تور لوگانو لوسرن زوریخ

تور لوگانو لوسرن زوریخ تابستان ۹۹ : 

7 شب و 8 روز

2 شب لوگانو + 2 شب لوسرن + 3 شب زوریخ

تور لوگانو لوسرن زوریخ تابستان ۹۹ در تاریخ 9 مرداد ماه برگزار می شود.

 

خدمات تور لوزان لوسرن زوریخ:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ۷  شب اقامت در هتل‌های چهار ستاره با صبحانه.
  • اخذ ویزای شنگن.
  • گشت ها و وردیه ها بر اساس برنامه.
  • جا به جایی های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن.
  • راهنمای تور فارسی زبان.

برنامه سفر تور لوگانو لوسرن زوریخ تابستان ۹۹ :

روز اول:

ورود به فرودگاه میلان و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار. در ادامه حرکت از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو .ورود به هتل چهارستاره  De La Paix.گشتی پیاده با همراهی راهنما در بخش ایتالیائی سوئیس یعنی باغ شهر زیبای لوگانو و اطراف، قرار گرفته بر کرانه ساحل رویایی لوگانو.

روز دوم:

بازدید از روستای قرون وسطایی مورکوت که در سال 2016 عنوان زیباترین روستای سوییس را ازان خود کرد. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو  که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد. وقت آزاد برای صرف نهار. (خارج از برنامه)بازدید از پارک مینیاتوری سوییس، در شهر کوچک ملیده، جاذبه ای بزرگ در ابعاد کوچک که کودکان شما را به وجد خواهد آورد و خاطرات شما را زنده خواهد کرد. ادامه حرکت به سمت مندریسیو، خانه اوت لت معروف فاکس تاون هاوس یکی از معروف ترین مراکز خرید. در آنجا این فرصت را دارید تا البسه دلخواه خود را خریداری کنید.بازگشت به لوگانو.

 

 

روز سوم:

ترانسفر از هتل به شهر لوسرن، واقع در شمال دریاچه ی لوسرن. این شهر کوچک که هسته ای قرون وسطایی دارد، با قدمت تاریخی ساختمان هایش و فضای گرم و دل فریبش ، یکی از قطب های پراهمیت گردشگری سوئیس است. ورود به هتل آستوریا لوسرن چهار ستاره Astoria Luzern 4* .اقامت شب در لوسرن.

روز چهارم:

روز فراموش نشدنی خود را با یک تور پیاده در شهر کهن و قرون وسطایی لوسرن آغاز کنید. دوربین عکاسی خود را همراه داشته باشید، شاید زیباترین تصاویر سفرتان را همینجا بتوانید ثبت کنید. بافت قدیم شهر با ساختمان های باروک،  پل چوبی، کلیسای  یهودی ها  و دریاچه ی لوسرن از جمله جاهایی هستد که خواهید دید. بازگشت به هتل و ادامه روز آزاد و در اختیار خودتان. اقامت شب در لوسرن.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه  وقت آن رسیده است که  به زوریخ بروید. پس از ورود به زوریخ، انتقال به هتل  چهار ستاره ی کورتیارد ماریوت: Courtyard by Marriott 4*.اقامت شب در زوریخ.

روز ششم:

پس از صرف صبحانه، انجام گشتی پیاده در زوریخ و  بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت.حرکت از هتل  به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد.بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.

روز هفتم:

روز آزاد در زوریخ.اقامت شب در زوریخ.

روز هشتم:

بازگشت به ایران – آماده ی انتقال به فرودگاه زوریخ شود.

با تورهای بهار و تابستان 99 به همراه خدمات ویژه از جملهویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

 

[mappress mapid=”23″]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک 2 تا 4 سال کودک 4 تا 11 سال توضیحات
hotel 4
BB 1450 یورو + نرخ پرواز 2050 یورو + نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز 1180یورو + نرخ پرواز
نرخ نوزاد: 250 یورو + نرخ پرواز