که فرد پیش از دریافت ویزای کانادا خود موفق به اخذ ویزای شینگن شده باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای کانادا نسبت به افرادی که ویزای شینگن ندارند، خواهد داشت.

effect-schengen-visa-on-canada-visa

  • تاثیر ویزای ژاپن بر اخذ ویزای کانادا

اگرچه این موضوع کمی عجیب به نظر می رسد اما تاثیر ویزای ژاپن بر اخذ ویزای کانادا انکار ناپذیر است. کشور کانادا جزء آن دسته از کشورها است که به سختی به فرد متقاضی ویزا می دهد در نتیجه دریافت ویزای ژاپن کار بسیار سختی می باشد. دلیل تاثیر ویزای ژاپن بر اخذ ویزای کانادا، همین موضوع سخت گیرانه بودن ژاپن است. پس کاملا منطقی به نظر می رسد که اگر فردی دارای ویزای ژاپن باشد شانس بیشتری برای اخذ ویزای کانادا نسبت به افرادی که ویزای ژاپن ندارند، خواهد داشت.

  • تاثیر ویزای استرالیا بر اخذ ویزای کانادا

استرالیا از جمله کشورهایی است که به علت دارا بودن سیستم های سازمان‌یافته در زمینه مهاجرت و دادن اقامت به افراد خارجی دارای اعتبار بالایی می باشد. در نتیجه تاثیر ویزای استرالیا بر اخذ ویزای کانادا کاملا منطقی است. همانند دو ویزای قبلی، ویزای شینگن و ویزای ژاپن، فردی که دارای ویزای استرالیا می باشد شانس بیشتری برای دریافت ویزای کانادا نسبت به افرادی که ویزای استرالیا ندارند، خواهد داشت.

effect-australia-visa-on-canada-visa

  • تاثیر ویزای آمریکا بر اخذ ویزای کانادا

هر فرد ایرانی ایی می داند که کشور آمریکا بنا بر دلایل متفاوت سیاسی و … در دادن ویزا به ایرانیان بسیار سخت گیرانه برخورد میکند و تا حدودی دریافت ویزای آمریکا در زمان حال غیر ممکن است بنابراین اگر فردی بنا بر هر دلیلی (سفر تحصیل، سفر کاری و یا سفر توریستی) توانسته باشد به این کشور سفر کند شانس بیشتری برای اخذ ویزای کانادا نسبت به افرادی که ویزای آمریکا ندارند، خواهد داشت.

 

قصران گشت با سال ها تجربه در زمینه انواع اخذ ویزا و پیکاپ ویزا کانادا و همچنین تور کانادا در خدمت شما عزیزان است. چنانچه در زمینه اخذ ویزا نیاز به مشاوره داشتید با شماره 02188697080 تماس حاصل فرمایید تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت فرمایید.

ghasrangasht call banner

1 دیدگاه برای ”تاثیر سایر ویزاها براخذ ویزای کانادا

  1. با عرض سلام و احترام
    میخواستم بپرسم اگر سابقه سفر به روسیه داشته باشم، برای گرفتن ویزای آمریکا و کانادا امکان به وجود مشکل هست؟
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *